Imobiliare

Promovat
Proprietate din piatră cu potențial investițional în 2 Mai, Constanta
5

Se oferă spre vânzare proprietate renovabilă situată în localitatea 2 Mai, cu acces direct din drum public. Imobilul este realizat din structură de piatră, cu o compartimentare actuală de 7 camere, pretabilă pentru recompartimentare în funcție de destinația dorită. Suprafața terenului este de 804 mp, ...

490 EUR/m2 | 200 m2

2 Mai, Constanta

Promovat
Apartament de vanzare Metalurgiei
4
56

Apartament de vanzare Metalurgiei

Apartament 2 camere situat pe Bdul Metalurgiei , etaj 3 8 nivele, confort 1, decomandat, centrala termica proprie, terasa spatioasa. Loc parcare, aer conditionat, mobilat , utilat . Suprafata: 60 mp.Anul de constructie al blocului 2010

1255 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Super pozitie - Teren la 7 min de Timisoara - Sacalaz
1

Super pozitie - Teren la 7 min de Timisoara - Sacalaz

REX Imobiliare va propune spre vanzare un teren situat la intrarea in Sacalaz, cu acces inainte de calea ferata la doar 7 minute de Timisoara. Terenul are o suprafata de 695 mp avand front stradal de 18,5 ml, amplasat intr-o zona in plina dezvoltare, fiind ideala pentru viitoarea ta locuinta sau pentru ...

695 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare cu centrala proprie  in zona Drumul Taberei aproape de metrou favorit
3
82

Garsoniera de vanzare cu centrala proprie in zona Drumul Taberei aproape de metrou favorit

Garsoniera de vanzare cu centrala proprie in zona Drumul Taberei aproape de metrou favorit. Garsoniera dispune de o suprafata totala de 35 de mp,situata intr-un bloc din 2000 , 8 etaje,ea fiind la etajul 4(bloc cu lift).In zona se reagasesc mai multe spatii comerciale,scoli gradinite,parcuri. Metroul ...

1386 EUR/m2 | 35 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Dumbravita, zona Sud
18
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Dumbravita, zona Sud. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Dumbravita, zona Sud, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2006, structura beton, ...

1681 EUR/m2 | 116 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Vitan
7
40

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Vitan

Apartament 2 camere zona Vitan cu loc de parcare inclus. Apartamentul dispune de 57mp2 si este situat la etajul 2 al blocului cu lift inclus. Se afla intr-o zona linistita si foarte accesibila chiar in apropierea statii de metrou si a mijloacelor de transport in comun.

1667 EUR/m2 | 57 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Vand terenuri Dragomiresti 3

Vand terenuri Dragomiresti

Un teren intravilan 8079 mp 20,20m latime la drum 400m lungime in Bornis Dragomirești -Neamt la 1,5 euro mp si Un teren intravilan 800 mp 2m latime la drum 400m lungime in Bornis Dragomirești -Neamt,la 1.5 euro mp 1.5 euro mp

8,879 m2

Bornis, Neamt

Vila Parter+ etaj Com Berceni Str Miorita
5

Vila Parter+ etaj Com Berceni Str Miorita

Ambiant Concrpt va propune spre vânzare vilă parter + etaj , 5 camere teren 289 mp , construit 163 mp , suprafață utilă 115 mp construcție 2023 caramida izolată cu polistiren de 10 cm . la parter living baie bucătărie dormitor și terasă , la etaj hol 3 dormitoare deressing , baie 2 balcoane . Casa se ...

1435 EUR/m2 | 115 m2

Berceni, Ilfov

Apartament modern, 3 camere, terasa, parcare subteran, jacuzzi, Zona Florilor !
11

Blitz oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Florilor din Florești, într-o locație excelentă, aproape de mijloace de transport, magazine, restaurante și farmacii. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 62 mp Terasă generoasă de 50 mp + balcon Etaj: 4 din 4, într-un imobil nou dotat ...

2411 EUR/m2 | 62 m2

Floresti, Cluj

Garsoniera de vanzare Drumul Taberei
6
21

Garsoniera de vanzare Drumul Taberei

Garsonieră de vânzare în Drumul Taberei, aproape de metrou și Plaza România. Suprafață de 34 mp, situată la etajul 4 din 10, decomandată. Bucătărie complet echipată, cameră confortabilă, baie renovată. Dotată cu centrală termică, aer condiționat și balcon. Zonă verde, aproape de parcuri și centre ...

1765 EUR/m2 | 34 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament decomandat 3 camere 85 mpu 2 balcoane 2 bai Rahovei Sibiu
11
1

Comision 0% OCAZIE UNICA!! Hai sa vezi un apartament mai mult decat spatios de 85 mp utili, la parterul inalt al unui ansamblu nou 2024 care te va incanta cu siguranta!! De vanzare apartament de 85 mp utili cu 3 camere 2 balcoane si 2 bai intr-un imobil CONSTRUCTIE NOUA 2024 la parter ...

1918 EUR/m2 | 85 m2

Sibiu, Sibiu

Casa cu 6 camere de vanzare in localitatea Sanandrei, zona Centrala
20
2

Casa cu 6 camere de vanzare in localitatea Sanandrei, zona Centrala FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod amenajat, situata in Sanandrei, zona Centrala, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 207 mp si teren 500 mp. Anul constructiei ...

1353 EUR/m2 | 207 m2

Sanandrei, Timis

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL
11

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 2 parti situat pe Calea Aradului intr-un imobil construit in anul 1980 etaj 1 din 8 cu o suprafata utila de 68 mp cu baie si WCS si 2 balcoane. Apartamentul este spatios mobilat si utilat intr-un bloc deosebit de caramida ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Apartament de 3 camere, parcare cu CF inclusa in pret!!!
16

EDIL Florești vă propune spre vânzare un apartament potrivit pentru o familie care își dorește confort, liniște și o compartimentare practică, situat într-un bloc construit în 2019, într-o zonă rezidențială apreciată din Florești zona Stejarului. Apartamentul are o suprafață utilă de 59 mp, este semidecomandat, ...

2153 EUR/m2 | 59 m2

Floresti, Cluj

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart la casa Bogdanestilor  curte  acces cu masina centrala proprie
20
1

Apart la casa Bogdanestilor curte acces cu masina centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere baie bucatarie la casa cu 2 familii situat pe Calea Bogdanestilor cu acces auto cu o suprafata utila de 52 mp+anexe in curtea din spate si o gradina de 148mp teren Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII. Apartamentul se vinde mobilat ...

2173 EUR/m2 | 52 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Crangasi mobilat si utilat complet.
4
27

Apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Crangasi mobilat si utilat complet. Apartamentul are suprafata utila de 50 mp si se afla la parterul unui bloc de 4 etaje, constuit in anul 1980. Este situat la 3 minute de mers pe jos de metrou. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

1660 EUR/m2 | 50 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare
13
7

4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dorobantilor aproape de Euroinstal confort 1 decomandat etaj 8 din 8 cu o suprafata totala de 85 mp cu 2 grupuri sanitare balcon. Apartamentul este in curs de amenajare. Pret informativ 99000 Euro (negociabil). Tel 0743100796 sau 072315 ...

1165 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Medicina
12

Apartament 2 camere zona Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Medicinei la etajul 2 din 2 confort 1 semidecomandat suprafata utila 54 mp complet renovat mobilat si utilat. incalzire autonoma cu panouri aer conditionat masina de spalat vase masina de spalat rufe cuptor cu microunde pret 149000 euro. Tel 0743100796 ID ...

2759 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Decebal
6
3

Garsoniera zona Decebal

Se vinde garsoniera moderna, situata intr-o zona exclusivista si foarte bine conectata, pe Bulevardul Decebal, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje Suprafata utila: 32 mp, ideala pentru locuinta proprie sau investitie Compartimentare: Spatiu bine optimizat, cu bucatarie deschisa si baie moderna Imbunatatiri: ...

2125 EUR/m2 | 32 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera 40 mpu pretabila pentru regim hotelier in Centrul Istoric
8
2

Garsoniera de vanzare, nedecomandata, 38 mp, zona Centrul Istoric, Sibiu. TABOO Imobiliare propune o garsoniera, decomandata, situata in localitatea Sibiu, zona Centrul Istoric, aflata la etajul 2 intr -un imobil tip casa/vila cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje; anul constructiei 1910, structura ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren intravilan - zona verde, 640 mp in Dumbravita
1

Teren intravilan - zona verde de vanzare in Dumbravita, zona Nord-Vest. FOXFORT propune teren intravilan de vanzare in Dumbravita, zona Nord-Vest, intr-o zona linistita, avand o suprafata de 640 mp, cu 1 front stradal. Terenul e incadrat in zona verde. Dispune de toate utilitatile. Pretul este de ...

640 m2

Dumbravita, Timis

Salvează căutarea