Promovat
Apartament 2 camere Metrou Titan
10

Apartament 2 camere Metrou Titan

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, la 2 min de metrou Titan, intr-un imobil finalizat in 1979, bloc reabilitat termic. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10, este decomandat si are o suprafata totala de 59 mp. Apartament renovat recent, mobilat, ...

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vilă istorică Arad centru – Casa Neuman, 1987 mp, unicat
11

Vilă istorică Arad centru – Casa Neuman, 1987 mp, unicat

Casa Baronului Neuman – o poveste de istorie și prestigiu în centrul Aradului Unele proprietăți se cumpără. Altele se moștenesc. În inima Aradului, pe strada Horia, se află una dintre cele mai impresionante reședințe construite în perioada de aur a orașului – Casa Baronului Neuman. Ridicată între ...

1226 EUR/m2 | 1,957 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Promovat
Casa spatioasa cu 5 camere decomandate si gradina in Veterani Sibiu
20

De vanzare casa mobilata si utilata cu 5 camere decomandate, 3 bai, balcon si terasa, dispusa pe Parter + Etaj + Pod, amplasata pe un teren de 500 mp, localizata in zona Veterani. Curtea libera a casei insumeaza 300 mp cu deschidere de 20 m si dispune de acces auto cu poarta automatizata, curtea dispune ...

Veterani, Sibiu, Sibiu

Promovat
‼️OPORTUNITATE DE INVESTIȚIE‼️ Teren Zona Ungheni | 44376 mp
6

Oferim spre vânzare un teren extravilan cu potențial ridicat de dezvoltare industrială, situat strategic în apropierea lotului de autostrada Tg. Mureș- Miercurea Nirajului ( parte din A8 Tg-Mureș - Iași) , care începe la aprox 1 km de terenul de la Ungheni , deci va fi un nod important . Această locație ...

44,356 m2

Ungheni, Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare imobil 1134mp (D+P+3E) | pretabil Spatii cazare | Clinica | Birouri | Camin Seniori
5
7

Va prezentam, spre vanzare, un imobil amplasat aproape de zona ultracentrala Piata Alba Iulia din Bucuresti, un imobil cu utilizare multivalenta si care reprezinta o oportunitate excelenta de investitie. Suprafata totala construita a imobilului este de 1134 mp, cu o SU de 915 mp, amplasata pe un teren ...

1727 EUR/m2 | 915 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casacu 4 camere de vanzare  zona linistita  Sura Mare Sibiu
12
3

Casacu 4 camere de vanzare zona linistita Sura Mare Sibiu

Cauti o casa spatioasa in Sura Mare pentru tine si familia ta? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa de vanzare cu 4 camere in Sura Mare. Casa are un stil modern si este situata in comuna Sura Mare. Suprafata construita este de 190 mp,  teren cu suprafata totala de 110mp si casa cu suprafata ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Sura Mare, Sibiu

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

vanzare ap 3 cam uta ared
10
22

vanzare ap 3 cam uta ared

vanzare apartament 3 camere in uta ared (langa stadion) bloc izolat compus din 2 dormitoare matrimoniale un living mare bucatarie 2 bai incalzire centrala pe gaz, geamuri termopan Se vinde mobilata si utilata posibilitate de cumparare separat parcare privata in curtea blocului

1023 EUR/m2 | 107 m2

UTA, Arad, Arad

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
6

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Berceni in bloc nou
4
18

Garsoniera de vanzare in zona Berceni in bloc nou

Garsoniera în bloc nou, la doar 5 minute de stația de metrou M2 Berceni! Acesta garsoniera îți oferă un confort modern, într-o clădire nouă, dotată cu facilități de top, spatii comerciale, gradinite si servicii medicale. Bloc nou, cu design modern și izolație excelentă; An constructie: 2019 Suprafata: ...

1397 EUR/m2 | 39 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament Bals 2 camere, 39 mp, centrala proprie, etaj 3/4
8

Apartament Bals 2 camere, 39 mp, centrala proprie, etaj 3/4

Apartament cu 2 camere, situat la etajul 3 din 4, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința are o suprafață de 39 mp și beneficiază de îmbunătățiri precum tâmplărie PVC cu geam termopan, uși interioare schimbate și ușă metalică la intrare. Apartamentul dispune de centrală proprie ...

1077 EUR/m2 | 39 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Politehnica
4
60

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Politehnica

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Lujerului-Politehnica cu o suprafata de 26mp utili deocomandata.Etajul 3 4 cu o lumina naturala, aer curat fara cladiri in fata blocului.- Loc de parcare ADP - Acte la zi, de la momentul constructiei Detalii: - Se accepta plata cash sau cu credit - Oportunitate excelenta ...

1346 EUR/m2 | 26 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
4

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Iosefin
3
16

De vanzare garsoniera zona Iosefin

Va prezentam spre vanzare o garsoniera la etajul 1 in zona Iosefin. Dispune de o suprafata utila de 25mp. Aproape de Bega, mijloace de tranport in comun, Gara Timisoara. Se vinde complet mobilata si utilata, cu centrala proprie si AC. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat!

1680 EUR/m2 | 25 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
5

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa si curte pretabila pentru 2 familii 980 mp teren liber Cisnadie
20
5

Casa si curte pretabila pentru 2 familii sau Pensiune, Azil, Gradinita, Casa de locuit, Restaurant si altele! Casa de vanzare, amplasata pe o strada principala in zona istorica a orasului Cisnadie. Casa are foarte mult potential pentru a fi transformata intr-o afacere in regim hotelier pentru ca atat ...

1462 EUR/m2 | 253 m2

Cisnadie, Sibiu

Teren intravilan 826 mp | Valea Mare-Podgoria | Utilitati
1
2

Teren intravilan 826 mp | Valea Mare-Podgoria | Utilitati

Vanzare lot de teren intravilan situat in Stefanesti, Valea Mare Podgoria intr-o zona exclusivista de vile. Terenul este imprejmuit si are o suprafata totala de 826 mp, cu o deschidere de 20,64 ml. Utilitati: curent electric, apa din retea, gaze, canalizare. Situat intr-o zona linistita, la aprox.300 ...

826 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vila in Poltura, P+E, comision 0%
20

Vila in Poltura, P+E, comision 0%

ID: CP3082215 Golden Real Estate vă propune spre vânzare o vilă P+E, în cartierul Poltura, constructie finalizată din 2012, cu un teren de 430mp, cu o amprentă la sol de 156mp, o suprafață construită desfășurată de 272mp și o suprafață utilă desfășurată de 200mp. La parter casa este compartimentată ...

1575 EUR/m2 | 200 m2

poltur, Arad, Arad

Salvează căutarea