Promovat
3D! Eleganta unitate,curte,parcari rezervate, Maurer,Targu Mures: locuinta birou  comercial.
8

3D! Eleganta unitate,curte,parcari rezervate, Maurer,Targu Mures: locuinta birou comercial.

Comision cumparator: 2%+tva ASCENDENT IMOBILIARE TARGU MURES va propune spre vanzare o unitate cu un vad deosebit, in zona Ansamblului Maurer, recomandata atat ca birou spatiu comercial cat si ca rezidenta. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, ...

1467 EUR/m2 | 92 m2

libertatii, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament de vânzare cu 4 camere decomandat - Zona Intim
13

Apartament de vânzare cu 4 camere decomandat - Zona Intim

RE/MAX Dynamic vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 4 camere în zona Intim. Proprietatea decomandată are următoarele caracteristici: • Etaj: 4 din 8 (bloc cu lift) • Suprafață: 126 mp utili + 7 mp (cele 2 balcoane) • Compartimentare: 4 camere (living și 3 dormitoare), bucătărie, hol generos, ...

1031 EUR/m2 | 126 m2

Intim, Arad, Arad

Promovat
Apartament 3 camere Cortina North | Aviatiei | Pipera
11

Apartament 3 camere Cortina North | Aviatiei | Pipera

VG Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Aviației–Pipera, în complexul rezidențial premium Cortina North, ideal pentru locuință proprie sau investiție. Detalii proprietate: -Compartimentare: Semidecomandat -Suprafață: 66.6 m² -Construită: 74.5 m² - Etajul: ...

3934 EUR/m2 | 67 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Casa de vacanta cu teren 5394 mp, Pucioasa, Dambovita
16
1

Casa de vacanta cu teren 5394 mp, Pucioasa, Dambovita

Ce ar însemna pentru tine să trăiești departe de agitația orașului? Îți prezint un mic univers: O casă spațioasă, cu o priveliște superbă către lac, O curte generoasă și foarte bine îngrijită, O livadă roditoare, O piscina care devine centrul zilelor relaxate, Un spațiu în care prietenii se adună, ...

1120 EUR/m2 | 222 m2

Pucioasa, Dambovita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa la rosu si teren 615 mp, intr-un cartier de vile, Dumbrava Rosie
14
5

CASĂ LA ROȘU ȘI TEREN 615 MP, INTR-UN CARTIER DE VILE, DUMBRAVA ROȘIE, 70.000 EURO Oferim spre vânzare o proprietate situată într-un cartier de vile din Dumbrava Roșie, în plină dezvoltare. Aceasta este compusă din suprafața de 615 mp teren, plus o cotă de drum de 90 mp, pe care este edificată o casă ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament Premium 2 camere Remetea Mare (53m + 2 balcoane), finisat la cheie , comision 0%
6

Locuință completa confort maxim, fără comisioane! Preț avantajos: 75 000 EUR negociabil fără comision pentru cumpărător! Compartimentare eficientă: 2 camere luminoase un dormitor, living, bucătărie separată, baie și două balcoane generoase. Suprafață utilă de 53 m , plus spații exterioare și loc ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Duplex 4 camere , 115mp utili, 271 mp teren , zona - Micesti
9
1

PRIME Imobiliare propune spre vânzare un Duplex modern si luminos care este compartimentat astfel : Living mare , Bucătărie închisă separat cu ieșire pe terasa , 3 dormitoare , 2 bai , 1 debara si hol. Aceasta proprietate beneficiază de o terasa amenajată si încălzirea in întreagă proprietate este prin ...

1261 EUR/m2 | 115 m2

Alba Iulia, Alba

Apartament 3 camere decomandat Aleea Aurora
10
2

Apartament 3 camere decomandat Aleea Aurora

Apartament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 4 (cu acoperiș), pe Aleea Aurora, într-o zonă liniștită. Apartamentul are o suprafață de 61 mp și a fost renovat complet în urmă cu 7 ani. Compartimentare și dotări: 3 camere decomandate 2 balcoane (unul închis, unul deschis) Izolație exterioară Centrală ...

1508 EUR/m2 | 61 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Proprietate Piatra Neamt- vila cocheta prevazuta cu terasa, garaj si teren
19
1

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ VILĂ COCHETĂ, PREVĂZUTĂ CU TERASĂ, GARAJ ȘI TEREN, 210.000 EURO NEG. Celor care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE le propune spre achiziție această proprietate elegantă, îngrijită, primitoare, ...

1105 EUR/m2 | 190 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere cu grădină privată în Remetea Mare finisaje premium
10
1

Locuință eficientă, modernă și cu spațiu exterior perfectă pentru familie! Preț avantajos: 105.000 EURO + comision Compartimentare inteligentă: 2 dormitoare, bucătărie separată, living spațios, baie, balcon tip terasă (4mp), plus o grădină privată generoasă ( 50 mp) ideal pentru relaxare, hobby sau ...

1810 EUR/m2 | 58 m2

Remetea Mare, Timis

Apartament 2 camere zona Supeco
7
1

Apartament 2 camere zona Supeco

Apartament 2 camere ,zona Supeco. Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 6 (cu lift ,)semidecomandat,cu o suprafata utila de 48 mp. Compartimentare:bucatarie, hol, camera de zi , dormitor, baie cu geam si balcon. Pret 70000 EUR Se vinde conform imaginilor de prezentare ...

