Imobiliare

Promovat
2 Camere Premium ONE66 | Vedere Tâmpa | Comision 0%
20

2 Camere Premium ONE66 | Vedere Tâmpa | Comision 0%

Elena Truța, consultant imobiliar în cadrul biroului RE/MAX Evolution vă prezint spre vânzare, cu 0% comision din partea cumpărătorului, un apartament modern cu 2 camere situat în cadrul exclusivistului Aparthotel One66 din Brașov. Proprietatea este amplasată la etajul 4 din 10, un etaj intermediar ...

4056 EUR/m2 | 54 m2

Blumana, Brasov, Brasov

Promovat
de vanzare apartament o camera in zona Buziasului
5
17

de vanzare apartament o camera in zona Buziasului

Se vinde apartament cu o camera, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 1 camera. Suprafata ...

1486 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere Ferdinand-Gara de Est
12

Apartament 4 camere Ferdinand-Gara de Est

Compania imobiliara Apulum94va oferă spre vânzare un apartament spațios de 4 camere, situat într-o zonă centrală și bine conectată – Ferdinand – Gara de Est. Imobilul se află la etajul 3 din 6, într-o clădire solidă construită în anul 1932, cu farmec arhitectural specific perioadei interbelice. Apartamentul ...

1146 EUR/m2 | 96 m2

ferdinand, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere cu semineu, Bogdanestilor - ID V5358
20
4

Apartament 3 camere cu semineu, Bogdanestilor - ID V5358

ID intern: V5358 COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune de vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Bogdanestilor, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. ...

2206 EUR/m2 | 102 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 2 Etaj 1 Centrală Termică 42 Mp. Liber Complex 2
9
4

Ofertă Specială Apartament 2 Camere, Trivale Complex 2 Zonă liniștită, aproape de bulevard - Vă prezentăm un apartament de 2 camere situat în Trivale Complex 2, într-o zonă recunoscută pentru liniște, accesibilitate ...

1428 EUR/m2 | 42 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Pensiune langa lac si Casa Baraj !!!
10

Pensiune langa lac si Casa Baraj !!!

Pensiune lângă Lacul Văliug oportunitate unică | Accept schimb Accept schimb: duplex (ambele unități) în zona Timișoara sau Reșița, construcție nouă, sau apartament + casă individuală . Poziție excepțională: la 150 m de Lacul Văliug (Gozna) și Ponton Casa Baraj aproape de pârtia de schi în paropiere ...

900 EUR/m2 | 400 m2

Valiug, Caras-Severin

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!
7
5

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!

Garsoniera de vanzare , parter , 11mp utili , mobilata , utilata , foarte buna ca investitie , zona Take Ionescu in spate la Politie . Pret 28.500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2591 EUR/m2 | 11 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex individual cu 3 camere si 380 mp teren - Mosnita Noua
13
2

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 75 mp si teren 380 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, material zidarie ...

1907 EUR/m2 | 75 m2

Mosnita Noua, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
26

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Oferim spre vânzare, un apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului! Aproape de Piata Verde, mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii. Apartamentul are o suprafața totala de 55 mp utili, se afla la etajul 2!

1527 EUR/m2 | 55 m2

Aradului%252525252bVest, Timisoara, Timis

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!
2
11

Elisabetin - Balcescu , pozitie top !!!

Teren cu casa de demolat 500mp , front stradal 13ml , pozitie excelenta , zona Elisabetin - Balcescu . Pret 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

500 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse de vanzare 3 camere 70 mp si terasa 58 mp zona Doamna Stanca
11
3

Penthouse 3 camere de vanzare, decomandat, 70 mp, zona Doamna Stanca, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: •Terasa 58mp; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Doamna Stanca, aflat la etajul 10 intr -un imobil ...

2213 EUR/m2 | 70 m2

Sibiu, Sibiu

Vand garsoniera in zona Brancoveanu
3
5

Vand garsoniera in zona Brancoveanu

Vand garsoniera in zona Brancoveanu, aproape de metrou, mobilata si utilata, este situata la etajul 3 si dispune de 33mp, ma puteti suna pentru mai multe detalii

1455 EUR/m2 | 33 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!
16
10

Casa foarte chocheta , Fratelia !!!

Casa 4 camere , bucatarie, baie, 2 holuri , camara, curte si garaj , complet mobilata si utilata. Toata mobila este de calitate si facuta pe comanda. Teren 335mp iar suprafata casei 125mp utili . Casa a fost complet renovata in 2015,interior si exterior,izolatie polistiren, usi schimbate, instalatie ...

1800 EUR/m2 | 125 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Kriss Imobiliare Apartament 2 Camere TRIVALE Bloc Nou 2025 Comision 0%
6

EXCLUSIVITATE Apartamente de 2 Camere în Trivale Complex 2 Zona Profi Agenția Imobiliară * KRISS * vă propune spre vânzare, fără comision pentru cumpărător, apartamente moderne într-un imobil nou, cu termen de finalizare 2026 ! - Caracteristici principale : - Apartamente ...

2271 EUR/m2 | 59 m2

Trivale, Pitesti, Arges

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
4
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,suprafata de 30 mp,la parter,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropiere se afla diverse centre comerciale,farmacii,scoli,gradinite,banci,etc.

1767 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Balcescu
5
2

Apartament 1 camera zona Balcescu

Oferim apartament 1 camera acesta se afla in zona Balcescu, una dintre cele mai dorite locatii din Timisoara. Se vinde complet mobilat si utilat la etajul 2, cu o suprafata utila de 38 mp2, langa facultatii si zona de centru acte la zi.

Balcescu, Timisoara, Timis

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren strada Iuliu Maniu , fosta Resitei !!!

Teren cu casa de demolat , 920mp , front stradal de 18ml , strada Iuliu Maniu fosta Resitei . Pret 400.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

920 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere TRIVALE Confort 1 Semidecomandat Stil Fluture Liber 53 Mp. Etaj Intermediar
9
1

Apartament 2 Camere Confort 1 Trivale, 53 mp Spațios, Luminos, Poziție Excelentă - Un apartament care se remarcă prin spațiu, lumină și o poziționare extrem de avantajoasă în inima cartierului Trivale. Cu o suprafață totală de 53 mp, această locuință oferă un echilibru ideal ...

1377 EUR/m2 | 53 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 1 in Giroc - ID V3580
4
4

Apartament cu 2 camere etajul 1 in Giroc - ID V3580

ID intern: V3580 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, open-space, situat in localitatea Giroc,, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Bloc cu lift. Anul constructiei 2025, structura beton, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 Camere PRUNDU Bloc Nou 2008 Cu Lift 54 Mp. Etaj 3 Mobilat Și Utilat Complet
9
3

Apartament Premium Cu 2 Camere Bloc Nou Zona Prundu 54 Mp Utili Etaj 3 6 Lift Bloc cu lift - Mobilat Și Utilat Complet !!! - Acest apartament reprezintă o oportunitate rară pe piața imobiliară din Prundu: un spațiu modern, luminos și impecabil ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Vanzare garsoniera Iancului
5
17

Vanzare garsoniera Iancului

Garsonieră modernă și confortabilă oferă un spațiu optimizat, perfect pentru o persoană sau un cuplu. Este intr-un bloc de aprtamente mari si familii (nu este in bloc de garsoniere ), extrem de sigur si linisit, in plus garsonira are doar 1 vecin (peretele este izolat fonic atat la garsoniera cat si ...

2000 EUR/m2 | 35 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea