Imobiliare

Promovat
 0% Comision! Despartit prin camera tehnica! Finisaje la Alegere!
4
1

Preț: 249.900 (negociabil) Suprafață utilă: 130 mp + 2 terase (14 mp),Teren: 351 mp; Predare la cheie, complet finisat cu posibilitatea de personalizare! Localizare & Construcție Proprietatea se află într-o zonă liniștită și bine conectată din Dumbrăvița, cu drum asfaltat și toate utilitățile ...

1922 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex modern Feleacu cu vedere panoramica spre Cluj
20
3

Duplex modern Feleacu cu vedere panoramica spre Cluj

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare o casa tip duplex situata in Feleacu, foarte aproape de partia de schi, pe ultima parcela dintr-o zona de case noi premium. Proprietatea beneficiaza de o orientare est sud vest, astfel incat livingul si terasa se bucura de lumina naturala pe tot parcursul zilei ...

1685 EUR/m2 | 178 m2

Feleacu, Cluj

Promovat
Teren intravilan de vanzare in Harman, toate utilitatile in zona
1

WE SPEAK ENGLISH PARLIAMO ITALIANO HABLAMOS ESPANOL O747.728.42I Compania Alfa Invest vinde un teren intravilan in Harman cu toate utilitatile in zona, 20x30 dimensiunea, 600 mp in total, pretabil constructie casa. Mentionez ca sunt deja constructii langa, are acces facil din DN cu drum privat, ...

600 m2

Harman, Brasov

Promovat
Duplex confortabil la Pădure-Rosu, 273 mp construiti, 199 mp teren, P+1+M, 5 cam
20
2

Duplex 5 camere | Zona exclusivista Rosu – Padure | Curte privata | Acces securizat Va propunem spre vanzare un duplex spatios si bine compartimentat, situat intr-o zona exclusivista din Rosu – Padure, intr-un cadru linistit, aproape de natura, ideal pentru familii tinere care isi doresc confort si ...

867 EUR/m2 | 225 m2

Rosu, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere, Marasti – zona The Office, proiect premium
5

Va prezentam spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Marasti, zona The Office. Zona si imprejurimile Apartamentul este amplasat intr-o zona centrala si bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in ...

4058 EUR/m2 | 53 m2

marasti, Cluj-Napoca, Cluj

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G.
11
1

56.ooo Euro negociabil, 55 mp, 2 camere, etaj 4 din 5, liber, zona I.R.E.G. Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare in exclusivitate un apartament luminos, decomandat, cu 2 camere, in municipiul Galati, amplasat în zona intersectiei de la I.R.E.G., la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje, ...

1018 EUR/m2 | 55 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Promovat
3 camere | 83 mp | Gradina proprie 50 mp | Bloc nou | dressing | 2 bai
15

Favorit Estate va propune spre vanzare apartament cu 3 camere intr-un bloc NOU, in constructie din comuna Sacalaz. Doua locuri de parcare in fata imobilului, spatii verzi si finisaje la alegere. Apartamentul beneficiaza si de o curte proprie de aprox. 50 mp si de doua locuri de parcare inscrise in CF. Apartament ...

1506 EUR/m2 | 83 m2

Sacalaz, Timis

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, complet mobilata si utilata in Sat Costi-zona Floricultura
20

285.000 Euro- Vila 5 dormitoare, 3 grupuri sanitare, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura Agentia imobiliara Familia va propune in exclusivitate spre cumparare o proprietate deosebita, complet mobilata si utilata in Sat Costi, zona Floricultura, construita in 2022 si amenajata ...

1188 EUR/m2 | 240 m2

Vanatori, Galati

Vând garsonieră situată în zona Titan
5
4

Vând garsonieră situată în zona Titan

Vând garsonieră situată în zona Titan.Locuința este curată și întreținută nu necesită renovări, luminoasă beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul zilei si gata de locuit ideală pentru cei care doresc să se mute imediat. Zona este liniștită și bine conectată, având în apropiere mijloace ...

2148 EUR/m2 | 27 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc - ID V3780
12
3

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc - ID V3780

ID intern: V3780 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie ...

1686 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

   85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18
9
1

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18

85.000 euro, NEGOCIABIL, 3 camere, etaj 7 Micro18 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament luminos, cu 3 camere decomandate si 2 grupuri sanitare, in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro18 vis-avis de zona Spitalul Judetean, la etajul 7 al unui bloc cu 10 etaje, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Micro 18, Galati, Galati

   53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA
10

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA

53.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 47mp, ZONA CENTRALA Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament confortabil cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în Zona Centrala in apropierea faculatii de Mecanica, intr-o casa la curte, cu access facil si vecini linistiti. ...

1138 EUR/m2 | 47 m2

Central, Galati, Galati

   105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU
8

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU

105.000 euro, 3camere, PARTER, STRADAL, I.C. FRIMU Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 3 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 14, la parterul al unui bloc cu 4 etaje, cu pozitie stradala într-o zonă rezidențială cu trafic pietonal ...

1265 EUR/m2 | 83 m2

Galati, Galati

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
3
10

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,pe strada Astrilor,la etajul 2,cu o suprafata de 30 mp,fiind utilat si mobilat complet nApartamnetul este situat in imediata apropiere de diverse centre comerciale precum ProfiCity,SunPlaza,mijloace de transport in comun,etc. Persoanele ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

       70.000 Euro NEGOCIABIL, 3 camere, liber, decomandat, zona Gradina Publica
11
2

Apartament 3 camere, decomandat, renovat, luminos și foarte bine compartimentat, situat în zona Grădina Publică din Galați, într-un bloc liniștit, cu doar 10 apartamente. Spațios, confortabil și cu vedere panoramică frumoasă, apartamentul oferă lumină naturală din plin, intimitate și o atmosferă plăcută. ...

1148 EUR/m2 | 61 m2

Central, Galati, Galati

Nou. Zona Braytim - langa Biserica Musicescu. Mobilat si utilat. 2 parcari.
11

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU- pozitie EXCELENTA - aproape de Biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare. Pret 74.900 Eur. ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, etaj intermediar, TVA Inclus
1
1

COMISION 0 TVA inclus Finalizat Agentia DHD Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, finalizat, model decomandat, situat in Tatarasi, pe strada Aurel Vlaicu, intr-un complex de blocuri noi, la etajul 7 8. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 54 mp, plus ...

2093 EUR/m2 | 61 m2

Iasi, Iasi

Promovat
2 camere | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
12

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Aradului; - etaj 2/4; -suprafata utila 43 de mp + balcon de 3.5 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -dispune de aragaz, cuptor, frigider, mobilier bucatarie, mobilier dormitoare; - ...

2023 EUR/m2 | 43 m2

aradului, Timisoara, Timis

   45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19
7
1

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19

45.500 euro, NEGOCIABIL, 2 camere, 37mp, Micro 19 Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un apartament cu 2 camere decomandate in municipiul Galati, amplasat în cartierul Micro 19, la etajul 9 unui bloc cu 10 etaje, construit in anii 70. Apartamentul insumeaza o suprafata desfasurata ...

1300 EUR/m2 | 35 m2

Micro%2b19, Galati, Galati

45. 000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor
11
4

45.000 euro, NEGOCIABIL, Spatiu comercial, 44mp, Siderurgistilor Agentia imobiliara Familia va propune spre cumparare un spatiu comercial in municipiul Galati, amplasat în cartierul Siderurgistilor. Acesta are 44 mp. amprenta la sol si este compus din doua camere dispuse pe parter si etaj, 2 grupuri ...

511 EUR/m2 | 88 m2

Siderurgistilor, Galati, Galati

Spatiu comercial premium cu expunere excelenta si acces facil Zorilor
3

Vrei sa deschizi un business dar nu ai locatia perfecta? Doresti un spatiu comercial de vanzare intr-o zona foarte accesibila? Ce crezi de acest spatiu comercial de vanzare din zona Zorilor, Cluj-Napoca? Este un spatiu comercial potrivit afacerii tale? Spatiul este intr-o zona foarte accesibila, atat ...

1493 EUR/m2 | 904 m2

Zorilor, Cluj-Napoca, Cluj

 Garsoniera de vanzare zona Tineretului
5
23

Garsoniera de vanzare zona Tineretului

Va prezint un apartament cu 1 camera, de vanzare, tip compartimentare decomandat, situat in zona Tineretului din Bucuresti. Proprietatea este amplasata intr-un imobil de tip bloc, construit in anul 1991, la etajul 7 8. Dispune de o suprafata totala de 40 mp.

1500 EUR/m2 | 40 m2

Tineretului, Sector 3, Bucuresti

Teren intravilan 507 mp deschidere 17 m PUZ aprobat Cisnadioara Sibiu
5

De vanzare teren intravilan in suprafata de 507 mp, situat in localitatea Cisnadioara, judetul Sibiu, intr-o zona linistita si in continua dezvoltare. Proprietatea beneficiaza de o deschidere de 17 metri si are acces la doua drumuri, dintre care unul este drumul principal al localitatii, oferind astfel ...

507 m2

Cisnadioara, Sibiu

48500 Euro- 293 m.p. Teren si casa demolabila in mun. Galati
7
1