Garsoniera la casa centrul istoric
20

Garsoniera la casa centrul istoric

Compania STARTIMOB va propune spre achizitie, în sistem de reprezentare exclusivă și cu comision 0% pentru cumpărător, o garsonieră situată în Centrul Istoric al Brașovului, pe strada Cibinului, într-o zonă de case, apreciată pentru liniște și farmecul specific. Proprietatea este amplasată la parterul ...

3280 EUR/m2 | 25 m2

Centrul Istoric, Brasov, Brasov

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere și boxa | B-dul Take Ionescu
13

Apartament cu 3 camere și boxa | B-dul Take Ionescu

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 3 camere situat pe Bulevardul Take Ionescu, la 10 minute de mers pe jos de Piața Unirii și Complexul Isho. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona centrală, foarte căutată atât pentru investiție cât și pentru locuință, ...

1870 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

Promovat
 Casa de vanzare individuala  95mpu cu 540mp teren Sura Mare
20
4

Casa de vanzare individuala 95mpu cu 540mp teren Sura Mare

Doresti sa te muti intr-o zona mai linistita si retrasa? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa de vanzare cu 3 camere in Sura Mare. Casa de vanzare din Sura Mare este o casa de tip individuala si este compartimentata astfel: ~ Parter: hol, living, baie, bucatarie, doua dormitoare;  ~ Pod ...

1368 EUR/m2 | 95 m2

Sura Mare, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa Zona de Munte
15
4

Casa Zona de Munte

Traiesti in oras. Alergi. Te consumi. #536;i la un moment dat vrei liniste. Aceasta proprietate din zona Gladna ndash; Fardea nu este doar o casa. Este locul in care iti incetinesti ritmul si iti recapeti energia. - Casa cu 2 camere, ideala pentru transformare intr-un refugiu de weekend sau cabana ...

418 EUR/m2 | 140 m2

Fardea, Timis

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului
7
35

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara. Disponibil la etajul 3 intr-un bloc de 10 etaje cu lift. Blocul este izolat exterior. Suprafata utila este de 65 mp + balcon 8 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul termoficarii ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, balcon in Mosnita  - ID V2826
5
13

Apartament cu 3 camere, balcon in Mosnita - ID V2826

ID intern: V2826 Apartament cu 3 camere de vanzare in Mosnita FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Mosnita. Apartamentul este la Etaj 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Suprafata utila de 60 mp Anul constructiei ...

1447 EUR/m2 | 60 m2

Mosnita Noua, Timis

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie
3
6

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie

Garsoniera, complet mobilata si utilata in zona 13 Septembrie . Garsoniera are o suprafata de 40 mp si se afla la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime P+8. Garsoniera este utilata si mobilata complet, alaturi de toate electrocasnicele necesare. Este ideal ca si rezidenta pentru un cuplu , care ...

1500 EUR/m2 | 40 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Soarelui
3
9

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Soarelui

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,aflat la etajul 2,cu o suprafata de 32 mp,situat intr-o zona linistita si bine cotata a orasului. Zona ofera multe avantaje,precum acces la mijloace de transport in comun,spitalul judetean,licee si scoli,Parcul Lidia,magazine,farmacii,banci,etc. Este ...

1875 EUR/m2 | 32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Casă la 18 km de Bistrița  – Proprietate cu potențial, pe Strada Principala
7

Casă la 18 km de Bistrița – Proprietate cu potențial, pe Strada Principala

Blitz oferă spre vânzare o casă situată într-o zonă liniștită, la doar 18 km de Bistrița și 5 km de orașul Năsăud, amplasată chiar pe strada principală. Proprietatea este ideală pentru cei care caută un cămin funcțional, cu posibilitatea de modernizare după propriile preferințe. Detalii proprietate: Suprafață ...

725 EUR/m2 | 80 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Oferim spre vanzare garsoniera in zona Metalurgiei
5
65

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Metalurgiei

Garsoniera cf 1 decomandata, zona Metalurgiei, etaj 1 6 an constructie 1989, 31 mp utili + balcon, imbunatatiri,se vinde mobilat utilat,garsoniera modificata, bucatarie open space + DORMITOR,toate actele la zi,zona foarte accesibila.

1419 EUR/m2 | 31 m2

Metalurgiei, Sector 6, Bucuresti

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Casa cu teren, aproape de centrul balneo-termal Vata Bai
20
2

Casa cu teren, aproape de centrul balneo-termal Vata Bai

De vanzare proprietate ingrijita, amplasata in localitatea Vata de Jos, la doar 250 m de centrul balneo-termal Vata Bai - zona cunoscuta pentru proprietatile terapeutice ale apelor termale si pentru potentialul turistic aflat in continua dezvoltare. Statiunea atrage anual numerosi vizitatori datorita ...

764 EUR/m2 | 72 m2

Vata de Jos, Hunedoara

De vanzare apartament cu 3 camere  in zona Lipovei
6
42

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei

De cumparat apartament 60mp, cu 3 camere decomandate 2 balcoane, Apartamentul e la etajul 3 din 4+mansarda, bloc reabilitat termic, are centrala termica pe gaz. Pentru mai multe detalii si informatii sunati la numarul de telefon afisat! Va asteptam la o vizionare!

1750 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Iancului
8
14

De vanzare garsoniera in zona Iancului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Iancului Suprafata: 35mp Etaj:2 An de constructie:1980 Loc de parcare:Nu Lift:Da Distanta de metrou: 11 minute Complet mobilat si utilat.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Super Ocazie - Ap 4 cam Giurgiu decomandat, parter
11

Super Ocazie - Ap 4 cam Giurgiu decomandat, parter

Va propun spre vanzare un apartament situat in orasul Giurgiu, in Cartierul Tineretului, la parterul unui bloc solid construit in 1986. Cu o suprafata utila impresionanta de 106,44 mp si intrare separata, acest apartament poate deveni locuinta visurilor tale! Caracteristici cheie: Incalzire proprie: ...

637 EUR/m2 | 106 m2

nord, Giurgiu, Giurgiu

Pensiune boutique, zona Schei - spre Calea Poienii, comision ZERO.
20

De vânzare pensiune boutique, în inima Brașovului (cartierul Schei), la doar 1,3 km de Piața Sfatului și în apropierea tuturor atracțiilor istorice, turistice sau culturale: Biserica Neagră, Strada Sforii, zona pietonală Republicii, Prima Școală Românească, Turnul Alb, Bastionul Țesatorilor, Poarta Ecaterinei, ...

3182 EUR/m2 | 231 m2

Brasov, Brasov

Promovat
APARTAMENT  2  CAMERE UNIVERSITATE
9

APARTAMENT 2 CAMERE UNIVERSITATE

Va prezentam spre vanzazare uin apartament de 2 camere situat in centrul Capitalei, aproape de Universitate, intr-un bloc fara risc seismic. Apartamentul este situat la etajul 6 din 9 si a fost renovat in totalitate cu instalatii sanitare si electrice noi. Locuinta se ...

2423 EUR/m2 | 47 m2

Sector 1, Bucuresti

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

Casa individuala 5 camere, Utvin - Interior semifinisat
20
13

Casa individuala 5 camere, Utvin - Interior semifinisat

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Utvin, zona Sud. FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Etaj situata in Utvin, zona Sud, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 160 mp si teren 521 mp. Anul constructiei este 2019, structura ...

1000 EUR/m2 | 160 m2

Utvin, Timis

Salvează căutarea