Lux și calitate la Sag
20
4

Lux și calitate la Sag

Vilă este situat în localitatea Sag,tipologia este P+ M fiind un proiect deosebit cu dormitoarele la parter,este compartimentată astfel: La parter un living împreună cu bucătăria și locul de luat masa,dormitorul matrimonial cu baie și dressing,2 dormitoare,baie ...

1023 EUR/m2 | 220 m2

Sag, Timis

Promovat
 Apartament 3 camere de vânzare – bloc nou (2022)
7

Apartament 3 camere de vânzare – bloc nou (2022)

Apartament 3 camere de vânzare – bloc nou (2022) VEN Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat la etajul 6 din 6, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață utilă: 50,10 mp ️ Compartimentare: living cu bucătărie open-space, 2 dormitoare, 1 baie. Zonă foarte bună, ...

1377 EUR/m2 | 50 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Casa individuala 950 mp teren situata langa Parcul Sub Arinii
20
1

De vanzare in Sibiu, zona Calea Poplacii , casa individuala amplasata intr-una dintre cele mai linistite si apreciate zone din oras. Proprietatea este alegerea potrivita daca iti doresti liniste, intimitate, spatiu si acces rapid la natura, fiind situata la doar 50 de metri de Parcul Sub Arini. Locuinta ...

Calea Poplacii, Sibiu, Sibiu

Promovat
Casa de Vacanta | Oportunitate investitie
12
2

Casa de Vacanta | Oportunitate investitie

Ebyc Imobiliare are placerea de a va prezenta o oportunitate rara: o superba Casa de Vacanta, o adevarata bijuterie imobiliara situata intr-o zona de vis, a localitatii Putna. Aceasta proprietate exceptionala nu este doar un spatiu de locuit, ci o invitatie deschisa spre relaxare, confort si lux. Imediat ...

1236 EUR/m2 | 526 m2

Putna, Suceava

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vanzare cu suprafata 500 mp PUZ aprobat in Veterani Sibiu
1
6

Teren intravilan imprejumuit, de vanzare cu PUZ aprobat in Sibiu zona Veterani, cu o suprafata de 500 mp cu deschidere la strada, pretabil pentru constructia de casa cu regimul de inaltime (S+P+1+M, S+P+1+R, S+D+P+M, S+D+P+R). Procentul de ocupare al terenului (POT) este de maximum 35%, iar coeficientul ...

500 m2

Sibiu, Sibiu

Hala zidita 2400mp/compartimentata/modernizata/comercial/industrial
23

Oportunitatea perfectă pentru a-ti dezvolta afacerea! Clădire spațioasă compartimentata si utilata , pozitionată pe str. Stadionului din Horezu -Valcea. Locul potrivit pentru diverse activități comerciale sau industriale, logistică , producție sau depozitare. In proximitate s-a dezvoltat zona comerciala ...

104 EUR/m2 | 2,400 m2

Horezu, Valcea

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

De vanzare ap 2 camere, parter, parcare, Braytim
18

De vanzare ap 2 camere, parter, parcare, Braytim

Va propunem spre vanzare un apartamen in bloc nou 2016, in zona Braytim, Giroc. Apartamentul are 2 camere, hol intrare, living openspace cu bucataria, balcon, hol intermediar, dormitor si baie cu geam si vana. Dispune de centrala proprie, clima, mobilat si utilat. Totodata dispune si de un loc de parcare ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Spatiu comercial, 100 mp, 3 cai de acces, curent trifazic,Tractorul, Brasov
8

Comision cumparator: 2% +tva, din valoarea de vanzare Ascendent imobiliare Brasov, va propune spre vanzare un spatiu recomandat si pentru cabinete medicale de exceptie atat ca amplasare cat si configuratie. Compartimentat in zona de receptie si 3 cabinete medicale cu chiuveta proprie, 2 bai, vestiar ...

2350 EUR/m2 | 100 m2

tractorul, Brasov, Brasov

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere la pret de 2 camere    zona Gemenii
11

Apartament 3 camere la pret de 2 camere zona Gemenii

ID Intern:6677 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in zona Gemenii, una dintre cele mai apreciate si linistite zone din Brasov, ideala pentru familii sau pentru cei care isi doresc confort si acces rapid la facilitatile importante ale orasului. Apartamentul ...

1578 EUR/m2 | 76 m2

gemenii, Brasov, Brasov

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Rezidenta insorita,oportunitate personalizare, balcon si terasa,Centru Civic.-.Garii
16

Comision cumparator: 2% +tva, din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte spre vanzare o rezidenta apreciativa, structurata pe 3 camere, situata in aria centrala a Brasovului, la corelarea dintre zonele Centru Civic si Garii, respectiv pe Bulevardul Victoriei. Amplasat ...

1953 EUR/m2 | 68 m2

central, Brasov, Brasov

Promovat
PROPRIETAR- vand casa masiva, situata central
10
5

PROPRIETAR- vand casa masiva, situata central

Vand imobil compus din 2 case avand un living de 30 mp,4 camere,bucatarie,2 bai, terasa de 90 mp. Una din case a fost renovata integral in 2017 iar cealalta casa este constructie noua (nefinisata in totalitate). Incalzire cu teracota lemne iar apa calda provine de la panoul solar. Supravegheata video. Se ...

514 EUR/m2 | 140 m2

Cebza, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, tip duplex, P+1 – Licurg
10

Apartament 4 camere, tip duplex, P+1 – Licurg

Duplex cu 4 camere generoase, dispus pe parter + etaj în complexul Licurg. Suprafață utila 184mp, bucatarie deschisa, finisaje premium, layout deschis și lumină naturală excelentă pe ambele niveluri. Preț apartament: 798.000 € + TVA Parcare subterană: 2 locuri / apartament Preț loc parcare: 32.000 € ...

4337 EUR/m2 | 184 m2

armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Apartament doua camere zona Brancoveanu
5
14

Apartament doua camere zona Brancoveanu

Apartament decomandat 2 camere separate. Bdul Constantin Brancoveanu, sector 4. Bloc cu centrala proprie. Etaj 2 Suprafata 47mp

1596 EUR/m2 | 47 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Teren de vanzare, Sacalaz - 672 mp, bransat gaz si curent
4
3

Teren de vanzare, Sacalaz - 672 mp, bransat gaz si curent

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Est. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Est, avand o suprafata de 672 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 19 ml la strada. Caracteristici teren: POT 35%, CUT 1.20%, regim de inaltime Parter ...

672 m2

Sacalaz, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt
20
4

Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt

Va propunem spre vanzare , apartament cu 3 camere situat in zona Neptun - ISHO intr-un imobil construit in anul 1977 confort 1 decomandat parter . cu o suprafata totala de 92.8 mp cu 2 grupuri sanitare 1 balcon tip logie foarte spatios boxa la subsol trecuta in CF centrala termica bloc din caramida ...

2341 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Tur 3D! Vila individuala, tehnologie smart, teren 1.000 mp,Tarlungeni, Brasov
20

Comision cumparator: 2%+TVA din valoarea de tranzactie ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte in exclusiviate o proprietate deosebita, o casa individuala cu regim de inaltime P + M, situata in zona rezidentiala Tarlungeni ndash; Izvor, judetul Brasov, la doar 10 minute distanta de oras. Imobilul ...

2443 EUR/m2 | 122 m2

Brasov, Brasov

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici
4
26

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici

Se da spre inchiriere apartament cu 1 camera. Zona:Blajcovici, Timisoara, Timis. Suprafata utila: 36 mp. Compartimentare: decomandata. Etaj: 1. Alte informatii la numarul de telefon afisat!!

1417 EUR/m2 | 36 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Salvează căutarea