Promovat
0% comision | Apartament 3 camere | Andrei Muresanu
6
1

0% comision | Apartament 3 camere | Andrei Muresanu

Va prezentam spre vanzare, DIRECT DE LA DEZVOLTATOR, CU 0% COMISION DE LA CUMPARATOR, un apartament nou cu 3 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Andrei Muresanu, intr-un ansamblu rezidential premium aflat in curs de constructie. Zona si imprejurimile Imobilul este amplasat intr-o zona premium, ...

3497 EUR/m2 | 90 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Anunț Vânzare Clădire Multifuncțională pentru Producție sau Service Auto
9
4

Anunț Vânzare Clădire Multifuncțională pentru Producție sau Service Auto ,la etaj birouri sau locuinta Descriere: PRET 35000 EURO NEGOCIABIL Oportunitate excelentă pentru afacerea ta! Se oferă spre vânzare sau închiriere o clădire versatilă, ideală pentru producție, service auto, sau alte activități ...

100 EUR/m2 | 350 m2

Iacobeni, Suceava

Promovat
Popesti-Leordeni central vila individuala 130m utili curte 200 mp
20

Comision 0. Va propunem spre vânzare o vila individuala,perfecta pentru o familie care își dorește confort,intimitate și un stil de viața modern. Locație excelenta ,central la 4 minute de market,scoala,stb,primarie. Caracteristici principale,compartimentare -4 camere o compartimentare ideala -3 dormitoare ...

2062 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament de 2 camere mobilat si utilat cu loc de parcare in Selimbar
16
1

De vanzare apartament cu 2 camere decomandate, complet mobilat si utilat, cu loc propriu de parcare, in suprafata totala de 72.00 mp, orientat EST-VEST, localizat in Selimbar zona Triajului. Apartamentul este situat la parterul inalt al unui imobil edificat in anul 2021, cu doar 3 etaje si 2 apartamente ...

Selimbar, Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere ideal pentru investitie Calea Torontalului
4
7

2 camere ideal pentru investitie Calea Torontalului

De vanzare apartament cu 2 camere , se vinde mobilat ca si in poze , cu o suprafata de 47.5 mp , la demisol situat pe Calea Torontalului , cf de SAD, compus din living cu bucatarie , baie , dormitor, centrala pe gaz proprie, incalzire in pardoseala , tavan gipscarton. Pret. 74000 euro Telefon. ...

1574 EUR/m2 | 47 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren pretabil investitie 3611 mp de vanzare in Cristian judetul Sibiu
2
1

Oportunitate investitie, teren de vanzare cu suprafata de 3611,31 mp in judetul Sibiu, pozitionat in extravilanul orasului Cristian. Terenul are 2 deschideri de 36,49 m, si o lungime de 101,21 m. Toate utilitatile sunt in zona. Terenul este parte a unei zone in plina dezvoltare, pretabil constructiilor ...

3,611 m2

Cristian, Sibiu

Apartament cu 2 camere et 1, decomandat Braytim
13
3

Apartament cu 2 camere et 1, decomandat Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 52 mp, BRAYTIM MUSICESCU, decomandate, baie si bucatarie care este open space cu holul. Apartamentul se afla la etajul 1 intr-o vila cu 4 apartamente, 2 apartamente la parter si 2 apartamente la etajul 1. 1 loc de parcare in curte si ...

1921 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren Extravilan Giroc, 15.000 mp, Front Stradal 47ml - V6272
4
1

COMISION 0% FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan situat in Giroc, cu o suprafata de 15.000 mp si un front stradal de 47 ml, amplasat aproape de centura Timisoara Sud. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate excelenta pentru cei interesati de o investitie solida, fie pentru dezvoltari ...

15,000 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat  teresa de 16 mp Giroc
5

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat teresa de 16 mp Giroc

Va propunem de vanzare apartament cu două camere, cu o suprafata de 53 mp, terasă spațioasă: 15.8 mp, 68.6 mp total. Apartament achiziționat de nou în 2024, folosit și întreținut cu grijă, se vinde complet mobilat și utilat ideal pentru mutare imediată, fără costuri suplimentare. Situat la parter, ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartment cu 2 camere, 2 locuri de parcare Braytim
16
18

Apartment cu 2 camere, 2 locuri de parcare Braytim

Ofer spre vânzare apartament nou, situat LA ETAJUL 1 la cateva minute de Vila CONTRA într-un imobil cu 3 etaje. Constructia blocului a fost finalizata anul trecut. Apartamentul este compartimentat astfel: bucatarie, living, dormitor, baie, terasa generoasa. Imobilul dispune si de DOUA locuri de parcare ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

vand apartament cu 3 camere Decebal,Piata Muncii
10
5

vand apartament cu 3 camere Decebal,Piata Muncii

Decebal,Piata Muncii, bloc stradal, sdec,cf.1, vedere mixta, bloc cu centrala termica proprie, et. 2 8, supr.constr. 90mp, supr.utila 80 mp, 2 balcoane inchise, intabulat.

2688 EUR/m2 | 80 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

1 camera centrala proprie Timocului
5
1

1 camera centrala proprie Timocului

De vanzare apartament cu o camera cu o suprafata de 36mp, in zona Timocului, decomandat , destul de spatios, compus din camera, bucatarie+debara, baie, hol intrare, centrala proprie, tâmplarie pvc. Pret.63000 euro negociabil Telefon. 0723674418

1750 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

2 camere etaj intermediar la cateva minute de hotel IQ
11
14

2 camere etaj intermediar la cateva minute de hotel IQ

De vanzare apartament cu 2 camere, suprafata de 38 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 66000 euro Telefon. 0723674418

1737 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Giroc, Timis

Casa la cheie mobilata si utilata la 4 minute de magazinul Penny din Giroc
8
15

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere Calea Urseni
11
8

2 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 50 mp care pot fi folosite ca si dormitoare. Holul este foarte mare si se poate folosi ca si zona de zi, iar bucataria se poate separa printr-un perete de sticla Baia este geam . Incalzire este realizata prin pardoseala Centrala proprie pe gaz Tamplarie ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Brancoveanu. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament la curte comuna cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Brancoveanu, aflat la parter intr-o casa cu regim de inaltime Parter + 1 Etaj. Anul constructiei este 1930, structura ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

vand apartament cu 4 camere Nicolae Grigorescu ,Dristor ,Titan
7
1

Nicolae Grigorescu,Dristor,Bd.Camil Ressu ET.1 4,dec,cf.1,supr.tot=75mp,bloc reabilitat termic,centrala termica proprie,2 bai,intabulat,metrou Grigorescu la 5 minute de mers,liber.

2253 EUR/m2 | 75 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere ET 1 FINISAJE DE LUX Braytim
7
2

Apartament cu 2 camere ET 1 FINISAJE DE LUX Braytim

Va propunen spre vanzare apartament deosebit, cu 2 camere partial mobilat, situat la etaj intermediar (1) într-un imobil modern, acest apartament impresionează prin finisajele sale premium, compartimentarea eficientă și atmosfera luminoasă și primitoare. Detalii de excepție: Suprafață utilă de 50 mp ...

1957 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

vand apartament cu 2 camere Titulescu,Calea Grivitei,Basarab
1

TITULESCU Calea Grivitei,Basarab,dec,cf.1,60mp,et.9 11,bloc reabilitat termic,mobilat si utilat complet,aer conditionat,langa metrou Basarab,intabulat,liber.

2405 EUR/m2 | 58 m2

Titulescu, Sector 1, Bucuresti

 Apartament cu  2 camere situat în Giroc pe calea Urseni
8
3

Apartament cu 2 camere situat în Giroc pe calea Urseni

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, beneficiaza de o suprafata de 47mp + 3mp balcon. Dispune de 1 loc de parcare trecut in CF. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire pe calorifere, dar si a climei. Bucatarie închisă Apartamentul ...

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 2 locuri de parcare Giroc
7

Apartament cu 2 camere 2 locuri de parcare Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, decomandat. Apartamentul are o suprafata utila de 54 mp si este situat la parter. Compartimentare: hol de acces foarte generos, bucatarie inchisa, 2 camere,baie. Dressing + debara 2 locuri de parcare Anul constructiei 2024 Pret. 92000 euro Telefon. 0723 ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 5 camere de vanzare decomandat 182 mp zona Piata Cluj Sibiu
17

Apartament 5 camere de vanzare, decomandat, 182 mp, zona Piata Cluj, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Curte privata 120mp; • Balcon. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 5 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Piata Cluj, aflat la etajul 1 ...

1841 EUR/m2 | 182 m2

Piata Cluj, Sibiu, Sibiu

Apartament 3 camere 95 mp 2 locuri de parcare calea Torontalului Timișoara
5

De vanzare apartament cu 3 camere 95 (80+15 terasa )mp in calea Torontalului etaj 2 6. Compus din : Living +bucatarie Hol Doua dormitoare Doua bai-una cu cada si una cu cabina dus. Doua terase -una de 5 mp inchisa in termopan si una de 10 mp deschisa. Apartamentul detine 2 locuri parcare unul subteran ...

2000 EUR/m2 | 95 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vila in inima Dumbravitei, 1102 mp teren - ID V3461
20
3

Vila in inima Dumbravitei, 1102 mp teren - ID V3461

ID intern: V3461 Vila cu 6 camere de vanzare in localitatea Dumbravita, zona ultracentrala FOXFORT Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala, cu un regim de inaltime P+M, situata in Dumbravita, zona ultracentrala in apropiere de Primaria Dumbravita, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata ...

2000 EUR/m2 | 190 m2

Dumbravita, Timis

Salvează căutarea