Promovat
Casa individuala cu 3 camere, dressing | Ghiroda | Medicina | COM 0%
12

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa individuala, cu 3 camere, situata in Ghiroda, in zona noii facultati de Medicina, intr-o zona foarte liniștită cu acces facil catre puncte de interes. Casa se desfasoara pe o suprafata utila de 90mp și este amplasată pe un teren de 510mp. Compartimentarea ...

2556 EUR/m2 | 90 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Teren 1053 mp  Servicii langa drum 4 benzi Giarmata
4

Teren 1053 mp Servicii langa drum 4 benzi Giarmata

Bindea Imobiliare va oferă spre vânzare un teren intravilan cu destinație servicii, situat foarte aproape de DJ 691 (drum cu 4 benzi), într-o poziție strategică, vis-a-vis de Cartierul Primăverii. Caracteristici teren: • Suprafață: 1053 mp • Front stradal: 31 m • Acces facil către Timișoara • Zonă ...

1,053 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Proiect două Case Unirea
15

Proiect două Case Unirea

Casa de Vis pentru Familie: 4 Dormitoare, Unirea, str. Platanilor - Spaţiu, Confort şi Calitate Garantată! Descoperă locuinţa ideală pentru familia ta: două case individuale, spaţioase şi elegante, într-o zonă rezidenţială liniştită din Unirea. BisImobiliare vă prezintă o oportunitate unică: ...

750 EUR/m2 | 180 m2

ultracentral, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament de 3 camere, bun pentru investitie !
7
1

Apartament de 3 camere, bun pentru investitie !

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Someseni, zona strazii Beiusului. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - ...

2571 EUR/m2 | 70 m2

someseni, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Salaj
6
22

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Salaj

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Salaj,situat la etajul 9 al ansamblului rezidential "Confort Urban Park Residence". Acesta ofera o suprafata totala de 60mp utili,an constructie 2012,proprietatea dispune de incalzire in pardoseala,de asemenea, in apropierea complexului se afla mari ...

1275 EUR/m2 | 60 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Promovat
2 cam. Mobilat/utilat Giroc (zona Cal. Urseni) Decomandat
7

2 cam. Mobilat/utilat Giroc (zona Cal. Urseni) Decomandat

Apartament 2 camere decomandat – Giroc (zona Calea Urseni) | 360° Imobiliare Îți propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 3, într-un complex rezidențial liniștit, construit în anul 2019, la limita dintre Timișoara și Giroc. Cu o suprafață utilă de 54,86 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Unirii - P-ta Alba Iulia - Decebal, imobil nou S+P+4Etaje
10
23

Unirii - P-ta Alba Iulia - Decebal, imobil nou S+P+4Etaje

Direct dezvoltator - Bloc nou, Piața Alba Iulia - Decebal, str. Gh. Dem Teodorescu 29 Ansamblul de imobile S+P+4E, având funcțiunea de locuințe colective si parcare subterană, cu acces din str. Gh. Dem Teodorescu nr. 29. Imobilul cuprinde garsoniere, apartamente de doua si trei camere, iar la parter ...

3000 EUR/m2 | 64 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Teren agricol extravilan de vanzare, 2,69 hectare - Jebel Timis
4
3

Teren extravilan de vanzare in Jebel. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan cu suprafata de 2.69 hectare, situat in localitatea Jebel, judetul Timis. Terenul este amplasat intr-o zona agricola, ideal pentru diverse activitati agricole sau investitii in agricultura. Accesul la teren se face ...

26,900 m2

Jebel, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Mamaia Sat, 90 mp, Zona Lidl
20
1

Apartament 3 camere Mamaia Sat, 90 mp, Zona Lidl

Apartament 3 camere, 90 mp, finisaje de lux, aproape de plaja Va prezentam spre vanzare un apartament elegant de 3 camere, situat intr-o zona linistita si foarte aproape de plaja. Cu o suprafata generoasa de 90 mp, acest apartament ofera un stil de viata modern si confortabil. Locuinta este compusa ...

2061 EUR/m2 | 80 m2

Mamaia-Sat, Constanta

De vanzare apartament cu 4 camere mobilat zona Stadion Corvinul
14
2

 Comision 0% ! Apartament 4 camere de vanzare, semidecomandat, 90 mp, zona Micro 4, Hunedoara.        TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Hunedoara, zona Micro 4, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim ...

933 EUR/m2 | 90 m2

Hunedoara, Hunedoara

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

vanz ap 2 camere VLAICU (fortuna)
10
44

vanz ap 2 camere VLAICU (fortuna)

vanzare un apartament cu 2 camere confort 2 in zona Vlaicu, Fortuna, situat la etajul 3 4. Este compus din: hol, bucatarie, baie, sufragerie cu balcon si un dormitor. Apartamentul este aranjat, pozitionat intr-o zona linistita dar cu acces la toate facilitatile. pret 52000 euro

1083 EUR/m2 | 48 m2

Aurel%2bVlaicu, Arad, Arad

Garsoniera de vanzare in zona Giulesti
3
22

Garsoniera de vanzare in zona Giulesti

Se oferă spre vânzare garsonieră în zona Giulești, Sector 6, bloc construit în 1982. Suprafață utilă de 28 mp, etaj 3 4. Liniște, apropiere de mijloace de transport, școli și magazine. Locuința se vinde mobilată și poate fi achiziționată prin credit. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati ...

1411 EUR/m2 | 28 m2

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate
6

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 5 camere , 2 bai Giroc
12
6

Casa individuala cu 5 camere , 2 bai Giroc

Va oferim casa individuala cu 5 camere 2 bai, constructie din 2015, situata in Giroc pe strada Barzava - la doar 10 minute de scoala cu suprafata terenului de 220 MP si o suprafata utila de 60 MP + 72 construiti, cu mansarda amenajata, terasa acoperita, compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
7
9

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4