Promovat
Garsoniera de vanzare decomandata 24mp zona Turnisor Sibiu
9
1

Garsoniera de vanzare decomandata 24mp zona Turnisor Sibiu

Garsoniera de vanzare, decomandata, 24 mp, zona Turnisor, Sibiu. Avantaje majore ale acestei garsoniere: • Etaj intermediar • Locatie ferita de aglomeratie • Parcare extra pentru vizitatori TABOO Imobiliare propune o garsoniera de vanzare, decomandata, situata ...

2625 EUR/m2 | 24 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Promovat
Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi
20
1

Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi

Vilă cu 8 camere şi 700 mp în com. Matca, jud. Galaţi Agenţia EXTREM Tecuci se distinge prin seriozitate, calitatea şi completitudinea serviciilor imobiliare şi prin încadrarea în portofoliului sau a unor proprietăţi care se demonstrează excepţii în ceea ce priveşte construcţia, arhitectură sau designul ...

1867 EUR/m2 | 83 m2

Matca, Galati

Promovat
Apartament 2 camere | Bloc nou 2026 | Luminos | Încălzire pardoseală |
10
1

✨ Apartament 2 camere modern | Bloc nou 2026 | Str. Ghetu Anghel nr. 100, Sector 3 ✨ ArhireImobiliare vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere decomandat, situat într-un imobil nou, finalizat în 2026, într-o zonă în plină dezvoltare din Sector 3 – Strada Ghetu Anghel nr. 100. O alegere ideală ...

2181 EUR/m2 | 43 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ofertă Specială Pipera | 3 Camere + 2 Parcări Subterane Incluse | Avans 10%
12

Horizon City – Pipera este un mini-oraș modern în inima zonei de nord a Bucureștiului, cu apartamente luminoase, balcoane generoase, spații verzi și facilități complete pentru un stil de viață confortabil. Proiectul oferă parcări subterane Klaus, acces rapid la metrou, centre comerciale, școli și clinici, ...

2820 EUR/m2 | 69 m2

Voluntari, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare zona Obor
5
9

Garsoniera de vanzare zona Obor

Ofer spre vanzare garsoniera decomandata in zona Obor cu o suprafata de 32mp aflata la un etaj intermediar al unui imobil construit in anul 1985 complet mobilata si utilata ca in poze dispune si de un Boiler,AC. In apropiere gasim statia de metrou Obor,si parcul Obor.

1813 EUR/m2 | 32 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Teren 650 mp intravilan -Săcălaz de vânzare
10
4

Teren 650 mp intravilan -Săcălaz de vânzare

Vând parcelă de teren pentru casa individuală sau duplex în Sacalaz fosta unitate militară, zonă în plină dezvoltare cu utilități în față ,gaz,apă,curent drum pietruit ,suprafața 650 mp front 20 m ,langă parcelă este spatiu verde pe colt ,poziție foarte bună ,merită văzut ,Preț ,47000euro.Tel.074214 ...

650 m2

Sacalaz, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
28

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat,avand o suprafata de 27 mp,fiind situat la etajul 1 al blocului cu lift. Se afla in apropierea facultatilor,magazine,farmacii,centre comerciale,dar si mijloace de transport in comun. Pentru ...

1593 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

 Casa individuala cu 4 camere si teren de 666 mp - zona Bogdanestilor
20
6

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala ce necesita renovare sau demolare, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Timisoara, zona Bogdanestilor, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila ...

2158 EUR/m2 | 95 m2

Timisoara, Timis

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!
10
2

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Giroc, la 2 minute de mers pe jos de Eso, bloc integral din caramida, loc de parcare in CF, se vinde mobilat si utilat, incalzire prin pardoseala. Pret 130.000 euro negociabil Tel 0734 744 765

1940 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei de vânzare 1

Apartament 3 camere Lipovei de vânzare

Vând apartament cu 3 camere semidecomandat cu 2 bai ,70 mp utili cu balcon la sufragerie ,în Lipovei langa Thalia ,etajul 2 ,amenajat cu centrala clima ,parțial mobilat ,ideal locuit sau investiție ,Preț,117000euro.Tel.0742143679.

1671 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

 apartament de vanzare de 2 camere in zona Aparatorii Patriei aparoape de metrou
4
15

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona Aparatorii Patriei aparoape de metrou. Apartament situat in zona linistita, dispune de o suprafata totala de 49 de mp utili,etaj 4 din 10, bloc cu lift. Metrou la 10 minute de mers pe jos. Blocul este construit in anul 2020. Pentru mai multe detalii ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Bloc Nou.Etajul 1.Loc de parcare.Spatios.Luminos
12

Bloc Nou.Etajul 1.Loc de parcare.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou 2025, in zona Giroc, zona planetelor, la asfalt, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, aparat de aer conditionat, loc de parcare inclus, 53 mp utili. Pret 87.000 euro Tel. 0734 744 765

1642 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere cu balcon in cartier Gheorgheni etaj intermediar
5

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 46 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.                   Avantaje majore ale acestui apartament:          • Locatie ferita de aglomeratie; • ...

3585 EUR/m2 | 46 m2

Gheorgheni, Cluj-Napoca, Cluj

Casa Battonya- Ungaria de vânzare
12
5

Casa Battonya- Ungaria de vânzare

Vând casă solida cu 3 camere, baie, bucătărie ,hol în Ungaria -Battonya în centru lângă ștrand ,la granița cu România ,amenajată ,teren 420mp front 14 m acces auto ,libera ocupabila imediat,Preț,49500euro.Tel.0742143679.

495 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos
17
2

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos

Vand apartament cu 4 camere, in Bloc Nou 2025, cu terasa generoasa de 25 mp, finisat, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat montat, in zona Giroc in spate la Hotel IQ. Pret 134.000 euro Tel. 0734 744 765

1787 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Apartament de vanzare in Iancului
5
11

Apartament de vanzare in Iancului

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, zona piata Iancului, suprafata utila 55 mp .Etaj 8 10 . Zona este foarte buna, avand statia de metrou la iesirea din bloc, scoala + gradinita + parc in spatele blocului, multe magazine in zona, Mega mall si piata Obor la 10 min de mers pe jos ...

1582 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere in zona Telegrafului
4
11

De vanzare apartament 2 camere in zona Telegrafului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, la etajul 4 si o suprafata de 55 mp, un balcon deschis.

1636 EUR/m2 | 55 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny
12
1

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny

De vanzare apartament in bloc nou, la etajul 1, decomandat, bucatarie inchisa , integral din caramida, 50 mp utili, disponibil imediat!!! Zona Giroc, langa Penny si Lidl Pret 89.000 euro Tel. 0734 744 765

1780 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!
12

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, la etajul 2, cu posibilitate de a inchide bucataria, bloc nou integral din caramida, finalizat, cu incalzire prin pardoseala si termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat, rulouri pe geamuri, loc de parcare inclus, la pretul de ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Casa Ungaria de vânzare
12
8

Casa Ungaria de vânzare

Vând casă în Ungaria la granița cu România , Battonya în centru lângă ștrand ,amenajata ,3 camere ,baie ,bucătărie ,hol ,teren 420 mp ,front 14 m acces auto ,libera ocupabila imediat ,preț ,49 500euro.Tel .0742143679.

495 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Design Modern.Costructie de calitate.In Oras.Disponibila Imediat!
16
2

De vanzare duplex cu 4 camere, 3 bai, cu un design modern, cu spatii vitrate pentru cat mai multa lumina, constructie de calitate, compartimentare eficienta cu multe spatii de depozitare, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, curtea va fii amenajata ...

2500 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera in Militari Residance
3
7

Garsoniera in Militari Residance

Garsoniera de vanzare zona Militari Residance langa Lidl la 3 min de statia de stb,acces facil spre iuliu maniu,complexul militari este la 5 min de mers pe jos,zona linistata in apropiere sunt parcuri si zone verzi perfecte pentru copii pretul este de 48.000 euro negociabil

1371 EUR/m2 | 35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Brancoveanu
3
52

Garsoniera de vanzare zona Brancoveanu

Oferim garsoniera in zona Brancoveanu 30 mp,de vanzare,situata la etajul 3 din 7,an constructie 1990 intr-un imobil curat si bine intretinut,amplasata intr-o zona linistita cu acces rapid la metrou,parcuri,magazine si alte facilitati,spatiu functional si luminos ce poate fi personalizat dupa preferinte,sunati-ma ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Teren Moșnița Nouă -Urseni de vânzare
10
2

Teren Moșnița Nouă -Urseni de vânzare

Vând teren intravilan 665mp front 18 m in Moșnița Nouă către Urseni ,zona în plina dezvoltare construcții aproape utilitățile aproape ,ideal casa individuală sau duplex ,Preț ,48000euro.Tel.0742143679.

665 m2

Mosnita Noua, Timis

Salvează căutarea