Promovat
Teren intravilan de vanzare   3000 mp, Botiz, str. Sirul Mare, la doar 7 km de centrul Satu Mare
10
3

Teren intravilan de vanzare 3000 mp, Botiz, str. Sirul Mare, la doar 7 km de centrul Satu Mare

Vă oferim spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 3000 mp, situat în localitatea Botiz, pe strada Șirul Mare, la aproximativ 7 km de centrul municipiului Satu Mare și la doar 4 km de centura orașului. Proprietatea beneficiază de un front stradal generos de 25 metri liniari și o adâncime de ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 9/10 Calea Sagului, 70 mp, lift COMISION 0%
8
1

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios, situat în zona Calea Șagului, la etajul 9 din 10, într-un imobil dotat cu lift. Locuința are o suprafață utilă de 65,3 mp, la care se adaugă 2 balcoane, rezultând o suprafață totală de aproximativ 70 mp. Apartamentul a fost recent ...

1501 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala moderna de vanzare 5 camere 2 garaje
20
2

Casa individuala moderna de vanzare 5 camere 2 garaje

Casa care ofera un stil de viata exclusivist, ideal pentru cei care apreciaza linistea, proximitatea fata de natura si accesul rapid la punctele de interes ale orasului. Locuinta care imbina functionalitatea cu bunul gust. Se vinde aceasta casa moderna, individuala, situata in Sura Mica intr-o zona ...

2215 EUR/m2 | 158 m2

Sura Mica, Sibiu

Promovat
Apartament 55 mpu mobilat utilat 3 camere 2 balcoane pivnita Cisnadie
20
3

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 55 mp, zona Piata Noua , Cisnadie. Apartament renovat, foarte bine intretinut, izolat atat in interior cat si in exterior. Apartamentul este pregatit cu absolut tot ce trebuie pentru a te muta imediat si este ideal pentru o familie cu copii. Zona este ...

1454 EUR/m2 | 55 m2

Cisnadie, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Decomandat.Bucatarie inchisa.Etaj 1.58 mp utili!
10

Decomandat.Bucatarie inchisa.Etaj 1.58 mp utili!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026, integral din caramida, la etajul 1, decomandat, cu bucatarie inchisa, cu incalzire prin pardoseala, luminos si spatios avand 58 mp utili. Blocul pe exterior este finalizat, la interior este la ALB, in 2 luni e gata finisat si pe interior.Pozele sunt ...

1791 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

SOARELUI.Incalzire in Pardoseala.Renovat Complet.Disponibil Imediat!
10
1

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, cu 3 balcoane, 2 bai, renovat complet in 2021, la etajul 3, izolati pe interior peretii exteriori, centrala proprie cu INCALZIRE PRIN PARDOSEALA, instalatie electrica si sanitara NOUA, se vinde mobilat si utilat, DISPONIBIL IMEDIAT! pret 145.000 euro negociabil. Tel. ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră Buziașului de vânzare
11
11

Garsonieră Buziașului de vânzare

Vând garsonieră ,la parter 16 Mp ,zona Buziașului ,amenajata ,mobilată ,clima ,apa caldă și căldură de la oraș ,libera ocupabila imediat ,ideal investiție închiriere sau locuit ,Preț ,27000euro.Tel.0742143679.

1688 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare Titan
5
48

Apartament de vanzare Titan

Vand apartament 2 camere decomandat in zona Parcului Titanii, cu centrala termica in garantie, usa metalica, balcon generos, 10.In imediata apropiere se afla statii de autobuz, tramvai linia 23, 19, scoala 195 Hamburg si 196, gradinite, centrul comercial Auchan Titan.Anul de constructie al blocului este ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsonieră Timișoara de vânzare
11
6

Garsonieră Timișoara de vânzare

Vând garsonieră ,la parter în Buziașului ,str Martir Marius Nemțoc ,16 Mp,amenajată ,mobilată apa caldă și căldură de la oraș ,ideala investiție închiriere sau locuit ,liberă ocupabila imediat ,Preț ,27000euro.Tel.0742143679.

1688 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

In spate la Eso.Bucatarie Inchisa.Ideal investitie.10 locuri de parcare in CF!
8

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou , integral din caramida, la parter, ideal pentru birou, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon, cu o suprafata utila de 31 mp , 10 locuri de parcare in CF in fata blocului. Zona Giroc in spate la Eso. Pretul in varianta fara mobila este de 75.000 euro ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu
6
6

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu

Vand apartament cu o camera situat laga Facultatea de Medicina, la 5 minute de mers. Are o suprafata de 30 mp, se afla la etajul 3. Apartamentul se vinde conform pozelor

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Baneasa
6
14

Garsoniera de vanzare in zona Baneasa

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Baneasa cu o suprafata de 35mp situat la etajul 1 al unui imobil de 8 etaje.Complet mobilata si utilata cu incalzire prin pardoseala.

2000 EUR/m2 | 35 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Teren 800 mp Timișoara Nord-Modern  de vânzare 1

Teren 800 mp Timișoara Nord-Modern de vânzare

Vând teren intravilan 800 mp front 18 m , casa mică ,toate utilitățile ,racordate ,ideal construcție casă individuală sau duplex ,zona Modern -Timisoara ,strada laterala necirculată ,Preț,189000euro Tel.0742143679.

800 m2

Timisoara, Timis

Disponibil Imediat.Bloc Nou.52 mp utili!
12

Disponibil Imediat.Bloc Nou.52 mp utili!

De vanzare apartament ULTIMUL apartament cu 2 camere, in bloc nou finalizat, disponibil imediat, integral din caramida, cu posibilitate de inchidere bucatarie, la etajul 3 cu spatiu de depozitare in Pod, loc de parcare inclus in pret, in zona Giroc dupa complex Diadora, pret 94.000 euro. Tel. 0734744765 ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Bucatarie inchisa.Finisaje de calitate.Disponibil imediat
9
4

Bucatarie inchisa.Finisaje de calitate.Disponibil imediat

De vanzare 2 camere in Bloc Nou 2025, finalizat, integral din caramida, incalzire prin pardoseala, finisaje de calitate, disponibil imediat, loc de parcare, zona Giroc in zona planetelor pe langa magazinul Profi. Pret 88.000 euro Tel. 0734744765

1833 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Teren-parcele -casă Sacalaz de vânzare 6

Teren-parcele -casă Sacalaz de vânzare

Vând 2 parcele ,teren intravilan pt casa in Sacalaz,vatra veche ,strada pietruită , utilități aproape ,600 mp și 580 mp front 18 m ideal casa individuală ,Preț ,29000euro.Tel.0742143679.

600 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră situată în zona Titan
5
6

Vând garsonieră situată în zona Titan

Vând garsonieră situată în zona Titan.Locuința este curată și întreținută nu necesită renovări, luminoasă beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul zilei si gata de locuit ideală pentru cei care doresc să se mute imediat. Zona este liniștită și bine conectată, având în apropiere mijloace ...

2148 EUR/m2 | 27 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Duplex cu 4 camere + garaj in Dumbravita
20
8

Duplex cu 4 camere + garaj in Dumbravita

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Dumbravita, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 144 mp. Anul constructiei este 2007, structura beton, material zidarie caramida. ...

1458 EUR/m2 | 144 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament de vanzare 4 camere 75mp cu 2 balcoane Mihai Viteazul Sibiu
10
6

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 75 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • 2 balcoane • Posibilitate construire pentru a 2-a baie • Pretabil investitie sigura  • Parcare extra pentru vizitatori  TABOO ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Sibiu, Sibiu

Despartit prin camera tehnica.Disponibil imediat.Luminos.Teren generos
17

De vanzare duplex despartit prin camera tehnica, in zona Mosnita Noua pe langa noul Lidl, pe parter si etaj, cu 3 camere, bine compartimentat, luminos, disponibil imediat, finalizat, incalzire prin pardoseala, teren de 330 mp. Pret 172.000 euro Tel. 0734 744 765

1870 EUR/m2 | 92 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa Pădureni de vânzare
13
1

Casa Pădureni de vânzare

Vând casa de cărămidă în Pădureni ,renovată parțial,teren total 1800 mp front 16 m acces auto ,apa,canalizare ,curent ,baie ,bucătărie și 3 camere ,Preț ,87000euro.Tel.0742143679.

870 EUR/m2 | 100 m2

Padureni, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Rahova
5
28

Garsoniera de vanzare in zona Rahova

Apartamentul tip studio prezentat spre vanzare face parte din proiectul imobiliar Confort Urban Residence, dispus excelent in Sectorul 5 al Capitalei, pe Soseaua Salaj, langa targul de legume-fructe Pucheni. Dispune de 34mp2. Etaj 2. Blocul dispune de lift. Bloc fara risc seismic. Dispune si de loc de ...

1324 EUR/m2 | 34 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Teren intravilan curți construcții Moșnița de vânzare
1

Teren intravilan curți construcții Moșnița de vânzare

Vând teren intravilan curți construcții 19150 mp în Moșnița ,PUZ de case în lucru ,zona foarte bună ,toate utilitățile lângă teren ,zona în plină dezvoltare drum pietruit ,Preț ,60 euro mp ,Tel.0742143679.

19,150 m2

Timisoara, Timis

Disponibil Imediat.Mobilat si utilat.Loc de parcare Acoperit!
10

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, integral din caramida, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, loc de parcare Acoperit inscris in CF, boxa in Pod inscrisa in CF, in zona Giroc pe langa Lidl,Penny si Mega Image. Pret 102.500 euro negociabil Tel.

2050 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea