Imobiliare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Piata Alba Iulia
5
34

Apartament 2 camere de vanzare zona Piata Alba Iulia

Vanzare apartament 2 camere situat in apropierea pietei Alba Iulia, cu acces usor catre Mall Vitan, Dudesti, Decebal ,Unirii, Dristor sau Mihai Bravu Apartamentul de 2 camere se afla la etajul 5 intr-un imobil nou construit in imediata apropiere a mallului Vitan.Are o suprafata de 60 mp

1592 EUR/m2 | 60 m2

Piata+Alba+Iulia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
DE VANZARE APARTAMENT CU 2 CAMERE ULTRAFINISAT SOPOR
8

DE VANZARE APARTAMENT CU 2 CAMERE ULTRAFINISAT SOPOR

Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 2 camere, localizat în Cluj-Napoca, cartierul Sopor, zona străzii Soporului. Imobilul este amplasat într-o zonă bine conectată, în apropiere de Baza Sportivă Gheorgheni, parcuri, centre comerciale și mijloace de transport în comun. În imediata apropiere regăsim: -Iulius ...

4856 EUR/m2 | 39 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!
17

Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!

De vanzare cu 0% COMISION, duplex cu 4 camere , FINALIZAT, pe parter si etaj, integral din caramida, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips izolator fonic, imobil izolat cu polistiren de 15 cm pe exterior, placă de beton peste etaj și izolație cu 2 randuri de polistiren extrudat, aspirator ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala - 183 mp utili la rosu - 533 mp - Ianova
9
4

Casa individuala - 183 mp utili la rosu - 533 mp - Ianova

Evand Homes va prezinta spre vanzare o casa individuala cu 6 camere si 2 bai, situata in Ianova, aproape de magazine, biserica. Proprietatea are o suprafata utila de 183 mp si un teren de 533 mp, construita in 2024, pe structura de beton + caramida. Compartimentare: - Parter: 2 dormitoare, living, baie ...

596 EUR/m2 | 183 m2

Ianova, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare in Gepiu
10
20

Casa de vanzare in Gepiu

Va prezentam spre vanzare o proprietate alcătuită din doua case plus anexe situata in comuna Gepiu (20 km de Oradea). Suprafata totala a terenului este de 3200 mp ,din care 400 mp sunt constructii(2 case plus anexe si curte). Casele sunt pe constructie de caramida si se compun astfel: Casa mare ...

527 EUR/m2 | 150 m2

Gepiu, Bihor

Promovat
Casa individuala 6 camere de vanzare 250 mpu 361 mp teren zona Lupeni
13
2

De vanzare casa individuala zona Lupeni Sibiu cu o suprafata de 250 mp utili dintr-o suprafata totala de 300 mp, avand un regim de inaltime de D+P+M. Aceasta este compartimentata astfel: -la demisol : 1 bucatarie complet mobilata si utilata, 1 camera de recreere,1 baie, pivnita, 1 ...

1829 EUR/m2 | 246 m2

Sibiu, Sibiu

Garsoniera de vanzare zona Olimpia
3
1

Garsoniera de vanzare zona Olimpia

Ofer săre vanzare garsoniera mobilata si utilata complet, fiind racordata la caldura orasului, avand o suprafata de 30 mp, confort 1 la etajul 5 7

Olimpia, Timisoara, Timis

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

Apartament cu o camera in zona Buziasului
5
2

Apartament cu o camera in zona Buziasului

Vand apartament cu 1 camera, situat la etajul 3, cu o suprafata de 28 mp. Mobilat si utilat cu centrala proprie

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren pentru casa, 626 mp cu utilitati - Mosnita Noua
4
1

Teren pentru casa, 626 mp cu utilitati - Mosnita Noua

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Mosnita Noua. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii, de vanzare in Mosnita Noua, avand o suprafata de 626 mp cu 2 fronturi de 17 ml si 35 ml la strada. Caracteristici teren: POT 30%, regim de inaltime permis Parter + 1 Etaj + Pod. Utilitati: ...

626 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament de vanzare 41 mp 2 camere etaj 2 balcon Cisnadie
15
2

Apartament de vanzare 41 mp 2 camere etaj 2 balcon Cisnadie

Apartament 2 camere de vanzare, nedecomandat, 41 mp, Cisnadie. Apartament cu 2 camere nedecomandate cu suprafata de 41 mp potrivit pentru o familie. Pozitionarea este foarte buna si are acces catre toate facilitatile orasului.  Livingul apartamentului este luminos deoarece camera are geam foarte ...

1268 EUR/m2 | 41 m2

Cisnadie, Sibiu

De vanzare apartament 2 camere zona Mircea Cel Batran
5
2

De vanzare apartament 2 camere zona Mircea Cel Batran

e ofera spre vanzare un apartament in zona Mircea cel batran situat la parter,an constructie 1986 centrala proprie. Apartamentul are 2 camere cu o suprafata utila de 56mp. Zona foarte linistita si comoda cu toate servicile prezente. Se vinde mobilat si utilat complet. Sunati la numarul de telefon afisat ...

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

COMISION 0% Vila de Lux cu 14 Camere si Sala de Mese in Arad – Acces Imediat
8

Vila cu 14 camere de vanzare in localitatea Arad, zona Malul Muresului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip vila, cu un regim de inaltime Subsol + Parter + 1 Etaj + Mansarda, situata in Arad, zona Malul Muresului, avand un numar de 14 camere, cu o suprafata utila de 800 mp si teren 363 mp. Anul constructiei ...

1250 EUR/m2 | 800 m2

Arad, Arad

Promovat
Casa individuala si 4 spatii comerciale cu vad in Orasul de Jos Sibiu
3
5

Iti doresti o locuinta in Sibiu si in acelasi timp si business-uri care sa iti realizeze venituri? Aceasta casa individuala cu suprafata de 160 mp utili, situata in Sibiu zona Orasul de Jos, cu 2 camere, o baie si 4 spatii comerciale este de vanzare si disponibila imediat. Casa are o amprenta la ...

1874 EUR/m2 | 160 m2

Sibiu, Sibiu

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

Apartament cu o camera in zona Dambovita
12
3

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Va prezentam un apartament cu o camera situat in zona Dambovita, etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Este nerenoavat!!!

1500 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 5000 mp in zona Sagului
13
1

Teren intravilan pretabil constructii industriale de vanzare in Timisoara zona Sagului. FOXFORT propune teren intravilan de vanzare, pretabil constructii industriale in Timisoara, zona Sagului, avand o suprafata de 5000 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 20 ml la strada. Utilitati: curent electric, ...

5,000 m2

Sagului, Timisoara, Timis

vila p+1 Budeasa principala, 80mp pe nivel 4 camere,dependinte, teren 2300mp 1320000euro
10
3

vand vila Budeasa ,Valea Marului,la strada principala,4 camere,2 bai,bucatarie,teren 2300mp cu posibilitate extindere la 3300mp cu deschidere 25m la strada principala,cu toate utilitatile!vila are bucatarie de vara si dependinte ,livada,este moderna,132000euro!!SI VAND VILA GEAMANA constructie 2024 ...

825 EUR/m2 | 160 m2

Budeasa, Arges

Salvează căutarea