Imobiliare

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare in Selimbar
9
4

Apartament cu 3 camere de vanzare in Selimbar

Apartament 3 camere si pod de vânzare – Șelimbăr ✨ Modern • Bine compartimentat • Parcare inclusă Te invit să descoperi un apartament cochet și eficient, ideal pentru locuință sau investiție! 52 mp utili Living cu zonă de dining 2 dormitoare luminoase Baie spațioasă Balcon + pod pentru depozitare ...

1885 EUR/m2 | 52 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Spatiu 94 comercial de vanzare la casa, zona Lipovei, Timisoara.
5

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare spatiu comercial 94 mp, 61 mp casa de locuit( birouri), Lipovei, Timisoara.. Proprietatea este compusa din doua spatii comerciale in suprafata totala de 94 mp cu intrare din strada. In curtea proprietatii regasim o casa pe parter in suprafata de 61mp si o anexa ...

1419 EUR/m2 | 155 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mosnita-locatie excelenta- duplex P+1 - 225.000Euro
6

Mosnita-locatie excelenta- duplex P+1 - 225.000Euro

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare un duplex cu regim de înălțime P+1 în Mosnita Noua, compartimentat printr-un garaj. Suprafața terenului este de 340 mp, iar suprafața utilă este de 149 mp. Construcția este realizată din cărămidă porotherm, cu sistem de încălzire în pardoseală. Configurația ...

1510 EUR/m2 | 149 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Teren  978 Mosnita
5

Teren 978 Mosnita

Vă propunem spre achiziție un teren situat într-o zonă cu dezvoltare accelerată, ideal pentru investiție pe termen mediu și lung! Locație: între Moșnița Veche și Ghiroda, pe un drum important de legătură, care urmează să fie asfaltat în viitorul apropiat un aspect ce va contribui semnificativ la creșterea ...

978 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!
13
1

Aproape de Zone 2.Duplex.Mobilat si utilat complet!

De vanzare duplex in Calea Urseni, dupa Zone Cafe 2, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 3 camere, cu bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala cu termostate de ambient in fiecare incapere, se vinde mobilat si utilat complet cum se vede in poze. Pret 164.900 euro Tel. 0734 744 765

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala   Casa de Cultura
20
1

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala Casa de Cultura

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala. etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis din tabla, izolat cu vata bloc de caramida 60 mp baie cu geam usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC Qfort parchet clasic din lemn, bine intretinut gresie si faianta ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vanzare Apartament 2 camere in 13 Septembrie, sector 5
8

Vanzare Apartament 2 camere in 13 Septembrie, sector 5

Cristal Holding Imobiliare va propune spre vanzare un apartament de 2 camere cu o suprafata de 64 mp. Apartamentul are centrala proprie,blocul este reabilitat termic. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Pentru mai multe detalii si vizionari,nu ezitati sa ne contactati! Oferim consultanta imobiliara ...

2500 EUR/m2 | 64 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere in Deva, zona Saturn- pol. Municipiu Deva
18
12

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Saturn- pol. Municipiu Deva Detalii imobil: - decomandat - suprafata utila 56 mp+ 6 mp balcoanele - doua balcoane unul deschis, unul inchis centrala termica aer conditionat instalatie sanitara si electrica schimbate pe cupru usa metalica ...

1290 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!
16

COMISION0%.BRAYTIM.3 camere.Loc de parcare Subteran!

De vanzare cu 3 camere, FARA COMISION, in zona BRAYTIM, bloc cu Lift, la etajul 1, decomandat, cu 2 balcoane, bucatarie inchisa, dressing ce se poate amenaja si ca a 2 baie avand toate utilitatile trase, mobilat si utilat complet, incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare din care unul este SUBTERAN. Pret ...

2388 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Teren agricol de vanzare în Tarnova Arad – 3,78 ha – loturi mici
4

Oportunitate în Târnova, jud. Arad – 3,78 ha teren agricol – Loturi mici – 7.000 €/ha Imotrust Property prezinta spre vânzare- 3,78 hectare teren agricol, compus din parcele cu suprafețe între 0,20 ha și 0,58 ha -Se pot achiziționa individual -Se pot cumpăra comasat -Potrivite pentru completarea exploatației -Ideal ...

1 m2

Tarnova, Arad

Apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto
15
6

Apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto Detalii imobil: etaj 3 decomandat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta balcon inchis centrala termica mobilat,utilat cum se vede in fotografii OCUPABIL ...

1509 EUR/m2 | 55 m2

Marasti, Deva, Hunedoara

Hală industrială de vânzare – Sebiș, jud. Arad
12

Hală industrială de vânzare – Sebiș, jud. Arad

Oportunitate excelentă pentru activități de producție, depozitare sau logistică! Se oferă spre vânzare proprietate industrială situată în Sebiș, județul Arad, cu acces facil pentru transport și distribuție. Detalii proprietate: * Suprafață teren: 4.770 mp * Suprafață construită hală: 1.423 mp * Front ...

189 EUR/m2 | 840 m2

Nord, Sebis, Arad

Promovat
Mobilat si Utilat.Disponibil Imediat.Luminos.Loc de parcare
9
1

Mobilat si Utilat.Disponibil Imediat.Luminos.Loc de parcare

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026, finalizat si disponibil imediat, bloc integral din caramida, la etajul 3 cu spatiu depozitare in pod, se vinde cum se vede in poze, cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inclus in pret. Zona Giroc langa Profi, parc si mijloc de transport in ...

2070 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

FILM  3D! Resedinta de exceptie:eleganta spatiu,confort,Evergreen,Sfantu Gheorghe
20

FILM 3D! Resedinta de exceptie:eleganta spatiu,confort,Evergreen,Sfantu Gheorghe

Comision cumparator: 0% Ascendent Imobiliare va propune spre vanzare o proprietate cu adevarat speciala. In cartierul Evergreen, intr-un colt al orasului Sfantu Gheorghe, unde ritmul devine mai bland si aerul pare mai linistit, se afla o casa care nu a fost doar construita din caramida si beton, ci ...

1719 EUR/m2 | 224 m2

simeria, Sfantu Gheorghe, Covasna

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2
19
4

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. etaj 2 in bloc de 4 nivele 80 mp bucatarie open space cu sufrageria balcon incorporat in sufragerie camara in balcon baie cu geam centrala termica aer conditionat parchet, gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie ...

1338 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
Un sentiment Unic.ACASA.Calitatea face diferenta!
20

Un sentiment Unic.ACASA.Calitatea face diferenta!

De vanzare cu COMISION 0% de la cumparator, o vila deosebita, in zona rezidentiala Dumbravita, intr o zona linistita, compartimentata eficient cu spatii generoase, amplasata pe un teren de 1.000 mp si cu o suprafata utila de 209 mp. Dotari si Finisaje Premium: - parchet lemn masiv din stejar select ...

2967 EUR/m2 | 209 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
20
1

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. Detalii imobil: etaj 3 4 suprafata utila 80 mp balcon baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usa metalica parchet de lemn, gresie, faianta necesita renovare OCUPABIL IMEDIAT Pret: 78000 euro ...

975 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3
20
3

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu Detalii imobil: etaj 3 4 decomandat, suprafata utila 77 mp 2 bai hol de intrare foarte spatios (aproximativ 9mp) hol secundar cu spatiu pentru dresing si masina de spalat camara cu geam balcon inchis bloc izolat termic ...

1032 EUR/m2 | 77 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
21
4

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu Detalii imobil: - etaj 3 in bloc de 4 nivele - bloc de caramida termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica apartamentul se vinde semimobilat OCUPABIL IMEDIAT!!! Pret: 88000 euro negociabil Comision pentru ...

1205 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Promovat
Zona Cora.5 camere.Disponibil Imediat
20

Zona Cora.5 camere.Disponibil Imediat

De vanzare duplex cu zid dublu si izolatie de 10 cm intre unitati, pe parter si etaj, cu 5 camere, bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri + termostat de ambient in fiecare camera, terasa este acoperita si incalzita pentru a o putea inchide, terenul este amenajat cu sistem de ...

2116 EUR/m2 | 111 m2

Dumbravita, Timis

Decomandat.37 mp utili.Ideal investite.Bloc nou 2026
9
1

Decomandat.37 mp utili.Ideal investite.Bloc nou 2026

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou 2026, integral din caramida, decomandat, bucatarie inchisa, spatios si luminos, 37 mp utili, incalzire prin pardoseala, disponibil imediat, loc de parcare inclus in pret. Zona Braytim Pret 71.500 euro Pret 0734744765

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere in Deva, Bdul Decebal
16
8

Apartament 2 camere in Deva, Bdul Decebal

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Decebal. Detalii imobil: etaj 4 7 decomandat, suprafata utila 57 mp - living open space cu bucataria (modificari realizate cu proiect) - balcoane incorporate in dormitor, respectiv bucatarie - izolat pe interior - aer conditionat centrala ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu
14
5

Apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu Detalii imobil: bloc turn la etaj superior centrala termica proprie usa metalica la intrare parchet gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie din PVC - geam la baie - balcon mare deschis Pret: 49000 euro neg Comision pentru ...

1043 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Garsoneira de vanzare in zona Colentina
6
33

Garsoneira de vanzare in zona Colentina

Garsoniera Colentina in apropiere de metrou si mijloace de transport. Garsoniera este situata la etajul 6 10. Situat in apropiere de magazine si supermarketuri. Garsoniera dispune de loc de parcare. Blocul dispune de lift. Suprafata utila 48mp2.

1229 EUR/m2 | 48 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Salvează căutarea