Promovat
Apartament 3 camere, str. Nicolae Balcescu, zona centrala
10
4

Apartament 3 camere, str. Nicolae Balcescu, zona centrala

Apartament cu 3 camere - vânzare - strada Nicolae Bălcescu - zonă centrală! Domina Imobiliare vă oferă spre vânzare apartament cu 3 camere situat în Târgu Jiu, strada Nicolae Bălcescu - zonă centrală. Apartamentul este poziționat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje, cu acoperiș, are o suprafață utilă ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Apartament 2 camere, Calea Sagului
11

Apartament 2 camere, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

2121 EUR/m2 | 33 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
 Teren intravilan de 10.000 mp de vanzare, zona Calea Sagului
4
1

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Calea Sagului. Va prezentam un teren cu o suprafata impresionanta de 10.000 mp situat in zona Calea Sagului, una dintre cele mai cautate si dinamice zone din Timisoara. Cu un front stradal generos de 73,62 ml si acces direct la drum, ...

10,000 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Fedelesoiu/3200 mp/Intravilan
8
1

Teren Fedelesoiu/3200 mp/Intravilan

Disponibil acum pentru vânzare, acest teren intravilan de 3200 mp în Fedelesoiu, județul Vâlcea, include casa batraneasca (conac), bucatarie de vara magazie si beci, oferind un potențial extraordinar pentru renovare sau dezvoltare rezidențială. Proprietatea are ieșire la Olt și dispune de toate utilitățile: ...

3,200 m2

Fedelesoiu, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex 5 camere, 120 mp, Toate utilitatile - Dumbravita
11
1

Duplex 5 camere, 120 mp, Toate utilitatile - Dumbravita

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situat in Dumbravita intr-o zona linistita, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 300 mp. Anul constructiei este 2024, structura ...

2250 EUR/m2 | 120 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere, Cișmigiu-Plevnei, renovare nouă, vedere frumoasă.
16

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament de 2 camere complet renovat, situat pe Calea Plevnei, într-o zonă centrală cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Proprietatea a fost renovată integral, cu accent pe calitate și durabilitate, fiind ideală atât pentru locuire ...

3738 EUR/m2 | 42 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Vânzare apartament 3 camere, Târgu Jiu, zona 23 August
8

Vânzare apartament 3 camere, Târgu Jiu, zona 23 August

Vânzare - apartament 3 camere - decomandat - zonă liniștită și retrasă! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în Târgu Jiu, pe strada Slt. Ion Fota, cartier apreciat de familii, datorită proximității față de școli și licee, precum și a numeroaselor opțiuni pentru petrecerea ...

1548 EUR/m2 | 42 m2

Targu Jiu, Gorj

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera lux Darmanesti
9
1

Garsoniera lux Darmanesti

Imobilul se afla situat intr-un bloc de garsoniere si este renovata proaspat, imbunatatita, cu toate dotarile necesare. Centrala termica, complet izolata, geamuri Gealan cu 6 camere, confort termic ridicat. Exista si formula de vanzare cu mobilierul inclus. Negocierea la fata locului... Va asteptam la ...

1136 EUR/m2 | 22 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
3

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare Metalurgiei
4
57

Apartament de vanzare Metalurgiei

Apartament 2 camere situat pe Bdul Metalurgiei , etaj 3 8 nivele, confort 1, decomandat, centrala termica proprie, terasa spatioasa. Loc parcare, aer conditionat, mobilat , utilat . Suprafata: 60 mp.Anul de constructie al blocului 2010

1255 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

3 cam dec etaj intermediar zona Complex Studentesc langa Fac de Drept
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 60 mp, 1 baie, balcon, posibilitate de monatare centrala proprie, amenajari clasice, zona Sala Olimpia Complex Studentesc. Pret: 105000 euro Tel: 0736170308

1750 EUR/m2 | 60 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Garii
20

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Garii

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Garii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Garii, aflat la etajul 8, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 8 Etaje. Anul constructiei 1979, structura beton, material ...

1870 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Centrul Istoric sp 259 mp 2 chiriași trafic intens pietonal
15

Centrul Istoric sp 259 mp 2 chiriași trafic intens pietonal

Imobiliar Expert Grup va propune spre vânzare spațiu comercial in suprafață de 259 mp situat in Centrul Istoric. Spațiul este compus din 2 chiriași. Clădirea este construită in 1859 Chiria cumulată este de 7.000 euro+TVA si creste in fiecare an. Contractele de inchirirere sunt pe o perioada de 5 a ...

3220 EUR/m2 | 295 m2

Sector 3, Bucuresti

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia
15
2

3 cam etaj 2 amenajat centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 2, semidecomandat, centrala proprie, situat la etajul 2 din 4, su 50 mp, balcon tip logie, mobilat si utilat, amenajat modern, zona Dacia. Pret: 95000 euro Tel: 0736170308

1900 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vanzare apartament 2 camere Cismigiu
7
22

Vanzare apartament 2 camere Cismigiu

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat pe la doar cateva minute de Parcul Cismigiu. Apartamentul are o compartimentare de tip decomandat si o suprafata interioara de 50mp .beneficiaza de centrala termica de apartament, aer conditionat si parchetul original, restul apartamentului ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

2 cam centrala proprie parter cu balcon bloc caramida zona Complex Studentesc
5
1

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736170308

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj intermediar 2 bai centrala proprie zona Simion Barnutiu
10
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 107 mp, situat la etajul 5 din 8, intr-un bloc construit in anul 1995, 2 bai, din care una cu vana și una cu cabina de dus, renovată recent, complet mobilat si utilat, dispune de un sistem de climatizare marca BOSCH 18000 BTU, iar încălzirea ...

1766 EUR/m2 | 107 m2

Modern, Timisoara, Timis

Garsoniera in Pollux Residence, mobilata, Utilata, 48.900 Euro
14

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare garsoniera , situata pe strada I.L Caragiale, nr.72 in Pollux Residence. Garsoniera se afla la demisol inalt echivalent parter intr-un bloc de 8 etaje cu placa de beton deasupra si pod, bloc construit in 2020 cu o suprafata de 30 mpu ( inclusiv ...

1630 EUR/m2 | 30 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE
6

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Vanzare Apartament 2 camere zona Obor
5
30

Vanzare Apartament 2 camere zona Obor

Se ofera un apartament de 2 camere spre vanzare in zona obor. Se afla la o distanta foarte mica de piata Obor. Dispune de 50mp2. Etaj intermediar. Bloc mixt. Blocul este fara risc seismic. Pentru o vizionare ne puteti contacta telefonic.

1440 EUR/m2 | 50 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea