Imobiliare

Promovat
PROMO- Parcare inclusa-2Cam- 52mp- Pallady- parcul Teilor- 3 min STB
7
1

OFERTE PROMOTIONALA! PARCARE INCLUSA DIRECT DEZVOLTATOR - COMISION 0% Titan- Pallady- parcul Teilor - statie STB la 3-4 minute de mers, vanzare apartament 2 camere, spatios, 52 mp, etaj intermediar, predare la cheie finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, parcare inclusa. Bloc nou ...

1413 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat in Girocului.
7

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Girocului. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, mijloc de transport in comun la o distanta de 5 minute. Imobilul se vinde complet mobilat si utilat precum se observa in imagini. Apartamentul ...

1538 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, oras Lipova
11
1

Apartament 2 camere, oras Lipova

ID: CP2676784 Golden Real Estate Lipova vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere (zona pieței ), în localitatea Lipova, județul Arad. Apartamentul de 64 mp este situat la etajul 3 într-un bloc din cărămidă lângă piața agroalimentară, farmacie, parc, magazine, etc., cele 2 camere fiind semidecomandate, ...

609 EUR/m2 | 64 m2

central, Lipova, Arad

Promovat
Casa individuala de vanzare mobilata teren 418 mp zona Sub Arini Sibiu
20
1

Casa individuala de vanzare cu 6 camere in zona Sub Arini, una dintre cele mai bine cotate zone pe piata imobiliara din orasul Sibiu. Amplasata pe un teren in suprafata de 418 mp, cu un front stradal de 19 m, aceasta casa in suprafata utila de 271 mp este impartita pe 3 niveluri: demisol+parter+etaj+pod. La ...

1291 EUR/m2 | 271 m2

Sibiu, Sibiu

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere  Dumbravita
10

Ap. 2 camere Dumbravita

Va propunem spre vanzare, apartament cu 2 camere, in Dumbravita, intr-un imobil construit in anul 2022, etaj 2 din 2 cu o suprafata totala de 52 mp, cu 1 grup sanitar, 1 balcon, mobilat si utilat, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus. Pret informativ 129000 Euro.

2481 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, zona Spitalul Judetean
8

De vanzare ap 2 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, semidecomandat, confort 1, etaj 4 din 5, 55mp util, renovat, mobilat si utilat, posibilitate montare centrala, instalatie de aer conditionat, bloc izolat termic si mansardat. Pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
3
4

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Va oferim spre vanzare o garsoniera cu bucatarie separata, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in zona Sagului. Zona este foarte linistita, garsoniera aflandu-se la doar cateva minute fata de market, parc, statie de autobuz. Garsoniera are o suprafata utila aproximativa de 30 mp. Confortul termic ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Dristor, Mihai Bravu, Kaufland
3
4

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland

Apartament cu 3 camere decomandat, zona linistita, cu multe facilitati, bloc solid, reabilitat termic, scara civilizata, reabilitat termic, etajul 5 din 10, este spatios, luminos, balcon inchis in termopan, spatii de depozitare, liber, acte la zi.

2143 EUR/m2 | 70 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare 3 camere 77 mpu pivnita anexa Centrul Istoric
9

Apartament 3 camere de vanzare, semidecomandat, 77 mp, zona Centrul Istoric, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: •  Pivnita; •  Anexa; •  Pretabil investitie sigura; •  Curte. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, semidecomandat, ...

3103 EUR/m2 | 77 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
4
2

Apartament 3 camere Girocului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 64mp in zona Girocului. Apartamentul se afla la etajul 9 din 10 dar blocul are lift. De la acea inaltime se poate vedea Bulevardul Liviu Rebreanu spre care are apartamentul deschidere. Blocul este izolat termic iar apartamentul are ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

GARSONIERA de vanzare in zona Militari Residence
8
8

GARSONIERA de vanzare in zona Militari Residence

Ofer spre vanzare garsoniera dubla in zona Militari Residence Suprafata: 45mp Etaj:4 An de constructie:2018 Loc de parcare:Da Lift:Da Distanta de metrou: 15 minute. Complet mobilat si utilat.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartamen 2 camere , zona Girocului,  centrala termica
11

Apartamen 2 camere , zona Girocului, centrala termica

De vanzare ap 2 camere, confort 2, zona Girocului-Olimpia, etaj 4 din 5 , bloc mansardat, izolat, centrala termica, mobilat si utilat, boxa, 42 mp . Pret 89000

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala
7
1

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Dorobanti - Barnutiu la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla cu 2 balcoane inchise incalzire cu centrala proprie in condensare pret 85000 euro.

1371 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti
7
1

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp centrala proprie pret 85000 euro negociabil

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren extravilan de vanzare in Sacalaz
3
4

COMISION 0% Teren extravilan de vanzare in Sacalaz

Comision 0% Teren extravilan agricol de vanzare in Sacalaz, zona Sud-Vest, 30.000 mp, oportunitate investitie. FOXFORT propune teren extravilan agricol de vanzare in Sacalaz, zona Sud-Vest, avand o suprafata de 30.000 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 115 ml la strada. Utilitati: in zona la circa ...

30,000 m2

Sacalaz, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere aproape de Complexul Studentesc

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Complex Studentesc aproape de Fabrica de Bere intr-un imobil construit in anul 1995 confort 1 decomandat etaj 5 din 7 cu o suprafata totala de 70 mp cu 2 grupuri sanitare 2 balcoane centrala termica boxa. Pret informativ 128000 Euro. Detalii ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Grigorescu 41 mp, etaj 1
5

Apartament 2 camere Grigorescu 41 mp, etaj 1

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, localizat in Cluj-Napoca in cartierul Grigorescu. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: - Facultatea de Stiinta ...

3463 EUR/m2 | 41 m2

grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita
10

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita

Va oferim spre vanzare acest apartament cu 3 camere modern cu finisaje de lux situat in Dumbravita in imediata vecinatate de Lidl si numeroase centre comerciale. Apartamentul este situat la etajul 2 este confort 1 decomandat si are generoasa suprafata de 85 mp. Este spatios utilat cu 2 aparate de aer ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Garsoniera de vanzare zona Obor
5
9

Garsoniera de vanzare zona Obor

Ofer spre vanzare garsoniera decomandata in zona Obor cu o suprafata de 32mp aflata la un etaj intermediar al unui imobil construit in anul 1985 complet mobilata si utilata ca in poze dispune si de un Boiler,AC. In apropiere gasim statia de metrou Obor,si parcul Obor.

1813 EUR/m2 | 32 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea