Promovat
ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere
11
2

ID 2965 Apartament transformat inteligent în 3 camere

LUX Imobiliare vă prezintă o locuință care combină spațiul, confortul și modernul. Situat la etajul 4, cu pod, acest apartament de 63 mp a fost transformat din 2 camere în 3 camere luminoase și bine compartimentate. Decomandat și izolat, cu centrală termică pe gaz și rulouri exterioare la geamuri, pentru ...

1349 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Teren intravilan 833 mp cu utilități în față – Vladimirescu, Arad
3
1

RE/MAX Dynamic vă propune spre vânzare, în reprezentare exclusivă, un teren situat în comuna Vladimirescu, Arad. Proprietatea are următoarele caracteristici: • Încadrare: intravilan • Suprafață: 833 mp • Distanță față de utilități: apă, gaz, curent și canalizare în fața terenului • Front stradal: aprox. ...

833 m2

Vladimirescu, Arad

Promovat
Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea
11
29

Apartament de vanzare, 2 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere - nedecomandat, Etajul 1 din 4, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. Italiana - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață ...

1875 EUR/m2 | 40 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere |  etaj intermediar | zona Donath
4
2

Apartament 2 camere | etaj intermediar | zona Donath

Va propunem spre vanzare un apartament finisat in zona Donath din cartierul Grigorescu Caracteristici: - living - bucatarie - 1 dormitor - 1 baie - hol - 2 terase - 1 parcare exterioara la pretul de 7500 euro+tva - 1 parcare subterana la pretul de 11500 euro+tva

2674 EUR/m2 | 46 m2

Grigorescu, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
PARCUL CAROL- Spatiu Comercial P + 1 - 233 MP
12
1

PARCUL CAROL- Spatiu Comercial P + 1 - 233 MP

Ofer spre vanzare un spatiu comercial in sectorul 4 al capitalei langa Parcul Carol . Acesta dispune de o suprafata utila totala de 233 MP . Compartimentare : - parter : hol, birou, WC, S.D.I, hol si scara . - etaj 1 : 3 camere (birouri), baie, 2 WC.uri, 2 holuri si bucatarie . Pret : 525.000 euro Se ...

2253 EUR/m2 | 233 m2

Parcul Carol, Sector 4, Bucuresti

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament modern de vanzare Balcescu
3
9

Apartament modern de vanzare Balcescu

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Balcescu,la etajul 2,suprafata de 35 mp,in apropiere de intersectia Alexandru Odobescu cu Ciprian Porumbescu,se vinde mobilat modern si complet utilat. Apartamnetul are si loc de parcare inclus. In proximitatea lui, se afla magazine, scoli,gradinite,acces ...

Balcescu, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Parcela pentru casa 740 mp Sag Manastire FS 18 m
1
6

Parcela pentru casa 740 mp Sag Manastire FS 18 m

De vanzare, parcela teren pentru casa in localitatea Sag, zona Manastirii, 740 mp, front stradal 18 m, cu utilitati in fata parcelei (gaz si curent). Pret: 44000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

Sag, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern
3
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern

Va prezentam spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Modern,situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje,avand o suprafata de 29 mp,fiind mobilat si utilat complet Apartamentul este pozitionat intr-o zona buna si linistita a orasului,oferind acces usor spre numeroase cum ar fi facultati,banci,farmacii,diverse ...

2069 EUR/m2 | 29 m2

Modern, Timisoara, Timis

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Grozavesti
5
5

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Grozavesti

Oferim spre vanzare garsoniera situata in zona Grozavesti an de constructie 1984 , situata la etajul 4 10 , cu o suprafata de 27 mp . Foarte aproape de metrou. Detalii suplimentare la tel.

2000 EUR/m2 | 27 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

COMISION 0% Teren intravilan 40.600 mp cu front de 84,5 ml, zona Bucovat
8
1

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Bucovat. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Bucovat, avand o suprafata de 40.600 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 84 ml la strada, situat in zona in plina dezvoltare. Urbanism in curs, fara PUZ aprobat. Conform ...

40,600 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Penthouse la cheie 4 camere de vanzare si terasa in cartierul Iris
11

Apartament 4 camere de vanzare, semidecomandat, 94 mp, zona Iris, Cluj-Napoca.      Apartamentul dispune de 2 garaje care se cupara separat! TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Iris, aflat la etajul 10 ...

3181 EUR/m2 | 94 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament NOU 3 camere, finisat, zonă centrală, Strada Unirii
9
1

Apartament modern cu 3 camere, finisat – 77 mp, zonă centrală, Strada Unirii Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-un imobil nou, pe strada Unirii, într-una dintre cele mai căutate zone din Târgu Jiu. Locuința se remarcă prin compartimentarea eficientă, suprafața generoasă ...

1547 EUR/m2 | 74 m2

Targu Jiu, Gorj

Apartament o camera zona Buziasului
4
10

Apartament o camera zona Buziasului

Oferim spre vanzare apartament 1 camere in zona Buziasului,cu suprafata utila de 24mp, cu gaz, centrala pe gaz, gresie,faianta, parchet, izolata interior, termopane, usi din lemn la interior. Etaj 1 4 bloc izolat cu acoperis in apropriere de AEM.

Buziasului, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vanzare garsoniera Politehnica
4

Vanzare garsoniera Politehnica

Va oferim spre vanzare o garsoniera deosebita tip duplex in zona Politehnica-Regie, la doar 4Min metrou Grozavesti. Se afla situata la demisol.Suprafata de doar 25mp. Puncte de interes din proximitate: Centrul Comercial Carrefour Orhideea, Primaria Capitalei, Hypermarchet Auchan, Afi Cotroceni, Gara ...

2600 EUR/m2 | 25 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Aparatori Patriei Metrou, mobilat utilat 2xac 2xtv balcon inchis cu debara!
13
1

Apartament 2 camere foarte primitor, mobilat si utilat cu bun gust! Apartamentul dispune de 2 aere conditionate si se vinde exact ca in poze cu balcon inchis in care se afla 2 debarale pentru depozitare. In proximitate regasiti scoli, gradinite, facultatea spiru haret, spitale, farmacii, restaurante, ...