Promovat
Teren extravilan la DN pentru PUZ | Sacalaz
5

Teren extravilan la DN pentru PUZ | Sacalaz

District Real Estate vă propune spre vânzare un teren extravilan de 2ha cu acces la DN, aparținând de Săcălaz. În zonă se află alte P.U.Z. cu parcele intravilane de constructii deja vândute la 35 euro/mp. Pretul de vânzare al celor 2 ha este de 9 euro/mp. Pentru mai multe detalii sau o vizionare va ...

20,000 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Apartament 3 camere - Zona Petrisor
3
1

Apartament 3 camere - Zona Petrisor

Cauți un apartament accesibil, bine compartimentat și cu șansa de a-l amenaja exact pe gustul tău? Acesta este locul perfect pentru un nou început sau o investiție cu randament bun! Situat într-un imobil reabilitat termic, se află un apartament cu potențial, care așteaptă o mână creativă și o viziune ...

1023 EUR/m2 | 43 m2

petrisor, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Vanzare apartament 2 camere in zona bd. Decebal stradal
10
1

Vanzare apartament 2 camere in zona bd. Decebal stradal

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere in zona bd Decebal, la etajul 6/8 decomandat, cu vederea pe fata la bulevard si intrarea direct din bulevard. Se vinde mobilat si utilat complet, iar bucataria este inchisa, NU open. Incalzirea apartamentului este de la RADET. Actele sunt la zi pregatite ...

3276 EUR/m2 | 58 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
CASA INDIVIDUALA P+M | MOBILATA SI UTILATA | SAG | TEREN 671 mp |
20

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală modernă, situată în localitatea Șag, într-o zonă liniștită, cu acces rapid către Timișoara. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu generos și intimitate. Casa are o suprafață construită de 175 mp și ...

1836 EUR/m2 | 140 m2

Sag, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Teren de vanzare in Harman, Brasov, 2 parcele disponibile
5

Teren de vanzare in Harman, Brasov, 2 parcele disponibile

Comision cumparator 0% Se ofera spre vanzare doua parcele de teren in localitatea Harman, judetul Brasov, cu suprafetele de 1000 mp si 865 mp, ideale atat pentru construirea unei locuinte moderne, cat si pentru investitie pe termen lung. Amplasate intr-o zona linistita si plina de verdeata, terenurile ...

1,000 m2

Harman, Brasov

Promovat
Busteni - Valea Alba - apartament 4 camere - 112 mp - vedere Caraiman
20
3

Se vinde un apartament superb, amplasat ideal in zona centrala a orașului Bușteni, într-o vila P+1 de pe strada Costilei nr 45 in apropierea domeniului schiabil Kalinderu si gara Bușteni, cu vedere spre munții Caraiman cât si spre castelul Cantacuzino. Apartamentul este de 4 camere, cu o suprafață totală ...

1219 EUR/m2 | 96 m2

Busteni, Prahova

Spatiu comercial/birouri – cladire versatila, configurabila integral
5

O cladire gandita pentru flexibilitate si adaptare pe termen lung. Ai baza construita, iar de aici poti defini fiecare detaliu in functie de business-ul tau, fie ca vorbim de servicii medicale, birouri sau activitati comerciale. Cele doua fronturi stradale permit organizarea separata a fluxurilor (clienti ...

1217 EUR/m2 | 410 m2

Lazaret, Sibiu, Sibiu

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Pantelimon
9
1

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Pantelimon

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in sectorul 2 al capitalei, in zona Pantelimon. Acesta dispune de o suprafata utila de 55 mp, este situat la etajul 10 intr-un bloc tip P+10E. Apartamentul se vinde utilat si mobilat! Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul afisat!

1473 EUR/m2 | 55 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Teren extravilan 1.450 mp, din care curti constructii 312 mp, Sfantu Gheorghe
3

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIOARE COVASNA va ofera spre vanzare un teren cu suprafata totala de 1.450 mp, dintre care 312 mp incadrati la categoria curti-constructii, imprejmuit si situat in intravilanul orasului Sfantu Gheorghe, intr-o zona linistita, aerisita, cu vecinatati deja construite. Pozitionarea ...

1,450 m2

lunca oltului, Sfantu Gheorghe, Covasna

Oportunitate unica - Apartament cu 3 camere, parter, in zona Torontalului
7
6

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. Daca esti in cautarea unei locuinte la un pret avantajos, sub pretul pietei, aceasta oferta este exact ceea ce cauti. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex premium, 3 camere, 86.4 mp utili, 418 mp teren - Ghiroda
10

ID:P2680 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex modern dispus pe parter situat intr-o zona buna din Ghiroda Duplexul este locuinta perfecta pentru o familie cu copii sau un cuplu avand 3 camere bine distribuite, cu o suprafata utila de aproximativ 86.4 mp si fiind amplasata pe un teren ...

2141 EUR/m2 | 86 m2

Ghiroda, Timis

Teren intravilan  pe 1.200 mp, Craiesti, Mures.
6
1

Teren intravilan pe 1.200 mp, Craiesti, Mures.

Comision cumparator: 1.000 euro Ascendent Imobiliare Targu Mures este onorata sa va propuna spre vanzare un teren intravilan construibil de vanzare in localitatea Craiesti, judetul Mures, cu o suprafata de 1.200 mp si deschidere de 30 ml la strada. Proprietatea se afla intr-o zona linistita, cu ...

1,200 m2

Craiesti, Mures

Teren intravilan 520 mp cu casuta din lemn,zona linistita,aproape de oras,Sancraiu,Covasna
11

Comision cumparator:0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA va propune spre vanzare un teren intravilan cu o suprafata de 520 mp, situat intr-o zona frumoasa si linistita,ce ofera aer curat si acces rapid catre oras. Film prezentare: in curand Pe lot se afla o casuta din lemn, potrivita pentru utilizare ...

520 m2

Sancraiu, Covasna

Promovat
Producție / Depozitare + Birouri – Proprietate industrială de vânzare
18

Oferim spre vânzare o proprietate industrială complet funcțională, amplasată în zona Nord a Brașovului, pe Strada Fântânii nr. 17 (Stupini), cu acces direct din Calea Feldioarei / DN13. Imobilul este potrivit atât pentru activități de producție, cât și pentru depozitare și logistică, beneficiind de acces ...

499 EUR/m2 | 1,700 m2

Stupini, Brasov, Brasov

de vanzare apartament cu 2 camere in zona Metalurgiei
5
37

de vanzare apartament cu 2 camere in zona Metalurgiei

Oferim spre cumparare apartament cu 2 camere 55mp in zona Metalurgiei Berceni,este situat la etajul 3 8,are AC centrala termica proprie si loc de parcare.Are acces util catre mijloacele de transport la 10 minute de mettroul Dimitrie Leonida

1273 EUR/m2 | 55 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Teren intravilan 628 mp   Tuzla, zona partea Mari Negre
1

Teren intravilan 628 mp Tuzla, zona partea Mari Negre

Vă propunem spre vânzare un teren intravilan situat în localitatea Tuzla, într-o zonă superbă, aflată spre mare, ideală pentru construcția unei case de vacanță sau a unei locuințe permanente. Suprafață totală: 628 mp Deschidere la stradă: 15 ml Categorie teren: curți-construcții Acces: drum pietruit ...

628 m2

Tuzla, Constanta

Teren intravilan cu PUZ, 500 mp, zona Belvedere, Sfantu Gheorghe
9

Comision cumparator 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA va propune spre vanzare un teren intravilan in Municipiul Sfantu Gheorghe, zona Belvedere. Pentru confortul dumneavoastra va invitam sa faceti o prima vizionare, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin accesarea filmului de prezentare pe care ...

500 m2

nord-est, Sfantu Gheorghe, Covasna

Teren intravilan Tuzla   zonă spre mare, 1200 mp, deschidere la 2 străzi
1

Teren intravilan Tuzla zonă spre mare, 1200 mp, deschidere la 2 străzi

Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în Tuzla, într-o zonă liniștită, cu acces facil către mare. Suprafață: 1200 mp Deschidere: la 2 străzi (ideal pentru parcelare sau investiție) Utilități: toate disponibile (apă, curent, gaz, canalizare) Acces: drumuri amenajate Zonă în dezvoltare, potrivită ...

1,200 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Teren intravilan Harman, 485 mp, front 20 ml, POT 35%,, conditii avantajoase
9

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare un teren intravilan construibil, situat in Harman, intr-o zona linistita, aerisita si in plina dezvoltare, potrivita pentru cei care isi doresc sa construiasca o casa moderna, intr-un cadru deschis, cu acces facil si ...

485 m2

Harman, Brasov

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea