Imobiliare

Promovat
Teren de vanzare 565 mp in Sibiu pretabil investitie
8
1

Teren de vanzare 565 mp in Sibiu pretabil investitie

De vanzare teren extravilan cu suprafata de 565 mp, situat la aproximativ 12 km de centrul orasului Sibiu, intr-o zona linistita si in dezvoltare. Terenul se afla la o distanta de aproximativ 500 metri fata de drumul asfaltat, cu acces facil pe un drum pietruit si usor practicabil in orice sezon. Proprietatea ...

565 m2

Cristian, Sibiu

Promovat
Casa cu 4 camere si teren propriu in Selimbar zona Triajului
20
3

Casa mobilata si utilata de vanzare in Selimbar cu suprafata totala de 120 mp, compusa din Parter+Etaj+Pod, construita pe un teren de 100 mp si situata in zona Triajului din Selimbar. Interiorul casei are o suprafata utila de 93 mp, fiind impartita pe parter si etaj. Parterul este compus dintr-o camera ...

Selimbar, Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament cu 2 camere si gradina in Giroc in zona Eso
5

Apartament cu 2 camere si gradina in Giroc in zona Eso

HEIGL ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere si gradina in Giroc. Imobilul se afla in zona benzinariei Eso fiind aproape de Timisoara si de multe alte facilitati. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp la care se adauga o gradina se 60mp si un loc de parcare. ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex - utilat si mobilat  - Mosnita Veche - 149.500 euro
13
1

Duplex - utilat si mobilat - Mosnita Veche - 149.500 euro

Se vinde duplex de 94 mp intr-un cartier nou in Mosnita Veche , utilat si mobilat in proportie de 90 % . Duplex-ul este compartimentat astfel : Parter : - Birou dormitor - spatiu depozitare sub scari - bucatarie open-space - camera tehnica cu baie de serviciu - terasa - curte in spate de 77 mp - curte ...

1590 EUR/m2 | 94 m2

Mosnita Veche, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Metrou Berceni Apartament 2 camere+Gradina 40 mp
19

Metrou Berceni Apartament 2 camere+Gradina 40 mp

Descopera confortul unei locuinte moderne, perfect adaptate stilului de viata urban, situata in Popesti-Leordeni, la doar cateva minute de statia de metrou Berceni. Acest apartament cu 2 camere, amplasat la parterul unui imobil construit in 2019, imbina armonios functionalitatea cu intimitatea, oferindu-ti ...

2309 EUR/m2 | 55 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartamente Moderne 2 Camere | Ansamblu Rezidential Leordeni
2

Alliance Rezidential va prezinta un ansamblu rezidential nou, cu apartamente moderne si spatioase, concepute pentru confort maxim si un stil de viata placut. Fiecare unitate beneficiaza de compartimentari inteligente si terase generoase, ideale pentru relaxare si socializare. Disponibilitati si Preturi Parter 2 ...

2291 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila insiruita P+1+M 5 camere 3 bai Primarie Popesti Leordeni
20

Vila insiruita de vanzare P+1+M 5 camere 3 bai situata pe strada Gabriel Pantazica in apropierea Primariei Popesti Leordeni. Detalii principale: Loc de parcare in cadrul ansamblului Suprafata utila: 93 mp + mansarda de aproximativ 40 mp (compartimentata in 2 camere si baie) Teren liber in spate: 30 mp se ...

1499 EUR/m2 | 120 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Complex LaStrada Mall } Apartament 2 camere mobilat-utilat
11

{Complex LaStrada Mall } Apartament 2 camere mobilat-utilat

Alliance Rezidential va ofera ,spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat , situat in Popesti Leordeni . Locatia : Strada Sfanta Agnes Suprafata utila : 50.6 mp gt; totala : 53.6 mp An constructie : 2022 Etaj : 2 3 ( nu dispune de lift ) Mobilat - utilat ( cu exceptia tablourilor si TV-ului ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Metrou Dimitrie Leonida } Apartament 2 camere
12

{Metrou Dimitrie Leonida } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera in exclusivitate , spre vanzare , un apartament de 2 camere situat in Popesti Leordeni , la doar 10 minute de statia de metrou Dimitrie Leonida . Locatia : Strada Amurgului Suprafata utila : 46 mp gt; totala : 48.66 mp An constructie : 2014 Etaj : 3 5 ( cu lift ) ...

2283 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou
18

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou

Va prezint noul proiect situat in sector 4 - Aparatorii Patriei Apartament 76 mp de vanzare ndash; Complex Nou, Premium Descriere: Apartament 3 camere, 76 mp disponibil intr-un complex rezidential modern, situat la doar 12 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proiectul se remarca prin: bull; ...

1768 EUR/m2 | 69 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

 Apartament 2 camere || Strada Amurgului 750m Metrou D. Leonida
16

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Complex Corvaris, Strada Amurgului Pret: 105.000 Euro Locatie: Strada Amurgului, la doar 750 m de Metrou Dimitrie Leonida Detalii generale: Suprafata utila: 49 mp Compartimentare: 2 camere Etaj: 3 din 5 Bloc dotat cu lift modern Parcare: ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala 4 camere 3 bai Str Rasaritului
20

Vila individuala 4 camere 3 bai Str Rasaritului

Se ofera spre vanzare vila individuala, situata pe strada Rasaritului, in orasul Popesti-Leordeni. Imobilul are o suprafata utila de 112 mp, amplasat pe un teren cu 165 mp curte libera. Compartimentarea este urmatoarea: Parter: hol de acces, living spatios, bucatarie, baie si casa scarii Etaj: hol, 3 ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Autostrada A0-Casa 4 Camere-Mobilata Utilata-Gata de Mutare
20

Autostrada A0-Casa 4 Camere-Mobilata Utilata-Gata de Mutare

Casa Tip Duplex - Popesti-Leordeni - Autostrada A0 - Gata de Mutare De vanzare vila tip duplex in Popesti Leordeni, in apropiere de intrarea pe Autostrada A 0. Aceasta dispune de o suprafata utila de aproximativ 125 mp . Teren total : 270 mp, liber 200 mp . Compartimentare : Parter : hol, baie, bucatarie ...

1304 EUR/m2 | 125 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Exclusivitate Apartament 2 camere decomandat, la 10 min de metrou Dimitrie Leonida – Popesti-Leorden
18

Apartament 2 camere decomandat ndash; EXCLUSIVITATE ndash; Popesti-Leordeni, str. Amurgului nr. 31 G Va prezentam un apartament modern, cu o suprafata de 58 mp, situat la etajul 5 din 5 intr-un imobil construit in 2014, prevazut cu lift. Compartimentarea este practica, fiind potrivit atat pentru locuinta ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa P+1+M - Popesti Leordeni - Th. Pallady
9

Casa P+1+M - Popesti Leordeni - Th. Pallady

Vanzare vila insiruita ndash; Popesti Leordeni Va propunem spre vanzare o vila insiruita situata in Popesti Leordeni, cu o suprafata utila de aproximativ 140 mp, ideala pentru o familie. Compartimentare: Parter: hol de acces, baie, bucatarie inchisa, living spatios Etaj 1: hol, 2 dormitoare, ...

1107 EUR/m2 | 140 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

EXCLUSIVITATE - Apartament 3 camere - Metrou Piata Sudului Brancoveanu
17

EXCLUSIVITATE ndash; Apartament 3 camere | Str. Izvorul Muresului Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un bloc construit in 1975, la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 65 mp. Acces rapid la metrou 15 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu gradina proprie(200m) - 750m Metrou Berceni
13

Apartament 2 camere decomandat cu gradina proprie(200m) ndash; Popesti Leordeni (Biruintei) Localizare excelenta ndash; la doar 750 m de metrou Berceni Detalii proprietate: bull; Suprafata: 61 mp bull; Compartimentare: decomandat bull; Etaj: parter din 6 bull; Se vinde complet mobilat si utilat ...

2443 EUR/m2 | 61 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa individuala cu spatiu comercial de vanzare - Sos. Leordeni 500m Primarie
15

Casa cu spatiu comercial de vanzare ndash; Sos. Leordeni bull; 6 camere (5 dormitoare + living), 2 bai bull; 127,60 mp utili + teren 480 mp bull; Garaj transformat in spatiu comercial (25,79 mp) cu centrala, grup sanitar si beci bull; P + mansarda, 2 centrale termice (una pe fiecare etaj) bull; Constructie ...

2773 EUR/m2 | 128 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Tip Duplex P+1+M - Gata de mutare - Grand Arena Sector 4 - 180mp Teren
11
1

De vanzare ndash; Casa tip Duplex, Sector 4 ndash; Grand Arena Locatie excelenta, zona linistita si aproape de toate facilitatile. Detalii principale: Regim: P+1+M (parter + etaj + mansarda) Suprafata utila: 132 mp Teren: 180,5 mp Compartimentare: 4 camere, 3 bai Casa gata ...

1894 EUR/m2 | 132 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Casa Individuala - Popesti Leordeni - 5 camere 3 bai - 344MP Teren
20

Vila individuala ndash; Popesti Leordeni - Campus Scolar Vila individuala situata in Popesti Leordeni, la 1 km de Primarie si 2 km de metrou Berceni ndash; Dimitrie Leonida . Suprafete: Suprafata utila: 184,9 mp (inclusiv terasa) Teren: 344 mp (245 mp liber) Compartimentare: ...

2077 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15
1

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -
6
1

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Apartamentul se vinde complet finisat, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lift.uri . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei
10

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere ndash; Tip Studio | Bloc nou 2015 Suprafata: 63,30 mp Parter 4 La 750 m de Metrou Aparatorii Patriei Complet mobilat si utilat Loc de parcare inclus Ideal pentru locuit sau investitie Zona linistita, acces rapid la transport si magazine Pret: 103.600 euro; ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Casa individuala 4 camere 3 bai – Comuna Berceni | Teren 323MP
20

Casa individuala 4 camere ndash; Comuna Berceni O alegere ideala pentru confort, liniste si un stil de viata modern! Localizare: Comuna Berceni Suprafata casa: 120 mp Suprafata teren: 323 mp Compartimentare: 4 camere spatioase si luminoase 3 bai moderne Compartimentare practica, ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Berceni, Ilfov

Salvează căutarea