Casă de vânzare în Localitatea Unirea
20
3

Casă de vânzare în Localitatea Unirea

Casă individuală de vânzare în Localitatea Unirea – teren generos, multiple facilități Ven Imobiliare Bistrița vă propune spre vânzare o proprietate completă, situată în Localitatea Unirea, pe teren extravilan, ideală pentru cei care își doresc confort, intimitate și spațiu, departe de agitația urbană. ...

1900 EUR/m2 | 100 m2

Unirea, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 2 camere Braytim - bloc nou
4
1

Apartament 2 camere Braytim - bloc nou

Apartament 2 camere de vanzare situat in Braytim la etajul 2 din 3 intr-un bloc nou cu o suprafata utila de 48 mp totul nou compus din : 2 camere bucatarie separata hol baie cu cabina de dus centrala proprie pe gaz cu incalzirea in pardoseala clima loc de parcare pret 89000 euro.

1854 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Hala in parc industrial, depozitare sau productie, 523 mp
5

Hala in parc industrial, depozitare sau productie, 523 mp

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un spatiu logistic modern, cu suprafata de 523 mp, situat intr-o hala noua de 8.000 mp. Proprietatea este localizata la doar 5 minute de oras, in imediata apropiere a viitorului drum expres ce va conecta zona cu Autostrada A1 Budapesta – Bucuresti, a carei finalizare ...

707 EUR/m2 | 523 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Teren foarte bun pentru mai multe case în Brănești
15

Teren foarte bun pentru mai multe case în Brănești

Apulum94 vă propune spre cumpărare un teren în suprafață de 4715 mp situat în localitatea Brănești, pe strada Brazi, spre zona de pădure, o stradă cu toate utilitățile (apă, gaz, curent, canalizare, internet, cablu). Terenul este situat între case și pe spate se învecinează cu Stadionul Cătălin Hâldan. ...

4,715 m2

Branesti, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren cu autorizatie de construire in Calea Urseni
9

Teren cu autorizatie de construire in Calea Urseni

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un teren intravilan cu autorizatie de construire pe Calea Urseni, comuna Giroc, jud Timis. Beneficiaza de o suprafata de 967 mp teren, iar conform autorizatiei de construire, se pot realiza 17 apartamente. Regimul de inaltime al blocului este P+2+Er. POT ...

967 m2

Giroc, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Vitan
3
23

Garsoniera de vanzare in zona Vitan

Ofer spre vanzare garsoniera mobilata si utilata complet localizata in sector 3 Vitan in apropiere de Auchan . Imobilul are o suprafata de 33mp situat la etaj 3 , an constructie 1985.

1273 EUR/m2 | 33 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 Camere Confort 1 Eremia - Semicentral Renovat Integral Mobilat Și Utilat Complet Liber
21
4

Apartament 3 camere Confort 1 Zona Eremia, Semicentral - Foarte Aproape De Centru - Etaj intermediar Bloc cu lift Renovare Integrală Mobilat & Utilat Complet Două băi Două balcoane Vă prezentăm un apartament de 3 camere situat într-una dintre cele mai apreciate ...

1725 EUR/m2 | 69 m2

Eremia, Pitesti, Arges

Promovat
ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Rahova
5
16

ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Rahova

ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Rahova , apartament cu incalzire in pardoseala.An de constructie 2024.Apartamentul dispune de o suprafata de 50mp situat la etajul 6 10,la 5 minute de piata rahova.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Modern
3
20

De vanzare garsoniera in zona Modern

Vand garsoniera, zona Modern, etajul 1 4, 23 mp2, langa campusul UVT, complet mobilata si utilata. Se vinde conform pozelor

1739 EUR/m2 | 23 m2

Modern, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren 610 mp fs de 17.5 ml Mosnita Noua Drumul Boilor
1
11

Teren 610 mp fs de 17.5 ml Mosnita Noua Drumul Boilor

De vanzare, teren intravilan, su 610 mp, fs de 17.578 ml, adancimea de 34.675 ml, toate utilitatiile, Mosnita Noua-Drmul Boilor. Pret: 100 euro mp Tel: 0736170308

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere TRIVALE Confort 1 Decomandat Etaj P 4 Stradal Complex 2 An 1985
2
1

Apartament 3 Camere TRIVALE Complexul 2 Confort 1 Decomandat STRADAL La bulevard, Etaj P 4, Balcon 6,5 M, An construcție 1985, fondurile noi, 71 Mp., Două grupuri sanitare, baie mare cu geam, toate utilitățile trase separat, centrală termică cu instalație pe cupru, termopan, gresie și faianță, boxă, ...

1690 EUR/m2 | 71 m2

Trivale, Pitesti, Arges

APARTAMENT 3 Camere TEILOR PS - uri Confort 1 Decomandat 2 Balcoane 80 Mp. BLOC 1991 Mobilat Utilat
12
9

APARTAMENT 3 CAMERE Confort 1 DECOMANDAT, TEILOR PS - uri, AN 1991, 80 mp., două balcoane, două grupuri sanitare, vedere pe trei părți, centrală termică cu instalație pe cupru, două aere condiționate, gresie și faianță, termopan integral, izolat termic exterior, parchet laminat și parchet lemn, ușă metalică, ...

1444 EUR/m2 | 80 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Promovat
Vand casa loc SUMUGIU, sc 200 mp , parte casa noua la rosu , teren 2670 mp, la sosea, front mare