Imobiliare

Promovat
Casă Individuală Mobilată & Utilată | Toate Utilitatile Moșnița Nouă |
20

360GradeImobiliare îți oferă o casă individuală perfectă pentru mutat imediat, complet mobilată și utilată doar vii cu valiza. Caracteristici principale: Suprafață teren: 500 mp Suprafață utilă: 95 mp Construcție pe parter fără scări Living open space cu bucătărie 3 dormitoare confortabile 2 băi moderne Terasă ...

2421 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament deosebit in imobil Premium
10
2

Apartament deosebit in imobil Premium

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament spatios si deosebit situat intr-o zona exclusivista din cartierul Europa. Arhitectura este una moderna, deosebita si impunatoare prin materialele premium folosite, dar si prin executia lucrarilor care fac diferenta. Apartamentul are o suprafata utila ...

2850 EUR/m2 | 100 m2

Europa, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare decomandat cu balcon zona Vasile Aaron
17
4

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 58 mp, zona Vasile Aaron, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: •  Balcon; •  In proximitatea zonelor de interes; •  Statii de autobuz in imediata apropiere; •  Pretabil investitie sigura; TABOO Imobiliare ...

1328 EUR/m2 | 58 m2

Vasile Aaron, Sibiu, Sibiu

Promovat
CASA LA VLADESTI - OAZA DE LINISTE APROAPE DE ORAS
12
4

CASA LA VLADESTI - OAZA DE LINISTE APROAPE DE ORAS

CASA LA VLADESTI - OAZA DE LINISTE APROAPE DE ORAS Vladesti, Sat Priporu 159.000 Euro FARA COMISION LA CUMPARATOR! Sitauta la doar 6,5 km de centrul orasului Rm. Valcea, casa ofera echilibrul perfect intre accesibilitate urbana si farmecul vietii la curte. Spatiu,Natura si Relaxare Terenul ...

1026 EUR/m2 | 155 m2

Vladesti, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Complex Studentesc aproape de Fabrica de Bere intr-un imobil construit in anul 1995 confort 1 decomandat etaj 5 din 7 cu o suprafata totala de 70 mp cu 2 grupuri sanitare 2 balcoane centrala termica boxa. Pret informativ 128000 Euro. Detalii ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita
10

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita

Va oferim spre vanzare acest apartament cu 3 camere modern cu finisaje de lux situat in Dumbravita in imediata vecinatate de Lidl si numeroase centre comerciale. Apartamentul este situat la etajul 2 este confort 1 decomandat si are generoasa suprafata de 85 mp. Este spatios utilat cu 2 aparate de aer ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Garsoniera de vanzare zona Obor
5
9

Garsoniera de vanzare zona Obor

Ofer spre vanzare garsoniera decomandata in zona Obor cu o suprafata de 32mp aflata la un etaj intermediar al unui imobil construit in anul 1985 complet mobilata si utilata ca in poze dispune si de un Boiler,AC. In apropiere gasim statia de metrou Obor,si parcul Obor.

1813 EUR/m2 | 32 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere cartierul Plopilor langa BT Arena
6
1

Apartament 2 camere de vanzare, suprafata utila 47 mp, zona Plopilor, Cluj-Napoca.     TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Plopilor, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter ...

3383 EUR/m2 | 47 m2

Plopilor, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Casa individuala superba. Teren generos. Disponibila imediat.
10
7

. Detalii RELEVANTE oferta: - casa individuala in comuna Bogda, cu regim de inaltime Parter + Pod, finalizata in 2015. casa pe un singur nivel - suprafata utila de 70 mp plus terasa de 25 mp. - teren de 500 mp - detalii constructive: termoizolata exterior, acoperis de tigla - compartimentare: - parter: ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Bogda, Timis

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2
5

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2

De vanzare apartament 2 camere, zona Aradului, etaj 2, confort 1 semidecomandat, amenajari clasice. Preț: 88.000 Eurousor neg

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam  zona Girocului
6
1

Ap 2 cam zona Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de piata intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla bloc izolat termic cu o suprafata totala de 53 mp posibilitate montaj centrala. Pret informativ 95000 Euro. Detalii la telefon ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat
5
1

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Iosefin la etajul 4 din 4 cu izolatie suprafata de 60mp cu balcon inchisincalzire cu centrala proprie pe gaz gresie faianta parchet de lemn masiv geamuri termopan aer conditionat geam la baie se vinde mobilat si utilat la pretul de 86000 euro. ID 1 ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Teren extravilan, zona Cartierul Primaverii - Comision 0%
2
4

Teren extravilan, zona Cartierul Primaverii - Comision 0%

Teren extravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Cartierul Primaverii FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan pretabil constructii in Sacalaz, zona Cartierul Primaverii, avand o suprafata de 30.000 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 75 ml la strada. Utilitati: in zona Pretul ...

30,000 m2

Sacalaz, Timis

 apartament de vanzare de 2 camere in zona Aparatorii Patriei aparoape de metrou
4
15

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona Aparatorii Patriei aparoape de metrou. Apartament situat in zona linistita, dispune de o suprafata totala de 49 de mp utili,etaj 4 din 10, bloc cu lift. Metrou la 10 minute de mers pe jos. Blocul este construit in anul 2020. Pentru mai multe detalii ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Modern
8
2

Apartament 3 camere zona Modern

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata utila de 67 mp situat in zona Modern confort 1 semidecomandat la etajul 3 din 5 modelul cu 2 bai balcon bloc anvelopat este renovat termopane gresie si faianta se vinde mobilat si utilat geamuri termopan cu rulouri din aluminiu incalzire cu centrala ...

1821 EUR/m2 | 67 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii
8

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii

De vanzare ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, etaj 1, 52mp, centrala termica , instalatie de aer conditionat, boxa pret 99500 euro.

1913 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea