Promovat
Apartament 2 camere + dressing, mobilat și utilat modern – zona Aurel Vlaicu
10

De ce să alegi acest apartament? Etaj 1 din 2 + etaj retras – poziție ideală 2 camere + dressing generos (amenajat ca spațiu de depozitare/cămară) Bucătărie open-space, complet utilată Suprafață construită: 54 mp Suprafață totală: 62 mp | Suprafață utilă: 48 mp Loc de parcare inclus Finisaje și ...

1792 EUR/m2 | 48 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
6000 MP teren intravilan, sat Bistrita, 9 Eur MP
4
6

6000 MP teren intravilan, sat Bistrita, 9 Eur MP

Teren 6000 mp intravilan, situat in sat Bistrita, cu deschidere de 32 m la doua strazi, ambele neasfaltate. Din zona asfaltului pana la teren este o distanta de aproximativ 1 km. Langa teren stanga dreapta sunt case locuite iar utilitatile current si apa sunt in vecinatatea terenului. Privelistea este ...

Bistrita, Neamt

Promovat
Casa P+E  Zona Dedeman
18

Casa P+E Zona Dedeman

Casă individuală superbă, 150 mp, zonă Dedeman, Bistriţa! Casă individuală fermecătoare P+E, cu o suprafaţă utilă de 150 mp, situată în zona Dedeman, Bistriţa, aproape de OK Shopping Centre. Construită în 2020, casa oferă: * 3 dormitoare cozy. * Living spaţios şi luminos * Bucătărie modernă şi complet ...

1367 EUR/m2 | 150 m2

nord-vest, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
De vazare apartament cu 3 camere, Baia Comunala, 135.000 Euro
3
2

Va propunem spre vanzare un apartament spatios de 3 camere situat in zona Baia Comunala, intr-un imobil construit in anul 1997. Locuinta are o suprafata generoasa de 83 m.p. si a fost renovata complet de la placa, cu finisaje moderne si atentie la detalii, oferind un confort ridicat. Un mare avantaj ...

1560 EUR/m2 | 83 m2

Piata Centrala, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare 2 camere 50 mpu in Sibiu zona Strand
8

Apartament de vanzare 2 camere 50 mpu in Sibiu zona Strand

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 50 mp, zona Strand, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pretabil investitie • Mansarda intabulata • Locatie ferita de aglomeratie • Acces faci catre toate punctele de interes ale orasului TABOO Imobiliare propune un apartament ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Strand, Sibiu, Sibiu

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere de vanzare, etaj intermediar, str. Ecaterina Teodoroiu
13

Agentia Imobiliara Mobitex va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 4 camere situat pe str. Ecaterina Todoroiu, in apropierea magazinelor, supermarket-urilor, statiilor pentru mijloacele de transport in comun etc. Apartamentul se afla la etajul 2 si are suprafata utila de 82 mp dispusa astfel: - ...

1122 EUR/m2 | 82 m2

Dej, Cluj

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Lujerului
5
6

De vanzare garsoniera in zona Lujerului

Va oferim spre vanzare o garsoniera pentru LOCUIT sau INVESTITIE, cocheta, prietenoasa si luminosa confort 1, semidecomandat, etaj 6 din 10, orientare vestica, pe mijloc, vedere in gradina blocului, scara cu interfon, bloc de garsoniere, cu 2 lifturi, situat in Cartierul Militari, semistradala, la doar ...

1864 EUR/m2 | 22 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament cu 2 camere, Etajul 1, in Giroc, zona Planetelor - ID V3989
8

ID intern: V3989 Apartament cu 2 camere, decomandat, de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona , aflat la ETAJUL 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025 ...

1841 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

OPORTUNITATE! 2 camere decomandat zona De Sus
17

OPORTUNITATE! 2 camere decomandat zona De Sus

Vând apartament 2 camere DECOMANDAT, situat în Onești, zona de sus una dintre cele mai căutate zone din oraș! Parter ideal pentru: persoane în vârstă familie cu copii sau chiar activitate (birou salon) Renovat complet te muți direct, fără investiții! Centrală proprie control total, costuri ...

1074 EUR/m2 | 54 m2

Onesti, Bacau

Apartament cu 3 camere in zona Dorobantilor
9
3

Apartament cu 3 camere in zona Dorobantilor

Vand apartament 3 camere, bucatarie, doua dormitoare si un living etaj 3 din 4 si o suprafata de 50 mp

Dorobanti, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei
3
1

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare apartament 1 camera in zona Lipovei, cu o suprafata de 30 mp. Este dotata cu centrala propie si detine toate utilitatile necesare. Situat la etajul 5 al unui imobil cu 5 etaje. Este aproape de Iulius Mall, statii de autobuz, tramvai cu care se poate ajunge rapid si in centru. Pentru ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Parcele de teren 650mp | Dudestii Noi
5

Parcele de teren 650mp | Dudestii Noi

District Real Estate va prezinta spre vanzare o parcela de teren cu suprafata de 650mp, in Dudestii Noi. Tot PUZ-ul se desfasoara pe o suprafata de 48,730 m. Front Stradal 17 ML. Posibilitate de cumparare pe parcele Pretul este de 41,14 EURO mp TVA inclus. Oferim consultanta si solutii financiare ...

650 m2

Dudestii Noi, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Garsoniera Militari Residence 54.900  Euro
10

Garsoniera Militari Residence 54.900 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzarea garsoniera, situat la etajul 7 in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 88, cu o suprafata totala de 28 mpu.* In acest pret este inclus si locul de parcare* Pozitie: Situat pe strada Ilie Petre, ...

1961 EUR/m2 | 28 m2

Chiajna, Ilfov

Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
7
59

Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona sectorului 4 Brancoveanu la 5 minute de statia de metrou. Apartamentul dispune de 55mp sitaut la etajul 5 an constructie 1987 complet mobilat si utilat .

1182 EUR/m2 | 55 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Duplex Calea Medveș Comision 0%
15

Duplex Calea Medveș Comision 0%

4 camere | 92 mp utili | 250 mp teren | 133.000 + TVA | COMISION 0% O locuință modernă, bine compartimentată, situată într-o zonă aflată în plină dezvoltare, perfectă pentru familiile care își doresc liniște, confort și acces rapid către principalele puncte ale orașului. Compartimentare Parter Hol ...

1446 EUR/m2 | 92 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
10

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea