Promovat
Proprietate rară – 1000 mp teren + 2 cladiri versatile
20

Proprietate rară – 1000 mp teren + 2 cladiri versatile

Proprietate atipică, cu potențial multiplu, situată în Campia Turzii, strada 1 Decembrie 1918, într-o zonă urbană bine conectată, cu acces facil către punctele de interes din oraș. Ideală atât pentru rezidențial premium, cât și pentru dezvoltare imobiliară. Imobilul principal este o construcție solidă ...

643 EUR/m2 | 700 m2

Sud-Est, Campia Turzii, Cluj

Promovat
Garsoniera Semidecomandata Str. Turnu Magurele
4
2

Garsoniera Semidecomandata Str. Turnu Magurele

Garsoniera Aparatorii Patriei-Turnu Magurele, confort 1, semidecomandata, etaj 2 din 9, suprafata 31 mp, an constructie 1970. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica. Mobilata si utilata complet. Blocul are 2 lifturi si este reabilitat. Se accepta orice modalitate de plata. ...

1781 EUR/m2 | 32 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Oportunitate de Investitie! Teren Cu autorizatie de constructie!
5

Oportunitate de investitie pentru dezvoltatori imobiliari! Va prezentam spre vanzare un teren intravilan de 17000 mp, situat in Chinteni, la liziera padurii, intr-o zona linistita si aflata in plina dezvoltare. Proprietatea este ideala pentru dezvoltarea unui ansamblu rezidential de case si duplexuri. Parcelare ...

17,454 m2

Chinteni, Cluj

Promovat
Apartament cu 3 camere pe strada Bucuresti !
11

Apartament cu 3 camere pe strada Bucuresti !

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Marasti , zona strazii Bucuresti. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - ...

3532 EUR/m2 | 62 m2

marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Circumvalatiunii, Timisoara
11

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4, in zona Circumvalatiunii. Apartamentul este intr-o stare foarte buna, ideal atat pentru uz personal cat si pentru investitie fiind aproape de punctele de interes ale orasului. Apartamentul are ...

1719 EUR/m2 | 57 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera, de vanzare, zona Buziaslui, Timisoara
5
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Buziasului. Apartamentul este situat la etajul 2 unei cladiri cu 4 etaje si are o suprafata de 32. Compartimentare: - Hol de acces - ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare zona Dristor
8
34

Apartament 2 camere de vanzare zona Dristor

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere mobilat si utilat modern in zona Dristorului cu o suprafata de 56mp situat la etajul 3,in apropiere regasim McDonalds si Dristor Kebap. Aveti parte de liniste si este un apartament luminos cu vedere pe spate.

1750 EUR/m2 | 56 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare -Girocului
3
2

Apartament de vanzare -Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera  zona Bucovina
3
19

De vanzare garsoniera zona Bucovina

Oferim spre vanzare o garsoniera, zona Bucovina Matei Basarab, mobilat si utilat. Situat la 1-2 minute de mers pe jos de Parcul Bucovina. Garsoniera este chiar la etajul 3 al unui bloc cu 5 etaje si are o suprafata utila de 26mp. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon.

1808 EUR/m2 | 26 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Casa tip duplex de vanzare Sacalaz
14

Casa tip duplex de vanzare Sacalaz

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa de vanzare in regim duplex, construit cu etaj si mansarda, situat pe o strada linistita, inainte de liniile de cale ferata, dupa iesirea din Timisoara catre Sacalaz. Compartimentare parter -Hol de acces; -baie cu geam; -living spatios, cu bucatarie de tip ...

1119 EUR/m2 | 160 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala din 2 corpuri curte 900mp COMISION 0% in Cisnadioara
16
3

Doresti sa achizitionezi o locuinta spatioasa si moderna intr-o zona linistita si plina de farmec? Taboo Imobiliare iti propune in EXCLUSIVITATE o casa cu 4 camere, situata in Cisnadioara – locul ideal pentru confortul tau si al familiei. COMISION 0% Proprietatea este formata din 2 corpuri ...

1103 EUR/m2 | 145 m2

Cisnadioara, Sibiu

Apartament 2 camere in zona Buziasului
4
3

Apartament 2 camere in zona Buziasului

De vanzare apartament 2 camere in zona Buziasului .Apartamentul se afla la etajul 4 si este mobilat si utilat ! Are aer conditionat ! Suprafata 50 mp .

Buziasului, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere, de vanzare, zona Soarelui, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, confort 1, decomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la parter inalt intr-un bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Dormitor -Living - ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Tomis Nord, Brotacei, de vanzare 2 camere, 31mp, parter
1
4

Tomis Nord, Brotacei, de vanzare 2 camere, 31mp, parter

(cod7620) | Constanta, zona TOMIS NORD, Brotacei, apartament 2 camere, semidecomandat, parter, suprafata 31mp, Tomis nordgresie, faianta, termopan, izolat tot blocul, usi noi la interior, usa metalica, centrala gaze, clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret 59.000 Euro (+2% comisionul agentiei). Pentru ...

1903 EUR/m2 | 31 m2

Tomis Nord, Constanta, Constanta

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament zona Alezzi
7

Apartament zona Alezzi

Va prezentam un apartament cu 2 camere , mobilat si utilat complet . Apartamentul se afla in Mamaia Nord intre Alezzi si Building Stefan la 100m de plaja . Blocul are un numar de 4 etaje , proprietatea prezentata aflandu-se la parter , centrala proprie , aer conditionat . Pentru mai multe detalii sunati ...

1973 EUR/m2 | 37 m2

nord, Constanta, Constanta

Promovat
Teren 657 mp, de vanzare, zona Pausa, ideal investie, Sacalaz.
1

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare teren intravilan, 657 mp, Sacalaz. Oportunitate de investitie la Sacalaz. Suprafata terenului este de 657 mp, acesta beneficiaza de un front stradal de 22 ml. Terenul este ideal de investitie, zona in plina dezvoltate, utilitati in apropiere. Parcela are destinatia ...

22 m2

Sacalaz, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Garii de Nord
2
2

Garsoniera zona Garii de Nord

Vand garsoniera mobilata si utilata cu centrala proprie avand o suprafata de 29 mp, la etajul 7

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Salvează căutarea