1458 EUR/m2 | 48 m2

garii, Baia Mare, Maramures

COMISION 0% Apartament 3 camere decomandat
10
2

COMISION 0% Apartament 3 camere decomandat

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! COMISION 0% DIRECT PROPRIETAR Focus Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, centrala termica proprie, 2 bai, vedere pe 2 parti, zona Freidorf langa ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa noua, moderna tip duplex la alb cheie si teren 250 mp, in cartier exclusivist Piatra Neamt
16
5

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ CASĂ NOUA, MODERNĂ TIP DUPLEX LA ALB LA CHEIE ȘI TEREN 250 MP, ÎN CARTIER EXCLUSIVIST MUN. PIATRA NEAMȚ - DE LA 157.000 EURO Dacă vreți să trăiți cu sentimentul că vă aflați cu adevărat ACASĂ, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate, situată în intravilanul ...

1154 EUR/m2 | 136 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , parter , 22.500 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare garsoniera pe Ostrovului in Cartierul Soarelui , la parterul unui bloc cu 4 etaje , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : O camera Bucatarie separata Baie Imobilul are ca dotari : usa metalica , geamuri termopan , centrala termica ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Spre vanzare apartament doua camere zona Vitan
5
17

Spre vanzare apartament doua camere zona Vitan

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Vitan cu o suprafata de 56mp situat la etajul 2 , complet mobilat si utilat . An de constructie: 1980 Puncte de reper: Rin grand Hotel.

1518 EUR/m2 | 56 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Proprietate Piatra Neamt - Casa cocheta
18
13

Proprietate Piatra Neamt - Casa cocheta

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ CASĂ COCHETĂ 198.000 EURO Celor pasionați de natură, liniște și un stil de viață sănătos, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate, situată în intravilanul municipiului Piatra Neamț, în zonă rezidențială - oază de liniște, relaxare și comuniune între ...

1650 EUR/m2 | 120 m2

Piatra Neamt, Neamt

3 camere loc de parcare etaj intermediar Remetea Mare
6

3 camere loc de parcare etaj intermediar Remetea Mare

obiliare va propune spre vanzare un apartament nou, spatios, cu 2 dormitoare si bucatarie separata si sufragerie, la etajul 1 sau 2, situat in vatra satului Remetea Mare, cu acces facil catre centrul oras si autostrada Apartamentul este finisat la cheie, cu toate utilitatile situat intr-un bloc nou ...

1691 EUR/m2 | 55 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 2, zona Adridan- Darmanesti
16
2

Apartament 3 camere, etaj 2, zona Adridan- Darmanesti

APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJUL 2, ZONA ADRIDAN DĂRMĂNEȘTI, 67.000 EURO Oferim spre achiziționare acest apartament cu 3 camere, situat în zona Adridan din cartierul Dărmănești, la etajul 2 4, într-o zonă liniștită, cu mult spațiu verde, ferită de zgomotul stradal, oferind o ușoară accesibilitate către ...

1264 EUR/m2 | 53 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

COMISION 0% Parcela teren intravilan - Calea Urseni
2
4

COMISION 0% Parcela teren intravilan - Calea Urseni

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Focus Imobiliare va propune spre vanzare parcele ( teren intravilan ) pentru casa aproape de Calea Urseni, acces din drumul principal situate pe strada Gladiolei in spate la Premium Residence LOT ...

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandate,etaj 1, loc parcare si boxa, zona C-lea Romanului
10
2

APARTAMENT 3 CAMERE DECOMANDATE, ETAJUL 1, CU LOC DE PARCARE ȘI BOXĂ, ZONA CALEA ROMANULUI, 85.000 EURO Pentru a veni în întâmpinarea celor aflați în căutarea unui cămin confortabil spațios, FORTUNA IMOBILIARE oferă posibilitatea de a opta pentru acest apartament cu 3 camere decomandate, situat la ...

1037 EUR/m2 | 82 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Vand teren pentru casa - Timisoara
2
23

Vand teren pentru casa - Timisoara

FOCUS-eazate asupra deciziei corecte in privința alegerii imobilului potrivit pentru tine sau afacerea ta ! Certificat de urbanism valabil Focus Imobiliare va propune spre vanzare teren intravilan in Timisoara pentru casa in zona Fabric Modern Terenul se afla intr-o curte comuna cu inca 3 apartamente, ...

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Printul Turcesc
3
41

De vanzare garsoniera in zona Printul Turcesc

Zona Printul Turcesc! Oferta garsoniera de vanzare! Dam spre vanzare o garsoniera la etajul 2. La doar 10-15 min de mers cu masina sau tranportul in comun de Lidl, aproap de Parcul Lunei, restaurante, Piata Traian. Dispune de o suprafata utila de 21 mp si e vinde imediat mobilata si utilata ca in poze. ...

1296 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

Apartamnet de vanzare 2 camere mobilate utilate zona Mihai Viteazul
8
2

Apartament 2 camere de vanzare, nedecomandat, 40 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere,nedecomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Mihai Viteazul, aflat la etajul 4 intr-un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje; anul constructiei ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 2 camere Izvor, Natiunile Unite, Casa Poporului pretabil investitie birouri airbnb parc
10
1

Apartament 2 camere parc Izvor, Natiunile Unite, Palatul Parlamentului, suprafata de 70mp totala, decomandat, bloc 1991, etaj 7 7. Apartament cu living de 25mp, 2 balcoane, pretabil locuinta, birou sau investitie Airbnb. Pret 190.000 euro

2714 EUR/m2 | 70 m2

Izvor, Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea