Promovat
Apartamente 3 camere zona 13 Septembrie
8
10

Apartamente 3 camere zona 13 Septembrie

Va propunem la vanzare un apartament spatios de 3 camere in zona 13 Septembrie, in imediata vecinatate a Prosper Plaza. Apartamentul are o suprafata utila de 65 mp si este situat la etajul 3. Una dintre cele mai mari avantaje ale acestei proprietati este accesibilitatea facila catre mijloacele de transport ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 4, zona Petrodava
5
1

Apartament 2 camere, etaj 4, zona Petrodava

Apartament de 2 camere decomandat la etajul 4 din 4 situat in zona Petrodava in bloc din 1981 cu expunere nord-est. Blocul are pod, apartamentul este izolat exterior, detine CT, termopane si se vinde mobilat si utilat. Are loc de parcare! Suprafata utila este de 55 mp cu balcon de 3,5 ml inclus. Se afla ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Dumbravita Casa Individuala P+1E+P | 148mp utili Garaj | Teren 611mp
19
6

Renaissance Estate va ofera spre vanzare o reședință de vis cu 5 camere, un proiect modern superb, situat într-o zonă liniștită din Dumbrăvița – zona Mureș. Strada este pietruita, asfalt la 30m. Suprafață teren: 611 mp
 Suprafață construită: 210 mp
 Suprafață utilă: 148 mp
 An construcție: 2025
 ...

2703 EUR/m2 | 148 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Freidorf, Timisoara
8
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Freidorf, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Freidorf. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4 si are o suprafata de 50 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie cu geam - ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare garsoniera tip studio zona Lujerului
7
21

Vanzare garsoniera tip studio zona Lujerului

Ofer spre vanzare garsoniera studio in zona Lujerului cu o suprafata utila de 45mp situat la etajul 1 , complet mobilata si utilata . Dispune de 2 lifturi moderne Anul de Constructie 2015 In apropiere regasim Plaza Romania,Afi Cotroceni la 10 minute ,dar si restaurante banci .

1667 EUR/m2 | 45 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului
4
17

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului

Oferim spre vanzare apartament 2 camere, etaj 2, bloc reabilitat, Zona Sagului Shopping City. Suprafata utila de 42 mp2, scara curata, acte la zi.

1262 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare 2 camere 50 mpu in Sibiu zona Strand
8

Apartament de vanzare 2 camere 50 mpu in Sibiu zona Strand

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 50 mp, zona Strand, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pretabil investitie • Mansarda intabulata • Locatie ferita de aglomeratie • Acces faci catre toate punctele de interes ale orasului TABOO Imobiliare propune un apartament ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Strand, Sibiu, Sibiu

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere de vanzare, etaj intermediar, str. Ecaterina Teodoroiu
13

Agentia Imobiliara Mobitex va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 4 camere situat pe str. Ecaterina Todoroiu, in apropierea magazinelor, supermarket-urilor, statiilor pentru mijloacele de transport in comun etc. Apartamentul se afla la etajul 2 si are suprafata utila de 82 mp dispusa astfel: - ...

1122 EUR/m2 | 82 m2

Dej, Cluj

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Lujerului
5
6

De vanzare garsoniera in zona Lujerului

Va oferim spre vanzare o garsoniera pentru LOCUIT sau INVESTITIE, cocheta, prietenoasa si luminosa confort 1, semidecomandat, etaj 6 din 10, orientare vestica, pe mijloc, vedere in gradina blocului, scara cu interfon, bloc de garsoniere, cu 2 lifturi, situat in Cartierul Militari, semistradala, la doar ...

1864 EUR/m2 | 22 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament cu 2 camere, Etajul 1, in Giroc, zona Planetelor - ID V3989
8

ID intern: V3989 Apartament cu 2 camere, decomandat, de vanzare in Giroc, zona Planetelor. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona , aflat la ETAJUL 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025 ...

1841 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

OPORTUNITATE! 2 camere decomandat zona De Sus
17

OPORTUNITATE! 2 camere decomandat zona De Sus

Vând apartament 2 camere DECOMANDAT, situat în Onești, zona de sus una dintre cele mai căutate zone din oraș! Parter ideal pentru: persoane în vârstă familie cu copii sau chiar activitate (birou salon) Renovat complet te muți direct, fără investiții! Centrală proprie control total, costuri ...

1074 EUR/m2 | 54 m2

Onesti, Bacau

Apartament cu 3 camere in zona Dorobantilor
9
3

Apartament cu 3 camere in zona Dorobantilor

Vand apartament 3 camere, bucatarie, doua dormitoare si un living etaj 3 din 4 si o suprafata de 50 mp

Dorobanti, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei
3
1

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare apartament 1 camera in zona Lipovei, cu o suprafata de 30 mp. Este dotata cu centrala propie si detine toate utilitatile necesare. Situat la etajul 5 al unui imobil cu 5 etaje. Este aproape de Iulius Mall, statii de autobuz, tramvai cu care se poate ajunge rapid si in centru. Pentru ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Parcele de teren 650mp | Dudestii Noi
5

Parcele de teren 650mp | Dudestii Noi

District Real Estate va prezinta spre vanzare o parcela de teren cu suprafata de 650mp, in Dudestii Noi. Tot PUZ-ul se desfasoara pe o suprafata de 48,730 m. Front Stradal 17 ML. Posibilitate de cumparare pe parcele Pretul este de 41,14 EURO mp TVA inclus. Oferim consultanta si solutii financiare ...

650 m2

Dudestii Noi, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Garsoniera Militari Residence 54.900  Euro
10

Garsoniera Militari Residence 54.900 Euro

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzarea garsoniera, situat la etajul 7 in bloc cu 7 etaje, in complex rezidential Militari Residence, pe strada Ilie Petre, nr. 88, cu o suprafata totala de 28 mpu.* In acest pret este inclus si locul de parcare* Pozitie: Situat pe strada Ilie Petre, ...

1961 EUR/m2 | 28 m2

Chiajna, Ilfov

Salvează căutarea