Imobiliare

Promovat
Apartament 2 camere Metrou 1 mai
8

Apartament 2 camere Metrou 1 mai

Apartament 2 camere, situat la parterul unui imobil cu 7 etaje, într-o zonă liniștită și apreciată pentru accesibilitate și numeroasele facilități din apropiere. Este in apropierea MedLife. Suprafață utilă: 42,16 mp Parter / 7 etaje An construcție: 1965 Fără risc seismic Se vinde complet mobilat Ideal ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 1 camera, 40.82mp utili, etajul 2
10

Apartament cu 1 camera, 40.82mp utili, etajul 2

Apartament cu 1 camera, fara balcon, situat într-un imobil nou, ultramodern, conceput pentru un stil de viață premium și exclusivist. Locuința are o suprafață utilă de 40.82 mp si construita de 51.69mp. Ansamblul rezidențial este realizat la cele mai înalte standarde și se remarcă prin arhitectură contemporană ...

2242 EUR/m2 | 41 m2

garii, Oradea, Bihor

Promovat
Vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Colentina Obor
3
42

Vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Colentina Obor. Imobilul este amplasat într-un bloc de apartamente construit în anul 1980, fără risc seismic, aflat la etajul 5 din 10. Locuința are o suprafață utilă de 52 mp În imediata apropiere se găsesc centre comerciale, bănci, farmacii, clinici ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere mobilat la etajul 2 decomandat in Giroc, asfalt
14
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat in Giroc. Acest apartament te cucereste prin compartimentarea sa inteligenta si prin zona foarte buna in care se afla, locul perfect pentru a incepe un nou capitol din viata ta. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. ...

1727 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
6

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Duplex cu 3 camere si teren de 450 mp la curte comuna, zona Sagului
20
2

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Timisoara, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 102 mp si teren 450 mp. Anul constructiei este 1960, structura caramida, material ...

1814 EUR/m2 | 102 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Pallady
9
23

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Pallady

Se vinde apartament cu 2 camere, situat într-o zonă liniștită și foarte bine conectată la transportul public, ideal pentru o persoană sau un cuplu. Suprafață utilă: 60 mp Etaj: 6 8 Compartimentare: 2 camere, baie, bucătărie balcon Locație: zona Pallady, cu acces rapid la mijloacele de transport în comun. Puncte ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere vanzare Colentina colt Fundeni
10
1

2 camere vanzare Colentina colt Fundeni

1 minut de Sos. Colentina stradal pe Sos. Fundeni, cu vedere spate, langa Motodrom, 6 10, cf.1, dec, 55 mp, bloc constuit 1978, mobilat si utilat, aragaz,frigider, masina spalat, toate imbunatatirile: g, f, t, usa metalica, AC, bloc reabilitat termic.

1618 EUR/m2 | 55 m2

Colentina colt Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Olimpia-Stadion
5
19

De vanzare apartament 2 camere in zona Olimpia-Stadion

Vand apartament cu 2 camere decomandat la etajul 3 5 cu o suprafata utila de 48 mp, mobilat si utilat complet cu posibilitate de montat centrala proprie.

1563 EUR/m2 | 48 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare în Theodor Pallady
8
28

Garsonieră de vânzare în Theodor Pallady

Garsonieră de vânzare în Theodor Pallady, aproape de metrou 1 Decembrie 1918. Suprafață de 40 mp, etaj 5 din 8, decomandată. Cameră luminoasă, bucătărie utilată, baie modernă. Dotată cu aer condiționat, centrală proprie și balcon. Bloc nou, perfect pentru locuință sau închiriere.Anul de constructie ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Vand teren in Comuna Soldanu 5500 m,p.
1
1

Vand teren in Comuna Soldanu 5500 m,p.

Vand teren extravilan 5500 m.p.in Comuna Soldanu Judetul Calarasi, Str. Garii langa Halta Soldanu

Soldanu, Calarasi

Vanzare casa de vacanta autonoma, priveliste spectaculoasa, Bumbesti Jiu - Plai
10
1

Casă de vacanță - Refugiu în mijlocul naturii - Vedere panoramică - Bumbești Jiu, Vârful Plaiului Domina Imobiliare vă oferă spre vânzare casă de vacanță deosebită, situată într-o zonă retrasă și pitorească, la doar 2,8 km de drumul național, amplasată pe vârful unui plai cu priveliște frumoasă și comunitate ...

828 EUR/m2 | 145 m2

Bumbesti-Jiu, Gorj

Apartament cu 2 camere mobilat si balcon generos - zona Aradului
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, unde ai spatiu si multa lumina naturala, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aproape de toate punctele de interes (scoli, gradinite, centre comerciale, mijloace ...