Promovat
De Vânzare SAU de Închiriat: Hale Industriale Noi 600-1200 mp | DN17
16

Oportunitate Flexibilă: Proprietate Industrială Nouă – De Vânzare sau De Închiriat! Vă prezentăm o proprietate industrială deosebită, formată din două hale complet noi, situată strategic în zona limitrofă a municipiului Suceava, județul Suceava. Locația se află la doar 50 de metri de drumul național ...

533 EUR/m2 | 600 m2

periferie, Suceava, Suceava

Promovat
NEW! COMISION 0% - Apartamente 3 camere - Vasile Alecsandri 72E, Baia Mare
10
2

NEW! Descopera cel mai nou si modern complex rezidential REVOLUTION PLAZA TOWER 3, situat in zona Catedralei Sfanta Treime, pe strada Vasile Alecsandri 72E din Baia Mare, un proiect marca Revolution Residence. Va propunem spre vanzare apartamente cu 3 camere ce au o suprafata cuprinsa intre 70.62 mpc ...

1195 EUR/m2 | 83 m2

Vasile%2525252525252525252525252bAlecsandri, Baia Mare, Maramures

Promovat
Pasune 21 ha pretabila pentru panouri fotovoltaice,impadurit
4
5

Remax Dynamic vă propune spre vânzare 21 ha de pășune situate în comuna Pleșcuța, o zonă liniștită și cu un potențial excelent de dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru: Parc de panouri fotovoltaice – acces perfect la lumină naturală și teren compact. Împădurire – o investiție durabilă și ...

210,000 m2

Plescuta, Arad

Promovat
Casa individuala 6 camere de vanzare 250 mpu 361 mp teren zona Lupeni
13
2

De vanzare casa individuala zona Lupeni Sibiu cu o suprafata de 250 mp utili dintr-o suprafata totala de 300 mp, avand un regim de inaltime de D+P+M. Aceasta este compartimentata astfel: -la demisol : 1 bucatarie complet mobilata si utilata, 1 camera de recreere,1 baie, pivnita, 1 ...

1829 EUR/m2 | 246 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare
12

Apartament 3 camere Aparatorii Patriei Gata de mutare

3 camere decomandat bull; 73 mp bull; Renovat complet bull; 4 min de metrou Aparatorii Patriei Va ofer spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat, 73 mp, situat pe Soseaua Berceni, la doar 4 minute de metrou Aparatorii Patriei. Apartamentul se afla la etajul 2 10, intr-un bloc din 1985, cu lift ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou
6

Apartament 2 camere | decomandat | 59 mp - Metrou

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 5-7 minute de statia de Metrou Berceni . Dispune de o suprafata utila totala de 58.85 mp si se afla la etajul 4 din 6 cu lift . Apartamentul se preda la cheie . Pret : 114.400 EURO, TVA inclus . Pentru mai multe detalii ...

1939 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat
8
2

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, strada Argeselu . Se afla la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1969 . Suprafata utila totala : 38 mp . Pret : 57.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vila individuala -4 camere  - teren 308mp - Str. Padurea Craiului
18

Vila individuala -4 camere - teren 308mp - Str. Padurea Craiului

Va prezentam spre vanzare o vila cu 4 camere situata pe un teren de 308mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Constructia este noua si moderna, realizata cu materiale de calitate, asigurandu-va un trai confortabil si durabil in timp.? - 3 dormitoare spatioase si luminoase - ...

1353 EUR/m2 | 144 m2

Berceni, Ilfov

Casa cu etaj - Mobilata utilata- gata de mutat
15
1

Casa cu etaj - Mobilata utilata- gata de mutat

Va propunem o casa cu etaj, amplasata pe un teren de 327 mp, ce ofera un confort excelent si o compartimentare practica pentru o familie. Proprietatea are o amprenta la sol de 60 mp si o suprafata utila de 100 mp, fiind compusa din 4 camere si 2 bai, ideale pentru organizarea eficienta a spatiului. Detalii ...

1599 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 3 cam. - 76MP -
10
1

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 3 cam. - 76MP -

Apartament 3 camere ndash; 76 mp utili Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul Metalurgiei bull; Statie STB bull; ...

1605 EUR/m2 | 76 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni
8

Apartament 2 camere decomandat – 3 min Metrou Berceni

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Parcare inclusa Se ofera spre vanzare, in exclusivitate, un apartament modern cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un imobil construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Locuinta are o suprafata generoasa de 65 mp ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – 45 mp – mobilat si utilat – bloc 2014
12

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil construit in 2014. Locuinta este ideala pentru locuit sau investitie, fiind complet mobilata si utilata. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata 45 mp Situat la demisol intr-un ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Gata de mutare! 2 camere decomandate, Mobilat si utilat bloc reabilitat, loc parcare inclus,STV la d
17

Apartament 2 camere decomandat Mobilat si utilat ndash; Doamna Ghica, Stolnicul Vasile, Sector 2 Suprafata utila: 53,4 mp Bloc reabilitat, construit in 1988, situat la etajul 4 4 (fara lift) Apartament renovat, cu instalatie sanitara si calorifere noi Se vinde mobilat si utilat ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere tip studio Confort City
9

Apartament 2 camere tip studio Confort City

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, tip studio. Localizare: Confort City, Popesti-Leordeni Suprafata utila: 47 mp Anul constructiei: 2008 Etaj: 3 din 11 Pret: 73.000 euro; (se vinde nemobilat). Pentru detalii si programarea unei vizionari: Cristina Cojoaca - 0739.922.882

1553 EUR/m2 | 47 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[SECTOR 4] Apartament 3 camere - 2 bai + Parcare
9

[SECTOR 4] Apartament 3 camere - 2 bai + Parcare

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, Sector 4, pe strada Postalionului, in spate la Grand Arena. Acesta dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Etaj 2 din 4 cu lift . Compartimentare : hol intrare, living + bucatarie, 2 dormitoare, 2 bai (cada + dus) ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare
14

Complex Titan-2 Camere-Decomandat-Mobilat Utilat+Parcare

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Titan - Sector 3, complex Titan Sun Park. Dispune de o suprafata utila totala de 60 mp. Este situat la etajul 3, blocul are 4 etaje, o singura scara si ai acces usor la curtea interioara a complexului si la parcare. An constructie 2018. Apartamentul ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

7 Minute Metrou Dristor Apt 3 camere decomandat
11
1

7 Minute Metrou Dristor Apt 3 camere decomandat

Aduc spre vanzare Apartament luminos si bine compartimentat, oferit spre vanzare, ideal pentru familie sau investitie imobiliara Situat la etajul 1 din 4, intr-un bloc construit in 1970, anvelopat de primarie pentru eficienta energetica Suprafata utila de 64 mp, cu spatii bine organizate si luminoase Renovare ...

2184 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren
20

Vila individuala P+1E ~ 4 camere 2 bai ~ 560mp teren

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 560 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 106 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

1650 EUR/m2 | 106 m2

Berceni, Ilfov

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni
18

Vila 5 camere 3 bai P+2 Primarie Popesti Leordeni

Vand vila insiruita, situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 700 m de Soseaua Oltenitei, in zona Primariei. Locuinta are o suprafata utila totala de 125 mp si este compartimentata astfel: Parter: hol de acces, baie, bucatarie inchisa si living cu iesire catre gradina de aproximativ 30 mp. Etaj 1: ...

1667 EUR/m2 | 126 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren
13

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren

Va propunem spre vanzare o casa individuala P+1, moderna si eficient compartimentata, amplasata pe un teren de 300 mp, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si functionalitate. Proprietatea beneficiaza de constructie solida si dotari moderne, fiind potrivita pentru locuinta permanenta. Detalii ...

1790 EUR/m2 | 100 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere de vanzare – Strada Izvorul Muresului
18

Apartament 3 camere de vanzare – Strada Izvorul Muresului

Apartament 3 camere Localizare: Strada Izvorul Muresului Zona rezidentiala linistita, bine conectata An constructie: 1975 Etaj: 4 din 4 Bloc fara lift Apartament complet renovat intre anii 2018ndash;2019 Instalatii electrice si sanitare schimbate Dispune de ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000€
9
1

CASA - CARTIERUL NOU, COMUNA BERCENI - 334mp TEREN - 115.000euro; 3 camere + 2 bai Suprafata teren 344mp Suprafata utila 74,7 ( totala 85,9 ) Casa se preda ca in poze, Geamuri tripan Pod pentru depozitare Nu este conectata la gaze Incalzire pardoseala Pret 115.000euro; 125.000euro; + panouri ...

1533 EUR/m2 | 75 m2

Berceni, Ilfov

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus
3

EXCLUSIVITATE - Studio - 78.140eur TVA inclus

Proiect nou ndash; Exclusivitate | Leordeni, Ilfov Studio spatios de 53 mp Etajul 2 3, cu lift Incalzire prin pardoseala, design modern Finalizare: decembrie 2026. Pret cash TVA inclus - 78.140eur Pret credit TVA inclus 82.000eur (Avanas 20%) Pret parcare - 5.000eur +TVA 0729 - 233 - 211 disponibil ...

1532 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

MOBILATA SI UTILATA- 124.990 euro- 4 camere- 2 bai - 200m de STV - 124.990eur
10

MOBILATA SI UTILATA- 124.990 euro- 4 camere- 2 bai - 200m de STV Casa se preda la cheie. Comuna Berceni , judetul Ilfov Pret: 124.990 Euro Caracteristici: Camere: 4 camere. Suprafata Utila Totala: 105 msup2;. Suprafata Teren: 200msup2;. Anul Constructiei: 2022 Bai: 2 Etaj: 1. Casa se preda ...

1190 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Salvează căutarea