Promovat
Apartament 2 camere 55 mpu loc de parcare zona Arhitectilor Sibiu
9

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 55 mp, zona Calea Cisnadiei - Arhitectilor, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Loc de parcare  TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Calea Cisnadiei ...

1891 EUR/m2 | 55 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Teren locuinte colective-Giroc
1

Teren locuinte colective-Giroc

REX Imobiliare, va ofera acum spre vanzare teren pentru locuinte colective in pozitie excelenta zona Penny Giroc. Terenul in suprafata utila de 610mp, regim de inaltime de P+2, regim de locuinte colective cu spatii comerciale la parter, este ideal pentru dezvoltare imobiliara, zona find una foarte dezovoltata ...

610 m2

Giroc, Timis

Promovat
 Apartament 3 camere | 60 mp |  Zona Dacia
8
2

Apartament 3 camere | 60 mp | Zona Dacia

Apartament 3 camere | 60 mp + balcon 7 m | Parter | Zona Dacia | 118.000 € Târgu Mureș – str. Brașovului (zona Dacia) Dacă îți dorești un apartament spațios, bine compartimentat și situat într-o zonă liniștită, acesta este exact ce cauți ✨ Caracteristici principale: ✔ 3 camere ✔ 60 mp utili ✔ balcon ...

1917 EUR/m2 | 60 m2

dacia, Targu Mures, Mures

Promovat
NOU !!! Apartament 3 Camere POPA ȘAPCĂ - SEMICENTRAL Confort 1 Decomandat MOBILAT ȘI Utilat
17
7

Apartament Modern Cu 3 Camere, Confort 1, Decomandat , Zona Popa Șapcă - Semicentral, Pitești, Apartamentul se vinde MOBILAT ȘI UTILAT ( MAI PUȚIN FĂRĂ MOBILA DIN SUFRAGERIE ) totul pregătit pentru mutare imediată - Te invităm să descoperi un apartament complet renovat, situat într-o zonă liniștită ...

1470 EUR/m2 | 68 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Modern
8
2

Apartament 3 camere zona Modern

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata utila de 67 mp situat in zona Modern confort 1 semidecomandat la etajul 3 din 5 modelul cu 2 bai balcon bloc anvelopat este renovat termopane gresie si faianta se vinde mobilat si utilat geamuri termopan cu rulouri din aluminiu incalzire cu centrala ...

1821 EUR/m2 | 67 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii
8

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii

De vanzare ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, etaj 1, 52mp, centrala termica , instalatie de aer conditionat, boxa pret 99500 euro.

1913 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vila premium Cisnadioara – panorama piscina infinity si teren 485 mp
16
1

Casa de vis in Cisnadioara – priveliste spectaculoasa catre Muntii Fagaras si Cetatea Cisnadioara Descopera o locuinta cu adevarat speciala – o casa individuala P+Etaj, amplasata intr-o zona linistita si pitoreasca, unde natura si confortul modern se imbina perfect. Situata pe un teren generos ...

2395 EUR/m2 | 167 m2

Cisnadioara, Sibiu

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
2

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare in Iancului
5
11

Apartament de vanzare in Iancului

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, zona piata Iancului, suprafata utila 55 mp .Etaj 8 10 . Zona este foarte buna, avand statia de metrou la iesirea din bloc, scoala + gradinita + parc in spatele blocului, multe magazine in zona, Mega mall si piata Obor la 10 min de mers pe jos ...

1582 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Teren Agricol | Opurtunitate investitie | Sananadrei - ID V713
6
4

ID intern: V713 Teren agricol de vanzare in Sanandrei FoxFort Imobiliare propune teren agricol in extravilan in Comuna Sanandrei, avand o suprafata de 41.700 mp si deschiderea de 60m la E671. Pret: 15 Euro/mp + comisionul standard al agentiei. Pentru a vedea toate ofertele valabile actualizate periodic, ...

41,700 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Terenuri intravilane de vânzare   Lazu, Constanța
2
3

Terenuri intravilane de vânzare Lazu, Constanța

Cod Agent ( C9 ) Agenția Imobiliară Danicris vă propune spre vânzare două terenuri intravilane, situate în localitatea Lazu, într-o zonă aflată în plină dezvoltare rezidențială. Proprietățile sunt ideale pentru construcția unei locuințe sau pentru investiție, beneficiind de deschidere generoasă și ...

502 m2

Lazu, Constanta

Proprietate iconica,panorama 360,teren 1.600 mp,originalitate volumetrica,Central, Brasov
16

Comision cumparator:0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o vila individuala cu 6 camere, 360 mp utili si un teren impresionant de 1.600 mp, amplasata intr-una dintre cele mai apreciate zone din centrul Brasovului, unde fiecare fereastra devine un tablou viu, iar privelistea ...

2772 EUR/m2 | 360 m2

central, Brasov, Brasov

Garsoniera de vanzare zona Brancoveanu
3
52

Garsoniera de vanzare zona Brancoveanu

Oferim garsoniera in zona Brancoveanu 30 mp,de vanzare,situata la etajul 3 din 7,an constructie 1990 intr-un imobil curat si bine intretinut,amplasata intr-o zona linistita cu acces rapid la metrou,parcuri,magazine si alte facilitati,spatiu functional si luminos ce poate fi personalizat dupa preferinte,sunati-ma ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

2 camere semidecomandat etaj 2 Craiovita Noua Kaufland
8

2 camere semidecomandat etaj 2 Craiovita Noua Kaufland

ID1608 Apartament cu 2 camere semidecomandat intr-un bloc din anul 1978 in cartierul Craiovita Noua langa Kaufland. Compartimentare practica cu un living generos si luminos, bucatarie, baie si dormitor. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 si are o suprafata totala de 53 mp din care 49 sunt utili. ...

2204 EUR/m2 | 49 m2

Craiovita Noua, Craiova, Dolj

Apartament nou decomandat cu 3 camere de vanzare in Sebes
10

Apartament nou decomandat cu 3 camere de vanzare in Sebes

De vanzare apartament cu 3 camere in suprafata utila de 95 de mp, situat in Sebes, zona linistita, compus din: living, 2 dormitoare, 2 bai, 1 bucatarie si un balcon cu balustrada din sticla. Apartamentul este la etajul 1 al unui bloc format din P+2+M. Acesta beneficiaza de toate utilitatile: gaz, curent, ...

1358 EUR/m2 | 95 m2

Sebes, Alba

Promovat
Comision 0% Teren industrial, 7 ha, intravilan, Calea Sagului
5
3

Oportunitate de investitie! Teren intravilan industrial, de vanzare in Timisoara, zona Sud, Calea Sagului. FOXFORT propune teren intravilan pretabil industrial de vanzare in Timisoara, zona Sud, avand o suprafata de 70.000 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 200 ml la strada asfaltata, zona Calea ...

70,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila strada Trivale, Pitesti, Arges
10
1

Vand vila strada Trivale, Pitesti, Arges

Vila e situata pe strada Trivale, intr_o zona foarte linistita. Amplasament de excepție, casa confortabila construcție 2006, bine compartimentata, cu gradina frumoasa. Suprafață utila 419m.p. , suprafață construită desfășurată 530m.p. , suprafata totala teren 619m.p. Pret 690.000 euro

1647 EUR/m2 | 419 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Vanzare garsoniera Ferentari
4
6

Vanzare garsoniera Ferentari

Va prezentam un apartament cu 1 camere, de vanzare, tip compartimentare semidecomandat, situat în zona Salaj din Bucuresti. Proprietatea este amplasată într-un imobil de tip , construit în anul , la etajul 5 5. Dispune de o suprafata totala de 24 mp.

1667 EUR/m2 | 24 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Casa cu farmec rustic + teren privat de 3.315 mp, Borosneul Mic, Covasna
20
2

Comision cumparator : 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va prezinte spre vanzare casa de locuit situata intr-o zona linistita, apreciabila pentru cei care isi doresc un stil de viata relaxat, aproape de natura. Film prezenatare:https: www.youtube.com watch?v=u0rcf6UC7ho Tur Virtual:https: ...

673 EUR/m2 | 75 m2

Borosneu Mic, Covasna

Promovat
Apartament 3 camere, parcare, terasa, bloc nou, cartier Grigorescu
10
3

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere intr-o constructie noua situata in cartierul Grigorescu. Apartamentul este amplasat la etajul 0 al unui imobil (echivalent parter) cu 8 niveluri si dispune de o suprafata utila de 65 mp si 1 terasa de 40mp. Compartimentarea proprietatii este decomandata, ...

3308 EUR/m2 | 65 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere decomandate vanzare balcon parcare Doamna Stanca
8
3