Promovat
Apartament de vanzare | 4 camere | 99,500 EUR | Take Ionescu
20

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat într-o zonă centrală foarte apreciată din Timișoara, pe Bulevardul Take Ionescu, vis-a-vis de ISHO. Apartamentul este amplasat la etajul 4 din 4, într-un bloc solid construit în 1972, prevăzut cu acoperiș tip șarpantă cu ...

1686 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ciarda Rosie, etaj intermediar
4

Apartament 2 camere Ciarda Rosie, etaj intermediar

Agentia Imobiliara Estate Group ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Ciarda Rosie, situat la etajul 2, intr-un imobil cu 3 etaje, cu termen de finalizare vara anului 2026, cu posibilitate alegere finisaje. Apartamentul este compartimentat astfel: -living cu bucatarie -dormitor -baie -balcon. Incalzirea ...

1858 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Teren extravilan, viitoarea centura de vest | Solventul
5

District Real Estate vă propune spre vânzare un teren situat în extravilanul Timișoarei,în apropiere de zona Solventul și viitoarea centură de Vest. Acesta este in suprafață de 92.800 Mp si dispune de două fronturi: 267ml și 292ml Necesită P.U.Z. pentru realizarea de construcții. Utilitățile se află ...

92,200 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere balcon lift si parcare Calea Surii Mici Sibiu
7
2

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 38 mp, zona Calea Surii Mici, Sibiu. Avantaje majore: •Bloc cu lift; •Loc de parcare. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Calea Surii Mici, aflat la etajul 8 intr-un imobil ...

2158 EUR/m2 | 38 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament decomandat 2 camere 60 mp utili cu pivnita si parcare
8
5

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 60 mp, zona Calea Surii Mici, Sibiu, Comision 0. Apartamentul face parte dintr-un ansamblu modern, prevazut cu spatii verzi si loc de joaca pentru copii; este amplasat in apropiere de statii pentru mijloacele de transport in comun si la doar 10 minute de mers ...

1992 EUR/m2 | 60 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 2 camere zona Medicina
12

Apartament 2 camere zona Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Medicinei la etajul 2 din 2 confort 1 semidecomandat suprafata utila 54 mp complet renovat mobilat si utilat. incalzire autonoma cu panouri aer conditionat masina de spalat vase masina de spalat rufe cuptor cu microunde pret 149000 euro. Tel 0743100796 ID ...

2759 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Teren cu autorizatie de constructie Rasnov Glajarie
9

Teren cu autorizatie de constructie Rasnov Glajarie

STARTIMOB va propune spre achizitie un teren intravilan situat in Rasnov, zona Glajarie, ideal pentru construirea unei pensiuni sau a unei case de vacanta. Proprietatea are o suprafata de 1.504 mp si beneficiaza de doua fronturi stradale generose, unul de 37 metri la un drum pietruit si unul de 36 metri ...

1,504 m2

Glajarie, Rasnov, Brasov

Promovat
Dacia -Toamnei garsoniera cocheta in vila anvelopata 32000 EURO
5
13

Dacia - Maria Rosetti garsoniera 21 mp utili, ideala pentru locuinta sau birou.

1524 EUR/m2 | 21 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
3
6

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Va prezentam spre vanzare un apartament cu o camera in zona Bucovina, apartamentul are suprafața utila de 30 mp, aflandu-se la etajul 2, mobilat utilat complet! El se afla pe Str P. Halipa, la 2 minute de San Marzzano si parcul Bucovina.

1758 EUR/m2 | 33 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
 garsonieră de vanzare dsituată în zona Dristor aproape de metrou
2
29

garsonieră de vanzare dsituată în zona Dristor, Sector 3, într-un imobil construit în 1984. Garsoniera are o suprafață de 30 mp și se află la etajul 5 10. Se vinde mobilată și utilată, iar datorită poziției excelente, la doar câteva minute de mers pe jos de stația de metrou Dristor, reprezintă o alegere ...

1733 EUR/m2 | 30 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Pensiune 5 camere Bran  Simon
20

Pensiune 5 camere Bran Simon

STARTIMOB va propune spre achizitie o pensiune turistica mobilata si utilata complet conform standardelor de 3 margarete, situata in Bran, satul Simon. Pensiunea se află în statiunea turistica Bran, pe str. Iancu Gontea nr. 224C, la aproximativ 4 km de Castelul Bran, ofera 10 locuri de cazare in regim ...

900 EUR/m2 | 300 m2

Bran, Brasov

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona 1 Decembrie
4
27

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona 1 Decembrie

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona 1 Decembrie , an de constructie 1987 , situat la etajul 2 din 10 , cu o suprafata de 55 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat .

1336 EUR/m2 | 55 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

COMISION 0% Teren intravilan 636 mp - Giarmata-Vii
2
4

COMISION 0% Teren intravilan 636 mp - Giarmata-Vii

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Giarmata-Vii, zona Est. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Giarmata-Vii, zona Est, avand o suprafata de 636 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 19 ml la strada. Caracteristici teren: POT 35 %, PUZ aprobat, pretabil ...

636 m2

Giarmata-Vii, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat renovat 2026 suprafata 42 mp
6
1

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 42 mp, zona 13 Decembrie, Fagaras.         TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Fagaras, zona 13 Decembrie, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

1131 EUR/m2 | 42 m2

Fagaras, Brasov

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Take Ionescu. Numar camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 35mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, facultati, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare. ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili
17
7

Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili

Eminescu - Stefan cel Mare, apartament 2 camere situat la parterul unei vile individuale compusa din D+P+2, 42 mp utili, renovat, 3 proprietari in tot imobilul, fara costuri de administrare, contorizat, cu centrala proprie pe gaz, dusumea de lemn, gresie, faianta, vopsea lavabila, tamplarie termopan ...

2179 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale
3
7

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale

Vand apartament cu 1 camera, avand o suprafata de 35 mp, la etajul 2, fiind foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine.

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

Apartamente cu 2 camere de vanzare in zona Berceni
4
9

Apartamente cu 2 camere de vanzare in zona Berceni

Ofer spre vanzare aparatament 2 camera in zona Berceni , an de constructie 1988 situat la etajul 6 , cu o suprafata de 50 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat .

1400 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Eminescu - Stefan cel Mare 2 camere in vila renovat
11
21

Eminescu - Stefan cel Mare 2 camere in vila renovat

Eminescu - Stefan cel Mare, apartament 2 camere situat la parterul unei vile individuale compusa din S+P+2, 42 mp utili, renovat, 2 proprietari in tot imobilul, fara costuri de administrare, contorizat, cu centrala proprie pe gaz, dusumea de lemn, gresie, faianta, vopsea lavabila, tamplarie termopan ...

2179 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera + 30 mp gradina in Giroc, zona Penny Market - ID V3601
6
1

ID intern: V3601 Apartament cu o camera de vanzare in Giroc, zona Penny. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2148 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Antony Estate | Anatolia Villa - casa de vanzare, Cheriu - Bihor
10
5

COD: CI!Atentie, imobilul se va preda gol.Vă propunem spre vânzare o casă, independentă, aflată în Cheriu, Bihor.Numele acestei proprietăţi este: "Anatolia Villa".Pret semifinisat avansat(la alb) 137.000e,iar la cheie 149.000e!Casa are o suprafaţă ...

1370 EUR/m2 | 100 m2

Cheriu, Bihor

Salvează căutarea