Imobiliare

Promovat
Apartament cu 3 camere, etajul 2, zona Girocului, Timisoara
10

Apartament cu 3 camere, etajul 2, zona Girocului, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, semidecomandat, confort 1, zona Girocului Apartamentul este situat la etajul 2 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 65 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie mobilata - Living spatios - ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere imobil nou Timisoara
9
3

Apartament 3 camere imobil nou Timisoara

Constructor, dezvoltator si vanzator vand apartament , in imobil nou construit, finalizat, ,etajul 2, trei camere,compus din 2 dormitoare, 2 bai, living cu balcon, bucatarie inchisa, in suprafata de 88 mp utili plus balcon de 6 mp, situat in Timisoara str. General Magheru nr. 50. Imobilul este construit ...

1341 EUR/m2 | 88 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, 2 bai, 2 balcoane - Dorobantilor COMISION 0%
10
2

FOCUS Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în Timișoara, pe strada Viorelelor - Dorobantilor, zonă extrem de bine cotată, cu acces rapid către centrul orașului, Complexul Studențesc și principalele puncte de interes. COMISION 0% Suprafață totală: 71,8 mp Suprafață ...

1620 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona linistita Intre Lacuri
11

Apartament 2 camere zona linistita Intre Lacuri

Va prezentăm spre vânzare un apartament cu 2 camere, localizat în Cluj-Napoca, cartierul Între Lacuri, zona străzii Muresului. Imobilul este amplasat într-o zonă foarte liniștită, predominant de case, bine conectată la oraș și în imediata apropiere de: -mijloace de transport în comun; -școli și grădinițe; -parcuri; -Iulius ...

3635 EUR/m2 | 52 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Girocului
4
2

Apartament 3 camere Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 64mp in zona Girocului. Apartamentul se afla la etajul 9 din 10 dar blocul are lift. De la acea inaltime se poate vedea Bulevardul Liviu Rebreanu spre care are apartamentul deschidere. Blocul este izolat termic iar apartamentul are ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

GARSONIERA de vanzare in zona Militari Residence
8
8

GARSONIERA de vanzare in zona Militari Residence

Ofer spre vanzare garsoniera dubla in zona Militari Residence Suprafata: 45mp Etaj:4 An de constructie:2018 Loc de parcare:Da Lift:Da Distanta de metrou: 15 minute. Complet mobilat si utilat.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartamen 2 camere , zona Girocului,  centrala termica
11

Apartamen 2 camere , zona Girocului, centrala termica

De vanzare ap 2 camere, confort 2, zona Girocului-Olimpia, etaj 4 din 5 , bloc mansardat, izolat, centrala termica, mobilat si utilat, boxa, 42 mp . Pret 89000

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala
7
1

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Dorobanti - Barnutiu la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla cu 2 balcoane inchise incalzire cu centrala proprie in condensare pret 85000 euro.

1371 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti
7
1

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp centrala proprie pret 85000 euro negociabil

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren extravilan de vanzare in Sacalaz
3
4

COMISION 0% Teren extravilan de vanzare in Sacalaz

Comision 0% Teren extravilan agricol de vanzare in Sacalaz, zona Sud-Vest, 30.000 mp, oportunitate investitie. FOXFORT propune teren extravilan agricol de vanzare in Sacalaz, zona Sud-Vest, avand o suprafata de 30.000 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 115 ml la strada. Utilitati: in zona la circa ...

30,000 m2

Sacalaz, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Complex Studentesc aproape de Fabrica de Bere intr-un imobil construit in anul 1995 confort 1 decomandat etaj 5 din 7 cu o suprafata totala de 70 mp cu 2 grupuri sanitare 2 balcoane centrala termica boxa. Pret informativ 128000 Euro. Detalii ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Grigorescu 41 mp, etaj 1
5

Apartament 2 camere Grigorescu 41 mp, etaj 1

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, localizat in Cluj-Napoca in cartierul Grigorescu. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - Facultatea de Stiinta ...

3463 EUR/m2 | 41 m2

grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita
10

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita

Va oferim spre vanzare acest apartament cu 3 camere modern cu finisaje de lux situat in Dumbravita in imediata vecinatate de Lidl si numeroase centre comerciale. Apartamentul este situat la etajul 2 este confort 1 decomandat si are generoasa suprafata de 85 mp. Este spatios utilat cu 2 aparate de aer ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Garsoniera de vanzare zona Obor
5
9

Garsoniera de vanzare zona Obor

Ofer spre vanzare garsoniera decomandata in zona Obor cu o suprafata de 32mp aflata la un etaj intermediar al unui imobil construit in anul 1985 complet mobilata si utilata ca in poze dispune si de un Boiler,AC. In apropiere gasim statia de metrou Obor,si parcul Obor.

1813 EUR/m2 | 32 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere cartierul Plopilor langa BT Arena
6
1

Apartament 2 camere de vanzare, suprafata utila 47 mp, zona Plopilor, Cluj-Napoca.     TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Plopilor, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter ...

3383 EUR/m2 | 47 m2

Plopilor, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Casa individuala superba. Teren generos. Disponibila imediat.
10
7

. Detalii RELEVANTE oferta: - casa individuala in comuna Bogda, cu regim de inaltime Parter + Pod, finalizata in 2015. casa pe un singur nivel - suprafata utila de 70 mp plus terasa de 25 mp. - teren de 500 mp - detalii constructive: termoizolata exterior, acoperis de tigla - compartimentare: - parter: ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Bogda, Timis

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2
5

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2

De vanzare apartament 2 camere, zona Aradului, etaj 2, confort 1 semidecomandat, amenajari clasice. Preț: 88.000 Eurousor neg

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam  zona Girocului
6
1

Ap 2 cam zona Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de piata intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla bloc izolat termic cu o suprafata totala de 53 mp posibilitate montaj centrala. Pret informativ 95000 Euro. Detalii la telefon ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea