Imobiliare

Promovat
2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu   Theodor Pallady
10
8

2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu Theodor Pallady

Va propunem spre vanzare apartament de 2 camere, decomandat, suprafata utila totala 58,30mp, etaj 1 4, finisaje premiun, baie echipata complet (cada cabina de dus, lavoar, vas wc ), centrala termina proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie electrica, gaze naturale, ), Structura ...

1532 EUR/m2 | 58 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere -54,49 mp-Mărăței
9
1

Apartament 2 camere -54,49 mp-Mărăței

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Dimitrie Leonida, în Piatra Neamț. Caracteristici: ✔ Compartimentare: decomandat ✔ Etaj: 4 acoperit ✔ Suprafață utilă: 50,11 mp ✔ Balcon: 4,38 mp ✔ Suprafață totală apartament: 54,49 mp Dotări și beneficii: ✔ Centrală ...

936 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa P+M zona Unirea
14

Casa P+M zona Unirea

Casă P+M, 144 mp, teren 425 mp – construită în 2023 Vând casă modernă, construită în 2023, cu 144 mp amprentă la sol și teren de 425 mp, situată într-o zonă liniștită de case. Compartimentare: Parter: hol, living, bucătărie, dormitor, baie Etaj: 4 dormitoare, baie Imobilul este spațios, luminos, ...

1000 EUR/m2 | 220 m2

Unirea, Bistrita-Nasaud

Promovat
Teren de vanzare PUZ Aprobat in Paltinis
5
2

Teren de vanzare PUZ Aprobat in Paltinis

Teren de vânzare – Păltiniș, Sibiu (zona Arka Park) Vrei să construiești o casă de vacanță la munte sau o cabană de vis? Avem pentru tine un teren situat în stațiunea Păltiniș din județul Sibiu! ❄️ Suprafață: 1113 mp Localizare: pe strada din dreapta imediat după Arka Park Zonă liniștită, înconjurată ...

1,113 m2

Paltinis, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere CALEA BUCUREȘTI Centru De Afaceri Confort 1 Mobilat Și Utilat Complet
13
3

Apartament 2 camere Confort 1 Calea București, Pitești ( Aproape De Centru De Afaceri ) - Locație premium, la doar câțiva pași de centrul orașului și de Centrul de Afaceri ! - Descoperă un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Pitești ...

1874 EUR/m2 | 48 m2

Central, Pitesti, Arges

OPORTUNITATE - 2 unitati in regim hotelier de vanzare Orasul de Jos
14

APARTAMENT si GARSONIERA la pachet de vanzare, 37mp si 25mp, zona Orasul de Jos, Sibiu. O oportunitate excelenta pentru investitie in regim hotelier, chiar in farmecul Orasului de Jos din Sibiu. Apartamentul si garsoniera sunt complet functionale, pregatite pentru a fi preluate imediat si continuate ...

2903 EUR/m2 | 62 m2

Sibiu, Sibiu

Liubcova - casa cu teren , 500mp !!!
6
10

Liubcova - casa cu teren , 500mp !!!

Casa in Liubcova , asfalt , 500mp teren , front de 18ml , aproape de Dunare ! Casa trebuie refacuta in totalitate , sau restaurata , pastrandu-si farmecul de odinioara . Pret 25.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

250 EUR/m2 | 100 m2

Liubcova, Caras-Severin

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare zona Unirii
9
12

Garsoniera de vanzare zona Unirii

Ofer spre vanzare garsoniera cu o suprafata de 50 mp etajul 6 din 9 . Locația este super , alături de transport public , colegii , magazine , piață și altele. Blocul este ingrijit și curat , ascensorul funcțional . În apartament totul este nou + toată tehnica necesară . Toată mobila din imagine este ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL Confort 1 Decomandat Etaj 3 Mobilat Și Utilat NOU
13
3

Apartament 2 camere Ultracentral Zona Zero Teatrul Davila Confort 1 Decomandat Etaj 3 - Acest apartament modern și complet renovat în 2024 oferă dotări premium și un confort excelent : - Centrală termică eficiență energetică și confort optim - Tâmplărie PVC Gri Antracit termopan integral, ...

2089 EUR/m2 | 45 m2

Central, Pitesti, Arges

Vanzare apartament 2 camere Militari
10
4

Vanzare apartament 2 camere Militari

Apartament de 2 camere in zona Militari,in imediata apropiere a B-dului Uverturii, piata Veteranilor,piata Gorjului. Acces facil la statiile de metrou Lujerului si Gorjului cat si statiile de stb,scoli, ce este situat la etajul 3 4, cu multiple îmbunătățiri: Tevile interioare cat si toata partea electrica ...

2385 EUR/m2 | 52 m2

Sector 6, Bucuresti

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 24.700 mp - Padureni
13

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Padureni (Jebel). FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Padureni (Jebel), avand o suprafata de 24.700 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 78 ml la strada. Utilitati: utilitati in zona. Pretul este de 349.990€ - COMISION ...

24,700 m2

Padureni (Jebel), Timis

Apartament 2 Camere Calea București Confort 1 Stradal 55 Mp. Centrală Mobilat Și Utilat
9
5

Apartament 2 Camere Confort 1 SEMICENTRAL - CALEA BUCUREȘTI Foarte aproape de centru, ETAJ 4 DIN 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! Stradal, dotat cu centrală termică, izolat termic exterior, termopan integral inclusiv balcoane, izolat termic exterior, baie cu aerisire, parchet lemn, ușă metalică, ...

1454 EUR/m2 | 55 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
41

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă extrem de liniștită și verde a cartierului Dâmbovița. Locuința se află la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp, imobilul este situat la doar câțiva pași de Lidl, Carrefour și Profi, lângă școală și parcul Clăbucet, locuința aceasta ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Teren intre case Bazos !!!
2
13

Teren intre case Bazos !!!

Vand 1100mp teren intravilan , in Bazos , intre case , strada Preot Virgil Cardas , 26500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Bazos, Timis

Apartament de vanzare in Pantelimon
5
52

Apartament de vanzare in Pantelimon

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere zona Pantelimon. Dispune de 50 mp2 si este situat la etajul 2 al blocului. Dispune de loc de parcare si se afla intr-o zona accesibila si linistita.Anul de constructie al blocului este 1980.Va asteptam la vizionari!

1300 EUR/m2 | 50 m2

Sector 2, Bucuresti

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
5
16

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Va propunem spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere, etajul 4, o suprafata utila de 48 mp, situat in zona Circumvalatiunii, Timisoara. Acest apartament de vanzare din Timisoara ofera acces rapid la mijloace de transport in comun, supermarketuri, farmacii, scoli si centre comerciale. Zona ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren extravilan de vanzare 25920 mp in Sura Mica Sibiu
7

Teren extravilan de vanzare 25920 mp in Sura Mica Sibiu

Teren de vanzare cu suprafata de 25920 mp pozitionat in extravilanul orasului Sibiu mai exact in Sura Mica. Acest teren are o latime de 142 m, o lungime de 167 m si un front stradal de 187 m. Terenul se afla intr-o zona cu vedere asupra localitatii si poate fi o oportunitate de investitie avand in vedere ...