Promovat
Apartament cu 3 camere 2 bai si balcon de vanzare in Terezian Sibiu
14

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 73 mp, zona Terezian, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament:  • Etaj intermediar in bloc cu lift • Pivnita inscrisa in acte • Pretabil investitie sigura TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, ...

1694 EUR/m2 | 73 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament cu 3 camere de vânzare în zona Centrul Civic
15
1

Apartament cu 3 camere de vânzare în zona Centrul Civic

În Centrului Civic din Brașov, pe strada Verii – o zonă recunoscută pentru prestigiul și echilibrul său urban – se află acest apartament rar disponibil la vânzare, ideal pentru cei care caută confort, rafinament și acces facil către toate punctele de interes ale orașului. Poziționat într-un perimetru ...

1966 EUR/m2 | 89 m2

Centrul Civic, Brasov, Brasov

Promovat
Snagov, langa Lidl, 1129 mp. teren intravilan, ideal rezidential
9
1

SNAGOV - Ghermanesti, langa LIDL, 1.129 mp. ( Loturile 2 + 3 ) in apropiere de Lacul Snagov cu acces din DJ 101 B - Padurea Snagov, oportunitatea investitiei ideala ! Langa Hyper Market LIDL, vav de padurea Snagov, in apropiere de Artha Park, vanzare teren in suprafata de 1.129 mp. ( din ...

1,129 m2

Snagov, Ilfov

Promovat
Aparatament 3 cam, 66mp utili, 2 terase -  Torontalului
11
2

Aparatament 3 cam, 66mp utili, 2 terase - Torontalului

ID: P854 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 66 mp utili, situat la etajul 3 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructie 2024. Apartamentul dispune de 2 terase de 11 mp si respectriv 9mp, loc de parcare inscris in CF. Posibilitate de alegere a finisajelor ...

1697 EUR/m2 | 66 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Metrou Berceni-Apartament 2 Camere-Decomandat
10

Metrou Berceni-Apartament 2 Camere-Decomandat

Metrou Berceni-Apartament 2 Camere | Decomandat | 62 MP De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat situat la doar 5 minute de Pasarela Berceni, in orasul Popesti-Leordeni. Dispune de o suprafata utila de 58.18 mp + balcon de 6.61 mp, situat pe etaj intermediar. Bloc P+7. Dispune de incalzire prin ...

1581 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

GARSONIERA DECOMANDATA | ET 1 | 2015 | POPES?TI-LEORDENI
8

GARSONIERA DECOMANDATA | ET 1 | 2015 | POPES?TI-LEORDENI

GARSONIERA DECOMANDATA | ET 1 | 2015 | POPES?TI-LEORDENI Complet mobilata si utilata | Ideala pentru locuit sau investitie Ofer spre vanzare o garsoniera decomandata, situata in Popesti-Leordeni, in apropiere de Primaria Orasului, intr-un imobil modern construit in anul 2015. Locuinta este amplasata ...

1722 EUR/m2 | 36 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

MOBILATA SI UTILATA- 4 camere- 2 bai - pod- beci - 145.000eur
12

MOBILATA SI UTILATA- 4 camere- 2 bai - pod- beci Casa se preda la cheie. Comuna Berceni , judetul Ilfov Pret: Statie dedurizare si lampa filtru UV Caracteristici: - Camere: 4 camere. - Suprafata Utila Totala: 105 msup2;. - Suprafata Teren: 200msup2;. - Anul Constructiei: 2025 ...

1381 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

{WAVE} Apartament 2 camere | 2 bai - 78 mp | Mobilat si Utilat
9

Vand apartament cu 2 camere in in Mamaia in complex Wave . Apartamentul se afla la etajul 2 din 6 cu lift . Dispune de o suprafata utila toatal de 78 mp . Imobil finalizat in anul 2021 . Se vinde mobilat si utilat complet . Pret : 159.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta ...

2038 EUR/m2 | 78 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Garsoniera I Metrou 3-5 minute
10

Garsoniera I Metrou 3-5 minute

GARSONIERA DECOMANDATA | 3-5 MINUTE METROU BERCENI | POPESTI-LEORDENI Ideala pentru locuit sau investitie! Ofer spre vanzare o garsoniera decomandata, situata in Orasul Popesti-Leordeni, la aproximativ 4-5 minute de Pasarela Pietonala si statia de Metrou Berceni. Locuinta are o suprafata utila de ...

2154 EUR/m2 | 39 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere, decomandat- 62 MP -
7

Apartament cu 2 camere, decomandat- 62 MP -

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in Popesti Leordeni, la aproximativ 2 km de primarie . Dispune de o suprafata utila totala de 63.7 mp si este disponibil pe etaje intermediare . Se preda la cheie . Disponibilitati imobil : apartamente cu 2 si 3 camere, decomandate semidecomandate . Pret ...

1613 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere | 64 mp - STRADA LEORDENI -
9

Apartament 2 camere | 64 mp - STRADA LEORDENI -

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, in apropiere de primaria orasului Popesti Leordeni . Aceasta dispune de o suprafata utila totala de 64.13 mp . Etaj 2 din 3 . Acces facil la statia de STB 440 (Piata Sudului) si STB (linia verde) . Se pot achizitiona si locuri de parcare la pretul de 3000 ...

1374 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

CASA INDIVIDUALA | 120 MP UTILI + TERASA | FINISATA LA CHEIE
12

CASA INDIVIDUALA | 120 MP UTILI + TERASA | FINISATA LA CHEIE Locuinta moderna, spatioasa si gata de mutare! Va prezentam spre vanzare o casa individuala situata intr-o zona accesibila, la doar 300 m de statia STV, ideala pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si liniste. Proprietatea ...

1289 EUR/m2 | 135 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala ~ 4 camere 2 bai ~ 375 mp teren ~ 5 minute STV
15

Va prezentam o casa noua si moderna, situata pe un teren de 375 mp, ce va ofera confort si functionalitate intr-un mediu placut. Suprafata utila totala a casei este de 105 mp, oferind suficient spatiu pentru a va bucura de viata de zi cu zi si pentru a va crea propriul camin. Constructia este noua ...

2190 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala ||4 camere 2 bai || 375 mp teren || 5 minute STV
15

Aceasta casa cu un singur nivel, amplasata intr-un cadru linistit, ofera un spatiu perfect pentru familii care isi doresc confort si intimitate. Cu o suprafata utila de 105mp, locuinta dispune de 4 camere luminoase, doua bai moderne si o terasa generoasa de 13 msup2;, ideala pentru momente de relaxare ...

2190 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere I Piata Sudului I Metrou
6

Apartament 3 camere I Piata Sudului I Metrou

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere, spatios si modern, situat la etajul 1 din 4, intr-un bloc construit in anul 1964, intr-o zona linistita si foarte bine conectata, la doar 10 minute de Piata Sudului. Apartamentul are o suprafata de 70 mp si a fost renovat complet, fiind pregatit pentru ...

2141 EUR/m2 | 70 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Aparatment 2 camere I Metrou Dimitrie Leonida I Parcare
15

Aparatment 2 camere I Metrou Dimitrie Leonida I Parcare

APARTAMENT 2 CAMERE | COMPLET MOBILAT SI UTILAT | POPES?TI-LEORDENI Modern, practic si pregatit pentru mutare imediata! Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, avand o suprafata de 49 mp, situat la etajul 3 din 5, intr-un imobil modern dotat cu lift, amplasat intr-o zona excelenta din Popesti-Leordeni. Locuinta ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Cumpara in 2026 la pret de 2023!!! - Oferte limitate | Constructie noua | Calitate premium
9

Apartamente 2 camere | Exclusivitate Alliance Rezidential Un nou bloc, recent adaugat la vanzare, iti ofera oportunitatea perfecta de a investi sau de a te muta intr-un apartament modern, bine compartimentat si construit la standarde actuale. Apartamente cu 2 camere Suprafete generoase, compartimentari ...

1266 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Sector 3 Apartament 2 camere decomandat 56 mp 10 minute Metrou Titan
15

Apartament 2 camere decomandat | EXCLUSIVITATE Suprafata totala: 56 mp Balcon inchis Parter inalt Str. Tina Petre nr. 9 Bloc anvelopat | An constructie 1981 Termoficare Acces rapid catre mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, parcuri si magazine. Pret: 109.000 euro; Detalii si vizionari: ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
10 minute metrou | 2 CAMERE | Mobilat+utilat
13

10 minute metrou | 2 CAMERE | Mobilat+utilat

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 49 mp, situat la etajul 3 din 5, intr-un imobil modern dotat cu lift, amplasat intr-o zona excelenta din Popesti Leordeni. Locuinta este pozitionata la doar 4 minute de complexul La Strada, unde ai acces rapid la toate facilitatile necesare: ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren
20

Casa Individuala - 4 camere - 3 bai - 300mp teren

Va propunem spre vanzare o vila individuala situata in zona Miorita, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale, ideala pentru o familie care isi doreste confort, intimitate si acces rapid catre principalele puncte de interes ale orasului. Proprietatea imbina functionalitatea spatiului cu avantajele ...

1391 EUR/m2 | 115 m2

Berceni, Ilfov

Casa individuala - 4 camere 2 bai - 375 mp teren - 5 minute STV
15

Va propun spre vanzare o casa moderna pe parter, situata in Comuna Berceni, intr-o zona linistita, bine pozitionata, cu acces rapid catre Bucuresti si zonele de interes din jur. Proprietatea dispune de un teren de 375 mp, oferind spatiu exterior generos pentru relaxare, parcare si activitati in curte. Locuinta ...

2190 EUR/m2 | 105 m2

Berceni, Ilfov

Apartament 3 camere ~ Soseaua Leordeni
11

Apartament 3 camere ~ Soseaua Leordeni

Apartament 3 camere ~ Bloc nou ~ Popesti-Leordeni Locatie :Soseaua Leordeni Suprafata utila : 61.2 mp totala : 65.3 mp Etaj : 2 3 ( cu lift ) Dispune de finisaje premium , instalatia electrica refacuta . Loc de parcare : 1 disponibil Pret : 120.000 euro Detalii suplimentare si vizionari ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

P+1+M - 5 Camere 3 Bai - 140mp Utili - Popesti Leordeni
5

P+1+M - 5 Camere 3 Bai - 140mp Utili - Popesti Leordeni

Vanzare vila insiruita ndash; Popesti-Leordeni Vila insiruita de vanzare in Popesti-Leordeni, cu suprafata utila de aprox. 140 mp, potrivita pentru familie. Compartimentare: Parter: hol, baie, bucatarie inchisa, living Etaj: hol, 2 dormitoare, baie Mansarda: 2 camere Se preda cu ...

1107 EUR/m2 | 140 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

7 Minute Metrou Berceni - Garsoniera + Parcare - 61.000eur
9

7 Minute Metrou Berceni - Garsoniera + Parcare - 61.000eur

7 Minute Metrou Dimitrie Leonida + Parcare - 61.000eur Etaj 3 din 3 cu lift Gata de mutat Centrala + Calorifere Loc de parcare inclus in pret Pret 61.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp!

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea