Promovat
Apartament deosebit, 3 camere, decomandat, 2 băi, 2 balcoane, et. 3 din 4, zona Șagului-Steaua
20
2

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3, într-un bloc cu 4 etaje și acoperiș. Blocul, construit în anul 1999, este poziționat într-o zonă liniștită, cu verdeață și locuri de parcare, în apropiere de Calea ...

1704 EUR/m2 | 76 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietate de vanzare, 1 hectar teren, la drum national DN17 Dej   Bistrita
10

Proprietate de vanzare, 1 hectar teren, la drum national DN17 Dej Bistrita

Mobitex ofera spre vanzare aceasta proprietate cu potential ridicat pentru activitati industriale, logistice sau comerciale, situata la 10 km distanta de municipiul Dej. Caracteristici principale: - Suprafata terenului 10000 mp - Teren imprejmuit avand suprafata plana terasata - Deschidere la drum ...

68 EUR/m2 | 10,000 m2

Dej, Cluj

Promovat
Apartament cu 4 camere de vânzare în zona Ultracentral
6

Apartament cu 4 camere de vânzare în zona Ultracentral

Se oferă spre vânzare un apartament spațios situat la etajul 1 al unei clădiri istorice construite în 1885, cu regim de înălțime P+2 etaje, amplasată pe Calea Moșilor. Apartamentul are o suprafață de 100,1 mp și este compartimentat astfel: • 4 camere mari și luminoase • 3 băi • 1 bucătărie Proprietatea ...

1903 EUR/m2 | 101 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera renovata, la cheie, cu balcon, in cartierul Marasti
4
1

Propunem spre vânzare o garsonieră situată în cartierul Mărăști, la parterul unui imobil cu 4 etaje, într-o zonă liniștită, cu orientare plăcută spre un parc. Garsoniera are o suprafață utilă de 24 mp, la care se adaugă un balcon cu ieșire din bucătărie, oferind un plus de spațiu și funcționalitate. Compartimentarea ...

3625 EUR/m2 | 24 m2

Marasti, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Studio Mobilat si Utilat Complet, Solid Residence Mamaia Central
10
8

Descopera locul ideal pentru relaxare si investitie! Aceasta garsoniera moderna, situata strategic in blocul Solid Residence 385, te asteapta aproape de marea Neagra, pe malul lacului, in inima statiunii Mamaia! Fie ca vrei sa o folosesti ca locuinta de vacanta sau ca spatiu de business, aceasta proprietate ...

2589 EUR/m2 | 27 m2

Mamaia, Constanta

Bloc Nou.Etajul 1.Loc de parcare.Spatios.Luminos
12

Bloc Nou.Etajul 1.Loc de parcare.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou 2025, in zona Giroc, zona planetelor, la asfalt, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, aparat de aer conditionat, loc de parcare inclus, 53 mp utili. Pret 87.000 euro Tel. 0734 744 765

1642 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Lapusneanu - v-a-v Parc Tabacarie: Apartament trei camere, doua holuri, etaj 2, gaze, amenajari
10
5

Apartament cu trei camere semidecomandat, situat la etajul 2 in bloc de caramida de 4 niveluri , pozitionat in randul al doilea fata de Bulevardul Lăpușneanu, cu urmatoarea dispunere: hol intrare degajat cu bucataria deschisa , dreapta - spre dormitorul mic, apoi spre sufrageria generoasa , cu acces ...

1784 EUR/m2 | 70 m2

Tomis+Nord, Constanta, Constanta

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf
20
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Freidorf, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1996, structura de beton, material ...

1567 EUR/m2 | 67 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomadat zona Anda
4
1

Apartament 2 camere decomadat zona Anda

Agentia Acord Imobiliar ,va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere ,situat la etajul 3/4 ,cu o suprafata utila de 54mp cu balcon , dispune de centrala proprie si loc parcare . Se vinde nemobilat . Pentru mai multe detalii ,nu ezitati sa ne contactati!

1593 EUR/m2 | 54 m2

anda, Constanta, Constanta

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos
17
2

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos

Vand apartament cu 4 camere, in Bloc Nou 2025, cu terasa generoasa de 25 mp, finisat, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat montat, in zona Giroc in spate la Hotel IQ. Pret 134.000 euro Tel. 0734 744 765

1787 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere zona Inel 2
6
5

Apartament 3 camere zona Inel 2

Agentia Acord Imobiliar , va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere , situat la etajul 2/4 ,cu o suprafata utila de 51 mp cu balcon , dispune de izolatie exterioara .Gazele sunt in casa, 2 focuri . Necesita renovare . Se vinde cum se vede in poze . Pret usor negociabil! Pentru mai multe detalii ...

1559 EUR/m2 | 51 m2

Constanta, Constanta

Apartament 3 camere Circumvalatiunii  Dacia etaj 1 amenajat LUX
8

Apartament 3 camere Circumvalatiunii Dacia etaj 1 amenajat LUX

Apartament cu 3 camere in zona DACIA la etaj 1 din 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte,amenajat integral, parchet laminat de trafic intens, gresie, faianta de calitate superioara, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

1812 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare/inchiriere zona Compozitori
6
1

Apartament 2 camere de vanzare/inchiriere zona Compozitori

Agentia Acord Imobiliar ,va propune spre vanzare/ inchiriere un apartement cu 2 camere , 2 balcoane , situat la etajul 9/9 , cu o suprafata utila de 58mp cu balcoane , dispune de izolatie exterioara . Se vinde mobilat si utilat ,exact ca in poze . Apartamentul se poate inchiria ,pret chirie/luna 490 ...

1707 EUR/m2 | 58 m2

kamsas, Constanta, Constanta

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Bratianu (scoala 8)
7
2

Apartament 2 camere zona Bratianu (scoala 8)

Agentia Acord Imobiliar , va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere ,situat la etajul 6/10 ,cu o suprafata utila de 50mp cu balcon ,dispune de centrala proprie si izolatie exterioara .Se vinde mobilat si utilat . Lift modern .Recomand vizionare! Pentru mai multe detalii ,nu ezitati sa ne con ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

bratianu, Constanta, Constanta

Promovat
Ap. 2 cam decomandat | 1 min de Metrou D. Leonida | LIFT | Mobilat
9

Apartament finisat modern | 1 min metrou Dimitrie Leonida Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 1 minut de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament decomandat 2 camere, zona Trocadero
8
1

Apartament decomandat 2 camere, zona Trocadero

Agentia Acord Imobiliar ,va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere si 2 balcoane ,situat la etajul 4/4 ,cu o suprafata utila de 58 mp cu balcoane . Se vinde partial mobilat si utilat . Gazele sunt la usa. Acoperisul a fost restaurat complet in urma cu un an de zile. Pentru mai multe ...

1724 EUR/m2 | 58 m2

trocadero, Constanta, Constanta

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny
12
1

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny

De vanzare apartament in bloc nou, la etajul 1, decomandat, bucatarie inchisa , integral din caramida, 50 mp utili, disponibil imediat!!! Zona Giroc, langa Penny si Lidl Pret 89.000 euro Tel. 0734 744 765

1780 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Casa Centrala de vanzare - Strada Rahovei Pitesti
14

Casa Centrala de vanzare - Strada Rahovei Pitesti

O oportunitate rară în inima orașului! Proprietățile din centrul Piteștiului apar extrem de rar pe piață, iar această casă solid construită, situată pe strada Rahovei, reprezintă o ocazie excelentă atât pentru locuire, cât și pentru investiție. Construită în anul 1980, din cărămidă pe structură de beton ...

3782 EUR/m2 | 110 m2

Pitesti, Arges

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament decomadat 3 camere zona Faleza Nord
7

Apartament decomadat 3 camere zona Faleza Nord

Agentia Acord Imobiliar , va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere , situat la un parter inalt al unui bloc de 5 etaje , cu o suprafata utila de 80 mp cu balcon , dispune de centrala proprie. Se vinde partial mobilat si utilat. Pret negociabil! Zona linistita . Recomand vizionare ! Pentru mai ...

2738 EUR/m2 | 80 m2

Constanta, Constanta

Apartament decomandat 3 camere zona Tomis Nord
10
2

Apartament decomandat 3 camere zona Tomis Nord

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament decomandat ,cu 3 camere , 2 balcoane , situat la etajul 7 /10 ,cu o suprafata utila de 77 mp cu balcoane , dispune de centrala proprie si izolatie exterioara . Se vinde complet mobilat si utilat. Se afla intr-un cartier linistit ,cu acces ...

1714 EUR/m2 | 77 m2

Constanta, Constanta

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Pantelimon
9
28

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Pantelimon

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Pantelimon situat in apropiere de metrou si mijloace de transport in comun. Apartamentul dispune de o suprafata de 56 mp si se afla la etajul 2 intr-un bloc cu lift, inclus si loc de parcare. Se afla in apropiere de magazine si supermarketuri. Pentru ...

1446 EUR/m2 | 56 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea