Imobil  de vantare
9
1

Imobil de vantare

De vânzare garsonieră – zonă centrală, str. Ștefan cel Mare | Târgu Mureș Garsonieră situată în Târgu Mureș, pe str. Ștefan cel Mare, într-o zonă foarte bine poziționată, aproape de centrul orașului. ✨ Recent renovată și nefolosită, ideală pentru mutare imediată sau pentru investiție. Avantaje locație: ✔ ...

2346 EUR/m2 | 26 m2

semicentral, Targu Mures, Mures

Promovat
Apartament 2 camere - Zona  Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro
9
2

Apartament 2 camere - Zona Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat - Popești-Leordeni, Str. Amurgului
13
1

Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la parterul unui imobil construit în anul 2017, cu regim de înălțime P+5E, amplasat într-o zonă accesibilă din Popești-Leordeni, pe Strada Amurgului. Locuința are o suprafață utilă de 49 mp și este ideală atât pentru locuit, ...

2245 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament cu 3 camere in Dumbravita complet mobilat si utilat
12

Estate Group va propune spre vanzare um apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat in Dumbravita Situat in Dumbravita, aproape de Lidl si de centre comerciale, statii de autobuz Apartamentul este situat la etajul 2 din 2 + pod dispune de 85 mp utili Compartimentare: - antreu - bucătărie separată - ...

1764 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
COMISION 0% Casa moderna si eleganta pe parter, in Sag
20
10

COMISION 0% Casa moderna si eleganta pe parter, in Sag

FOXFORT propune spre vanzare casa moderna, situata intr-o zona linistita si accesibila, aproape de toate facilitatile esentiale. Cu o suprafata utila de 147 mp si un teren de 689 mp, aceasta proprietate ofera un spatiu ideal pentru confortul familiei tale. Casa este compusa din 4 camere, incluzand 3 ...

1551 EUR/m2 | 147 m2

Sag, Timis

Apartament cu 2 camere foarte bine impartit etajul 1 Braytim
5
11

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54,5 mp+terasa mare, foarte bine compartimentat, cu posibilitate de a inchide bucataria, incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 77000 euro Tel: 0723674418

1426 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren Intravilan Smeura Arges
3
2

Teren Intravilan Smeura Arges

Teren intravilan situat intr una din cele mai frumoase zone din Smeura Arges , avand suprafata de 1500 mp , deschidere 21 m , beneficiind de toate utilitatile : apa, canalizare , curent , gaze , asfalt , aproape de cartierul Trivale Pret 55 euro mp . Laur Company imobiliare LC 119

1,500 m2

Smeura, Arges

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat la 2 minute de Unitatea Militara Braytin Giroc
10

De vanzare apartament modern, situat într-o zona linittita, ideal pentru cei care cauta confort si acces rapid la facilitati. Imobilul este aproape de Lidl si Kaufland, oferind acces facil la transport public, magazine si servicii. Spatios, luminos si bine compartimentat, apartamentul este potrivit atât ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro
10
3

vand vila Budeasa ,Valea Marului,la strada principala,4 camere,2 bai,bucatarie,teren 2300mp cu posibilitate extindere la 3300mp cu deschidere 25m la strada principala,cu toate utilitatile!vila are bucatarie de vara si dependinte ,livada,este moderna,132000euro!!SI VAND VILA GEAMANA constructie 2024 ...

825 EUR/m2 | 160 m2

Budeasa, Arges

Teren intravilan  Cotmeana Arges
8
3

Teren intravilan Cotmeana Arges

Va propunem spre vanzare teren intravilan excelent pozitionat , intr una din cele mai frumose zone cu pomi fructiferi si padure situat in localitatea Cotmeana , jud Arges la jumatatea distantei dintre Pitesti si Ramnicu Valcea foarte aproape de DN, utilitati zona : apa , curent . Suprafata teren 6865 ...

6,865 m2

Spiridoni, Arges

Teren Intravilan Prundu Mic Pitesti
4
2

Teren Intravilan Prundu Mic Pitesti

Va propunem spre vanzare teren intravilan situat in Prundu Mic Pitesti, avand suprafata de 1397 mp cu o deschidere de 80 m , utilitati zona : apa, curent , gaze , canalizare , asfalt , oportunitate investitie. Pret 40 euro mp Laur Company Imobiliare LC 1215

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

1 camere Calea Urseni
3
52

1 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 1 camera la parter, in bloc nou. Apartamentul se preda la cheie,obiecte sanitare incluse si loc de parcare. Apartamentul are o suprafata totala de 37,17 mp si este compartimentat dupa cum urmeaza: - 1 dormitor; - 1 bucatare; - 1 hol - 1 balcon; - 1 baie. Finisajele sunt de ...

1884 EUR/m2 | 38 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Teren intravilan Depozitelor Pitesti
1
1

Teren intravilan Depozitelor Pitesti

Va prezentam spre vanzare teren intravilan [ industrial ] excelent pozitionat , Strada Depozitelor Pitesti , avand suprafata de 3329 mp cu o deschidere generoasa de 48 m , toate utilitatile ; apa , gaze , canalizare , curent , asfalt . Pret 1 000 000 euro Laur Company Imobiliare LC 1229

3,329 m2

Pitesti, Arges

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

DEOSEBIT apartament pe doua niveluri 86 mp utili+terasa de 14 mp 2 bai
14
13

Vand apartament cu 3 camere, 86 mp utili+terasa de 14 mp, 2 bai, amplasat pe doua niveluri, cu scara interioara, plus un spatiu de depozitare, de 20 mp, cu acces din apartament, La primul nivel, sunt amplasate: bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol cu acces in ...

1337 EUR/m2 | 86 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren intravilan Smeura Arges
2

Teren intravilan Smeura Arges

Va prezentam spre vanzare teren intravilan excelent pozitionat in localitatea Smeura Arges , avand suprafata de 909 mp cu o deschidere generoasa de 31 m , terenul este drept amplasat intr o zona linistita cu acces facil , beneficiind de toate utilitatile : apa, gaze , curent [ canalizare la aproximativ ...

909 m2

Smeura, Arges

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Cinema Dacia Manastur
5
1

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 35 mp, zona Manastur, Cluj-Napoca.        TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Manastur, aflat la etajul 1 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...

3571 EUR/m2 | 35 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Teren intravilan Trivale Pitesti
3
1

Teren intravilan Trivale Pitesti

Va prezentam spre vanzare parcele de teren intravilan bine pozitionate in zona strada Campului Trivale Pitesti , avand urmatoarele suprafete : Parcela de 382 mp , deschidere 17 m Parcela de 500 mp, deschidere 17 m Parcela de 340 m , deschidere 17 m Toate utilitatile : apa , gaze , curent , canalizare ...

500 m2

Hintesti, Arges

Teren intravilan Platou Prundu
2

Teren intravilan Platou Prundu

Va prezentam spre vanzare teren intravilan Platou Prundu [ Valea geamana ] , bine pozitionat , avand suprafata de 455 mp cu o deschidere de 18 m , toate utilitatile in zona : apa , gaze , canalizare , curent . Pret 143 euro mp Laur Company Imobiliare LC 1225

455 m2

Geamana, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Teren intravilan  Mihaesti Arges
3
2

Teren intravilan Mihaesti Arges

Va propunem spre vanzare teren intravilan si extravilan excelent pozitionat , intr o zona deosebita din comuna Mihaesti , sat Draghici , judet Arges , avend suprafata de 10 000 mp din care 2100 mp intravilan cu o deschidere de 60 m beneficiind de : asfalt , apa , curent [ gaze in zona ] Pret 49 000 ...

10,000 m2

Mihaesti, Arges

Apartament cu 2 camere, bucatarie inchisa, in Giroc, zona Planetelor - ID V3992
7
1

ID intern: V3992 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona , aflat la ETAJUL 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura ...

1821 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea