Promovat
Casa vanzare I pozitie centrala I zona Cetatii I Timisoara
9

Casa vanzare I pozitie centrala I zona Cetatii I Timisoara

Apostu ESTATE va propune spre vanzare o proprietate cu potential ridicat, situata in Timisoara , zona Cetatii , judetul Timis , intr-o zona centrala , cu acces rapid catre puncte de interes, mijloace de transport in comun, scoala generala nr. 19 . Proprietatea este compusa din casa individuala cu 7 ...

1625 EUR/m2 | 200 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
FILM! Oportunitate industriala, hala in localitatea Ghelinta, Covasna
20

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va propuna spre vanzare oportunitatea de a achizitiona un spatiu industrial in localitatea Ghelinta, judetul Covasna Pentru confortul dumneavoastra va invitam sa faceti o prima vizionare, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin ...

Ghelinta, Covasna

Promovat
Exclusivitate! Apartament 1 camera
8
2

Exclusivitate! Apartament 1 camera

Apartament luminos de vânzare în exclusivitate Florești, str. Abatorului Locație: situat într-o zonă excelentă, aproape de Vivo Mall, stații de transport în comun, magazine și parcuri perfect pentru cei care caută confort, liniște și acces rapid către oraș. Detalii generale: Etaj 3 3, bloc ...

2375 EUR/m2 | 40 m2

Floresti, Cluj

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, mobilat, zona Aradului, Timisoara
6
2

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 4/4 intr-un bloc din zona Aradului, la doar 6 minute de Iulius Mall cu masina. Apartamentul are 40mp, este format din doua garsoniere unite si este compartimentat astfel: - Hol de acces - Bucatarie - Baie ...

1498 EUR/m2 | 40 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere
10

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , situat in zona Dristor. Locatie : Strada Eufrosina Popescu gt; Metrou Dristor : 5-7 minute Suprafata utila : 62 mp gt; totala : 64 mp Etaj : 4 10 An constructie : 1970 ( bloc reabilitat termic ) Pret : 134.000 euro Detalii suplimentare si ...

2161 EUR/m2 | 62 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Casa tip duplex - mobilat si utilat complet - 4 camere- panouri fotovoltaice
20

Va propunem spre vanzare un duplex Parter + Etaj + Pod de depozitare, complet mobilat si utilat, ideal pentru o familie care isi doreste confort, eficienta si mutare imediata fara investitii suplimentare. Proprietatea este amplasata pe un teren de 248 mp si beneficiaza de o suprafata utila de 117 mp, ...

1325 EUR/m2 | 117 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio | Mobilat Utilat
6

Apartament 2 camere tip studio | Mobilat Utilat

Studio modern disponibil pentru vanzare situat pe Strada Sfanta Agnes nr 17C in zona rezidentiala linistita Proprietate complet mobilata si utilata, pregatita pentru mutare imediata sau investitie finisaje de calitate si compartimentare eficienta pentru confort optim Sistem de incalzire mixt: ...

1800 EUR/m2 | 35 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI
8

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere , tip studio , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Biruintei Suprafata utila : 43 mp gt;totala : 52 mp An constructie : 2024 Etaj : 6 6 Pret : 90.000 euro Detalii si vizionari la : 0729.233.500 Alexandra Radu

2093 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Metrou BERCENI
11

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Metrou BERCENI

Metrou BERCENI - Apartament 3 camere , 2 bai Suprafata utila : 66 mp An constructie : 2020 Etaj : 5 5 ( cu lift ) Complet mobilat - utilat . Loc de parcare : ~ Subteran : 12.000 ~ Exterior : 9.000 euro Pret : 132.900 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la : 0729.233.500 Alexandra ...

2144 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Mamaia Nord } Apartament 2 camere +gradina
8
1

{Mamaia Nord } Apartament 2 camere +gradina

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere mobilat - utilat , la doar 50 m de plaja. Distanta plaja : 50 m Locatie : Navodari , Absolut Residence Suprafata utila : 48 mp +gradina proprie : 23 mp An constructie : 2018 Mobilat - utilat . Pret : 91.900 euro Pentru mai ...

1915 EUR/m2 | 48 m2

central, Navodari, Constanta

CASA INDIVIDUALA-3 CAMERE-TEREN 360MP-200 M DE STV
11

CASA INDIVIDUALA-3 CAMERE-TEREN 360MP-200 M DE STV

Va prezentam o casa cocheta si eficient compartimentata, situata pe strada asfaltata, cu acces facil si rapid. Detalii proprietate: Suprafata utila: 70 mp Teren: 360 mp 3 camere 1 grup sanitar Pod izolat mansardat ndash; ideal pentru depozitare Casa este racordata la: ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Berceni, Ilfov

{STUDIO }   Mobilat-utilat ~ Metrou BERCENI
9
1

{STUDIO } Mobilat-utilat ~ Metrou BERCENI

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament , tip studio situat in Popesti Leordeni , la 15-18 de minute de statia de Metrou Berceni . Locatie : Strada Solstitiului Suprafata utila totala :45 mp Etaj : 3 4 ( cu lift ) An constructie : 2025 Mobilat - utilat (totul ...

1820 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere decomandat { Metrou Dristor 1 }
10

Apartament 3 camere decomandat { Metrou Dristor 1 }

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , la doar 7 minute de statia de metrou Dristor 1 . Locatie : Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor 1 : 7 minute Parc IOR : 4 minute Cresa , gradinita , scoala generala : 2 minute Suprafata utila : 64 mp An constructie : 1970 Etaj : 1 4 Bloc ...

2184 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou
9

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou

Ofer spre vanzare apartament decomandat cu 2 camere, suprafata utila 53.7 mp + balcon de 6.1 mp, situat pe etaj intermediar in bloc P+7 la 5 minute de pasarela Berceni. Imobilul se vinde complet finisat la cheie la pretul de 92.500 euro pentru plata cu avans de 80% sau la 101.000 cu un avans de 15 %. Dispune ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni  Str. Biruin #539;ei
5

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni Str. Biruin #539;ei

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere decomandat, spatios si foarte bine compartimentat, situat pe Strada Biruintei, chiar langa statia de metrou Berceni si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator ...

1658 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor
16

Vila individuala 5 camere - 3 bai - Strada Astrelor

Oferim spre vanzare o vila individuala de 5 camere si 3 bai , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Astrelor Suprafata utila : 130 mp An constructie : 2025 Regim : P + 1 + pod Teren aferent : 344 mp (245 mp liber) . Compartimentare : - parter : Living generos, cu acces direct ...

2077 EUR/m2 | 130 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Leonida  Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare
20

Metrou Leonida Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare

Apartament 3 camere modern, gata de mutare ndash; Popesti-Leordeni | Str. Amurgului Descopera un apartament care imbina perfect confortul, designul modern si functionalitatea, ideal pentru cei care isi doresc un camin complet echipat, fara investitii suplimentare. Locatie excelenta Situat in Popesti-Leordeni, ...

2083 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila Individuala - Stil Mediteranean - 4 Camere - 3 bai, Teren 235 MP
15

Ofer spre vanzare o vila individuala in orasul Popesti Leordeni . Aceasta este compartimentata astfel : - parter : hol intrare, living, baie, casa scarii, bucatarie ; - etaj 1 : hol, 3 dormitoare, 2 bai (una in dormitorul matrimonial), logie ; Se va preda la cheie cu toate finisajele incluse si va ...

1786 EUR/m2 | 112 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat
9

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat

Vand apartament cu 2 camere, in Popesti Leordeni langa campusul scolar . Acesta se afla la demisolul unui bloc cu 5 etaje . An constructie : 2014 Se vinde mobilat si utilat . Disponibil imediat . Pret : 61.900 euro Loc de parcare in cota indiviza . Pentru mai multe detalii si vizionari ...

1376 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere
13

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere decomandat ndash; zona Baicului Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Baicului, intr-un imobil reabilitat termic, construit in 1988. Pret: 105.000 EUR Detalii: Suprafata utila: 53,4 mp, compartimentare eficienta Locuinta renovata Instalatie sanitara ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse
13

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse

Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in Popesti Leordeni in apropiere de noul Penny Market . Acesta dispune de o suprafata utila totala de 88 mp . Etaj 1 din 3 . Se vinde mobilat si utilat . Facilitati apartament : centrala proprie, aer conditionat, balcon inchis . Mijloace de transport: ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere  | 10 Min Metrou Berceni
10

Apartament 2 camere | 10 Min Metrou Berceni

Apartament modern cu 2 camere, open space, gandit pentru confort si functionalitate. Spatiul este luminos si aerisit, cu living generos integrat cu bucataria ndash; ideal pentru un stil de viata activ si relaxat. Dormitorul este intim si primitor, perfect pentru odihna. Situat la etajul 5 5, apartamentul ...

1978 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa parter- pod mansardat- 360mp teren- placa de beton
9

Casa parter- pod mansardat- 360mp teren- placa de beton

Descopera o casa intima, ideala pentru familia care isi doreste liniste , confort si acces rapid la facilitati esentiale. Casa se preda la cheie. Compartimentare eficienta: -3 camere spatioase ( living+ 2 dormitoare) -1 bai complet echipate - beci generos Geamuri tripan pentru izolare ...

1600 EUR/m2 | 75 m2

Berceni, Ilfov

Garsoniera de vanzare Hotarului - parcare inclusa
10

Garsoniera de vanzare Hotarului - parcare inclusa