Imobiliare

Promovat
Teren extravilan in Brebu(Pietriceaua)--9104mp--50.000e
20
4

Teren extravilan in Brebu(Pietriceaua)--9104mp--50.000e

--Agentia imobiliara Casa Edan vinde teren extravilan in Brebu (Pietriceaua), zona foarte frumoasa de deal, acces din strada asfaltata usor accesibil tot timpul anului, priveliste foarte frumoasa, ideal pt zona de campare, relaxare, posibibilitate acces auto pe teren, amplasare casa mobila sau rulota; --este ...

9,104 m2

Brebu Manastirei, Prahova

Promovat
Apartament 3 camere tip penthouse Moghioroș Park + Loc de parcare
20
1

Penthouse deosebit cu 3 camere, dispus pe două niveluri, situat în complexul rezidențial Moghioroș Park Residence, finalizat în anul 2020. Apartamentul este amplasat la etajele 11 și 12, oferind vedere panoramică spectaculoasă asupra orașului, fiind ideal pentru persoanele care își doresc confort, spațiu ...

3152 EUR/m2 | 92 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Târgu Ocna
16

Apartament 3 camere decomandat, Târgu Ocna

Apartament cu 3 camere decomandate, situat pe strada Tăbăcari, în Târgu Ocna, într-o zonă liniștită, ferită de agitația traficului, dar cu acces facil către toate punctele de interes ale orașului. Locuința este poziționată la etajul 2 din 2, cu acoperiș, și are o suprafață utilă de 79,34 mp, la care ...

740 EUR/m2 | 79 m2

Periferie, Targu Ocna, Bacau

Promovat
Teren Bolotesti Focsani / DJ DN2D
6

Teren Bolotesti Focsani / DJ DN2D

Comision 0% pentru cumparator Va propun spre vanzare un teren extravilan , situat pe Soseaua Vrancei ( drumul de lagatura intre Focsani si Bolotesti )! Terenul cu o suprafata de 3,3 hectare se afla pe partea stanga la o distante de 2 km de comuna Bolotesti! Deschiderea este la Drumul National si masoara ...

33,000 m2

Bolotesti, Vrancea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vânzare casă construcție nouă P+1, situată în Târgu Jiu, cartier Drăgoieni
10
5

ID/COD ofertă: P639 Domina Imobiliare propune spre vânzare casă construcție nouă cu regim de înălțime P+1, situată în Târgu Jiu, cartier Drăgoieni - zonă exclusivă de case. Construcția este poziționată pe un teren în suprafață de 1.150 mp, suprafața totală a casei fiind de 320 mp, iar deschiderea la ...

563 EUR/m2 | 320 m2

Targu Jiu, Gorj

Teren intravilan 721 mp pentru duplex, Giroc
2

Teren intravilan 721 mp pentru duplex, Giroc

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Giroc, zona Sud. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Giroc, zona Sud, avand o suprafata de 721 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 17 ml la strada. Caracteristici teren: regim de inaltime permis Parter + 1 Etaj. Utilitati: ...

721 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa pe un singur nivel de vanzare - liniste - calmitate - armonie
13
2

Daca ati ajuns in aceasta pagina, multumesc pentru interes si doresc sa va asigur ca ati facut o alegere buna, oprindu-va atentia asupra acestei proprietati speciale. O casa conceputa cu nuante pline de modernism unde te vei simti in largul tau de cand deschizi usa. Casa a fost construita ...

1481 EUR/m2 | 135 m2

Sibiu, Sibiu

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita
5
1

2 Camere Ideal Investitie -10 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.360 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -90.480 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -93.600 Euro + TVA pentru ...

1577 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate
5

2 camere premium – Design modern, finisaje de calitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.820 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -91.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -98.080 Euro + TVA pentru un ...

1625 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator | 7 min metrou N.Teclu
2

2 Camere Direct Dezvoltator | 7 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.200 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -90.360 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.520 Euro + TVA pentru un ...

1821 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -84.900 Euro + TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -87.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -93.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la ...

1406 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -84.180 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.792 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 95.404 Euro + TVA pentru un avans ...

1574 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1904 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare cu 3 camere, etaj 2 zona Giarmata Vii
12
1

Apartament de vanzare cu 3 camere, etaj 2 zona Giarmata Vii

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giarmata-Vii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Giarmata-Vii, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2010, structura din beton cu zidaria din caramida. ...

1655 EUR/m2 | 58 m2

Giarmata-Vii, Timis

 Apartament 1 camera de vanzare in zona Sagului
3
10

Apartament 1 camera de vanzare in zona Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului, langa Kaufland, la etajul 2,suprafata de 29 mp,se vinde utilat si mobilat recent. Este perfect atat pentru o viitoare investitie cat si pentru locuit. Persoanele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel.

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren intravilan, Sacalaz - Pretabil constructii
1
12

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Exterior Vest. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Exterior Vest, avand o suprafata de 847 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 19 ml la drum pietruit. Utilitati: utilitati la distanta Pretul ...

847 m2

Sacalaz, Timis

Apartament 2 camere zona Cotroceni
6
4

Apartament 2 camere zona Cotroceni

Vând apartament cu 2 camere, situat într-o zonă deosebită, între Cotroceni și Politehnica. Suprafața utilă a apartamentului este de 55 mp, oferind un spațiu generos și confortabil. Locuința este situată într-o zonă bine cotată, aproape de Politehnica, transport public, magazine și parcuri. Compartimentare: ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Apartament cu 3 camere de vanzare finisat nou in cartierul Gheorgheni
7

Apartament 3 camere de vanzare, semidecomandat, 62 mp, zona Gheorgheni, Cluj-Napoca.       TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Gheorgheni, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime ...