Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
2

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, finisat, Elite City
5
1

Apartament 2 camere, finisat, Elite City

Va propunem, spre vanzare apartament cu 2 camere, situat intr-un imobil nou, in zona strazii Fabricii. Caracteristicile apartamentului sunt urmatoarele: - Suprafata utila 59 mp plus terasa cu suprafata de 14 mp - Etaj 7 din 7 - Compartimentare: Dormitor, living open space cu bucatarie, ...

2880 EUR/m2 | 59 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament cu 2 camere  de vanzare in zona Brancoveanu
7
101

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Va propunem spre vanzare un apartament compartimentat cu un dormitor si o camera de zi , situat pe Brancoveau. Apartamentul dispune de 60 mp utili , etajul 5. Este complet mobilat si utilat si se vinde cu un loc de parcare ! Mai multe detalii telefonic !

1258 EUR/m2 | 48 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
3 camere de vanzare, decomandat, etaj 1, Giurgiului - Piata Progresul
15
2

Va propunem spre cumparare acest apartament cu 3 camere situat in Bucuresti, zona Giurgiului, in spatele Pietei Progresul, sectorul 4. Se afla la etajul 1 intr-un bloc cu 9 etaje construit in anul 1965, fara risc seismic (se poate verifica adresa str.Gimpati nr.25 pe site-ul Primariei Generale dedicat ...

1631 EUR/m2 | 52 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare in zona Lujerului
6
53

Apartament 2 camere de vanzare in zona Lujerului

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere decomandat de 48 mp , zona Lujerului, Militari vis a vis de fostul hypermarket Cora. Magazine si centre comerciale, Universitatea POLITEHNICA din Bucuresti la câteva minute. Loc de parcare. Transport rapid: Metrou Lujerului, tramvai, autobuze la câțiva pași Școli, ...

1583 EUR/m2 | 48 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, terasa de 30 mp, bloc nou, zona Mehala
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare, direct de la dezvoltator, un apartament cu 2 camere, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Mehala. Se afla la etajul 3, intr-un bloc cu regim ...

2112 EUR/m2 | 53 m2

Mehala, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera-studio cu gradina proprie, bloc nou, zona Freidorf
3

De vanzare apartament cu o camera-studio, parter, in bloc nou, suprafata utila 40,3 mp, bucatarie open space cu zona de living si acces la gradina proprie, zona linistita cartier Freidorf, zona de case si blocuri noi, bloc cu parter, 2 etaje si mansarda, toate utilitatile- curent, apa, canal, fibra optica, ...

2250 EUR/m2 | 40 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Casa de vanzare zona Negoiu 4 camere 208 mp utili si curte 550 mp
15
1

Exclusivitate  Comision 0% Doresti sa te muti intr-o zona mai linistita si retrasa? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa de vanzare cu 4 camere in zona Negoiu, Fagaras. Casa de vanzare din Fagaras este o casa de tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 etaje. Casa este compartimentata ...

856 EUR/m2 | 208 m2

Fagaras, Brasov

Garsonieră mobilată Tractorul - Investiție sigură
7

Garsonieră mobilată Tractorul - Investiție sigură

ID Proprietate: CP3075174- Ramia Imobiliare Invest, prin consultantul imobiliar Ana Ilinca – Consultant Imobiliar & Realtor®, vă propune spre achiziție o garsonieră situată în cartierul Tractorul, într-o zonă accesibilă și bine conectată din Brașov, potrivită pentru investiție sau locuire imediată. Zona ...

1915 EUR/m2 | 13 m2

tractorul, Brasov, Brasov

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Oferta vanzare ap 3 cam Popa Sapca, mobilat si utilat modern, parcare, 160000 EURO
19

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere situat in Popa Sapca, constructie 1987, cf 1, decomandat, situat la et 6 7, cu lift, in suprafata utila de 78,6 mp . si totala de 88,5 mp . Detine 3 balcoane, 2 grupuri sanitare, centrala, doua aere conditionate, termopane ...

2025 EUR/m2 | 79 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

De vânzare un duplex modern, situat într-o zonă excelentă din Dumbrăvița, la 200m de Pădurea Verde
4

De vânzare un duplex modern, situat într-o zonă excelentă din Dumbrăvița, la 200m de Pădurea Verde și cu acces rapid către Timișoara. Parter: Living + bucatarie open space Camera tehnica + Camera depozitare(camera incaltaminte) Baie de serviciu Etaj: 3 dormitoare Baie spatioasa Suprafețe ...

2570 EUR/m2 | 128 m2

Dumbravita, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Alba Iulia
3
1

Garsoniera de vanzare in zona Alba Iulia

Ofer spre vanzare garsoniera mobilata si utilata complet in sector 3 zona Piata Alba Iulia . Imobilul are o suprafta de 35 mp , etaj 5 an constructie 1985.

1657 EUR/m2 | 35 m2

Piata+Alba+Iulia, Sector 3, Bucuresti

Apartament 1 camera foarte spatios zona Steaua langa Shopping City etaj 1
4

Vând apartament cu 1 cameră,foarte spatios,decomandat, situat la etajul 1 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla construit in 1989,in zona Steaua, foarte aproape de City Mall. Apartamentul este amenajat avand parchet de trafic intens,gresie,faianta,geamuri termopan,usa metalica la intrare,cu ...

1824 EUR/m2 | 37 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 6, zona Torontalului X City Tower 4
7

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Torontalului X City Tower 4, etaj 6, suprafata utila+logie 58 mp, bucatarie open space cu livingul, dormitor si baie, centrala proprie gaz, incalzire in pardoseala, clima, fibra optica, videointerfon, supraveghere video, 2 lifturi, constructie 2026, exista posibilitatea ...

520 EUR/m2 | 58 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare cladire istorica in zona Baile Neptun-Traian, subsol, parter si etaj
10

De vanzare cladire istorica in zona Baile Neptun-Traian, demisol, parter, etaj si pod, teren in suprafata de 1.038 mp, cu garaj si anexe in curte, o jumatate de casa in curte- subsol, parter, si pod, in suprafata de 80 mp, front stradal 31 mp, camere inalte si luminoase, la subsol 2 apartamente inchiriate ...

1328 EUR/m2 | 640 m2

Traian, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Take Ionescu
5
21

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Take Ionescu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Take Ionescu, 25 mp, etaj 4. Proprietatea este situată într-o zonă centrală apreciată,cu acces rapid către principalele artere ale orașului,fiind ideală pentru studenți sau ca investiție. Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați.

1960 EUR/m2 | 25 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Teren Agricol | Opurtunitate investitie | Sananadrei - ID V713
6
4

ID intern: V713 Teren agricol de vanzare in Sanandrei FoxFort Imobiliare propune teren agricol in extravilan in Comuna Sanandrei, avand o suprafata de 41.700 mp si deschiderea de 60m la E671. Pret: 15 Euro/mp + comisionul standard al agentiei. Pentru a vedea toate ofertele valabile actualizate periodic, ...

41,700 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 2 balcoane, decomandat, etaj intermediar!
7
3

Se vinde apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 6/8, cu o suprafață utilă de 50 mp – o alegere ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție! ✨ Compartimentare inteligentă: • ️ Living luminos, perfect pentru momentele de relaxare • ️ Dormitor confortabil, pentru odihnă deplină • ...

2780 EUR/m2 | 50 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere si garaj , Arad
10
2

Apartament 2 camere si garaj , Arad

Green House va propune spre vanzare un Apartament cu 2 camere, situat într-o zonă centrală din Arad,pe strada Mircea Stanescu. Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, care oferă acces rapid la toate magazinele și facilitățile din zonă.In apropriere este o cresa moderna, scoala ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

Arad, Arad

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De vanzare casa in zona Blascovici, strada linistita, 6 camere, piscina
12

De vanzare casa in zona Blascovici, parter+etaj+pod,caramida+lemn, 6 camere, 3 bai, 2 bucatarii, balcon si terasa cu acces la piscina de pe garaj, incalzire cu centrala proprie pe gaz, 2 garaje, sera, uscatorie, strada linistita, 2 intrari separate, teren in suprafata de aproximativ 1.000 mp, pret 329.000 ...

1371 EUR/m2 | 240 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Salvează căutarea