Promovat
Confort, spațiu și liniște – apartament 3 camere, etaj 1
13
1

Confort, spațiu și liniște – apartament 3 camere, etaj 1

Apartament spațios, transformat cu gust din 2 camere în 3, situat la etajul 1 al unui imobil modern (D+5E) Vă prezentăm spre vânzare un apartament luminos și foarte bine compartimentat, cu o suprafață totală de 85,71 mp, situat la etajul 1 al unui bloc solid, cu regim de înălțime demisol + 5 etaje. ️ ...

1529 EUR/m2 | 85 m2

Bragadiru, Ilfov

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - etaj 2 - Zona Eso - Giroc
6

Apartament 2 camere - etaj 2 - Zona Eso - Giroc

REX Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat la etaju 2/3, cu o pozitie excelenta in Giroc. Imobilul are o suprafata utila de 53 mp si este compartimentat astfel: - hol acces - living cu bucatarie open space - dormitor - baie - loc de parcare inclus in pret Datorita amplasamentului ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casă Cordun, 2 dormitoare + living, 1000 mp teren
11
1

Casă Cordun, 2 dormitoare + living, 1000 mp teren

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Casă în Cordun, compusă din living, baie, bucătărie și 2 dormitoare, verandă cu următoarele caracteristici și facilități: - 1000 mp teren, front stradal 21.5 metri; - centrală termică pe gaz (+ sobe pe lemne și șemineu în ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Cordun, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Dacia, Hasdeu, decomandat, 2 camere, 62mp, vanzari Constanta
8

(cod7498) | Agentia ORIENT IMOBILIAR va propune spre achizitie in Constanta, zona DACIA, HASDEU, apartament de vanzare 2 camere, decomandat, suprafata 62mp cu cele 2 balcoane, etaj 4 din 4 niveluri, imbunatatiri, RADET, clasa energetica B, cadastru si intabulare. Pret 92.000 Euro negociabil (+2% comisionul ...

1704 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Constanta, Constanta

Promovat
Apartament de vanzare in Piata Sudului
6
29

Apartament de vanzare in Piata Sudului

Oferim spre vanzare apartament de 2 camere in zona Piata Sudului,este situat la 400m de metrou.Este decomandat complet mobilat si utilat.Lidl Profi vis-a-vis.Statia de STB este in apropiere.Este o zona bine conectata.Are o suprafata de 51mp situata la etajul 4.

1431 EUR/m2 | 51 m2

Sector 4, Bucuresti

Casa noua, la rosu, in Curtici
4

Casa noua, la rosu, in Curtici

Apostu Estate va propune spre vanzare o casa indiduala, aflata la stadiu de rosu, cu un teren de 250 mp, situata in Cartierul Nou din Curtici, la doar 18 km de Arad.. Constructia finalizata in anul 2026, pe un singur nivel, se desfasoara pe o suprafata utila de 100 mp si dispune de urmatoarea compartimentare: -bucatarie ...

550 EUR/m2 | 100 m2

Curtici, Arad

Promovat
Apartament 2 camere Str Tineretului mobilat, cu balcon, zona liniștită
8
1

✨ Apartament 2 camere | Mobilat complet | Zonă liniștită | Balcon ✨ Cauți un apartament confortabil, într-o zonă liniștită, gata de mutare? Această proprietate poate fi exact ce ai nevoie – ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Detalii proprietate: - Apartament 2 camere - Situat la ...

1615 EUR/m2 | 39 m2

Chiajna, Ilfov

Casa de vanzare la Sannicolau Mare
6
6

Casa de vanzare la Sannicolau Mare

DE VÂNZARE Casă Spațioasă cu Teren Generos în Sânnicolau Mare! Str. Popa Șapcă nr. 57 Sânnicolau Mare Preț: 89.000 Ideală pentru locuit sau investiție pe termen lung! Suprafață construită: 230 mp Teren total: 1141 mp Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ...

387 EUR/m2 | 230 m2

Sannicolau Mare, Timis

Promovat
Casa tip Duplex de vanzare,zona Centura Sud
9

Casa tip Duplex de vanzare,zona Centura Sud

O nouă oportunitate imobiliară vă așteaptă în Florești, într-o zonă liniștită și verde, situată în apropiere de zona Magnoliei Narciselor și cu acces facil la Centura de Sud, oferind astfel un avantaj major pentru cei care fac naveta spre Cluj-Napoca. Imobilul propus este o casă tip duplex cu 4 camere, ...

1806 EUR/m2 | 180 m2

Floresti, Cluj

Lumina, teren intravilan 2.817mp de vanzare
3

Lumina, teren intravilan 2.817mp de vanzare

(cod7541) | LUMINA, teren intravilan de vanzare, suprafata 2.817mp, situat langa silozurile Cambela, deschidere la soseaua principala 30ml si 122ml la drum asfaltat. Ideal investitie pentru diferite activitati. Pret 215.000 Euro negociabil (+2% comisionul agentiei). Pentru mai multe detalii sunati la ...

2,817 m2

Lumina, Constanta

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Lux, Metrou
7

Dristor, Ramnicu Valcea, Lux, Metrou

Apartament cu 2 camere generos, luminos, CENTRALA DE BLOC, renovat integral, spatii de depozitare, dressing, mobilat, situat la etajul 8 in bloc construit in 2016

3276 EUR/m2 | 58 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament zona Somesului,parcare inclusa in pret
10
1

Apartament zona Somesului,parcare inclusa in pret

COMISION 0 !!!EDIL Floresti va ofera spre vanzare un apartament in FLORESTI, zona Somesului. Apartamentul de 3 camere are o suprafata utila de 54mp si este situat la etajul 1 din 2 si se prezinta astfel:living cu bucatarie,hol,2 dormitoare,baie,balcon.Apartamentul este confort 1 semidecomandat si este ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

Floresti, Cluj

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
16
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 66 mp utili + balcoane si este situat la etajul 4 intr-un bloc izolat cu 4 etaje si acoperis de tigla. - ...

1497 EUR/m2 | 66 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere Mioveni  etaj4din4 amenajat 63000euro
6

2 camere Mioveni etaj4din4 amenajat 63000euro

vand 2 camere Mioveni 50mp,amenajat,etaj4 din4,centrala termica,50mp,63000euro!Agentia imobiliara prol life comision 2%

1260 EUR/m2 | 50 m2

Mioveni, Arges

Casa de vanzare la Valcani
7
16

Casa de vanzare la Valcani

Casă de vânzare în Vălcani, județul Timiș Nr. 203 Exclusiv prin Agenția Imobiliară Sânnicolau Mare DETALII: 3 camere Bucătărie Baie Suprafață construită: 120 mp Teren total: 2.729 mp Curte spațioasă Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ca să calculezi ...

10 EUR/m2 | 2,700 m2

Valcani, Timis

Titan, 1 Decembrie 1918, Piata Trapezului, Metrou
2
12

Titan, 1 Decembrie 1918, Piata Trapezului, Metrou

Zona exceptionala, multiple facilitati, bloc solid, construit in 1977, reabilitat termic, scara civilizata, etajul 5 din 10, luminos, renovat, balcon inchis in termopan, acte pregatite pentru vanzare..

1562 EUR/m2 | 48 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare spatioasa, zona Telegrafului/Modern, Timisoara
7
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera situata la etajul 4/4 intr-un bloc cu acoperis cu tigla in zona Telegrafului/Modern din Timisoara, jud.Timis. Garsoniera este amplasata la etajul 4/4 intr-un bloc de garsoniere construit in 1974 si are o suprafata utila de 20,3 mpu. Confortul termic ...

2250 EUR/m2 | 20 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Laborator
4
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Laborator

Zona exceptionala, multiple facilitati, bloc solid, construit in 2016, scara civilizata, etajul 5 din 10, decomandata, luminosa, spatiosa, 44mp, complet mobilata si utilata, centrala termica proprie, acte pregatite pentru vanzare

3818 EUR/m2 | 44 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, renovat, instalatii schimbate, un grup sanitar, spatii de depozitare, balcon inchis, luminos, nemobilat , situat la etajul parter in bloc de 4 nivele reabilitat. Acte la zi.

2545 EUR/m2 | 55 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Casa de vanzare la Cenad
6
6

Casa de vanzare la Cenad

Viața la țară, liniștită și frumoasă, te așteaptă în Cenad! OFERTĂ SPECIALĂ REDUCERE ! Preț nou: 48500 (de la 57.000 ) Visul casei tale începe cu un credit bun. Te așteptăm pe imobiliarebanat.ro ca să calculezi creditul cu dobândă minimă. Rapid, online, fără bătăi de cap,GRATUIT Casă ...

323 EUR/m2 | 150 m2

Cenad, Timis

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Vand casa Soimus
11
9

Vand casa Soimus

Vand 2 corpuri de casa renovate in toatalitate,acoperis schimbat,instalatii sanitare si electrice,exista si curent trifazic,fantana in curte,dar si apa de la retea,C.T noua,termopan,gresie,faianta,parchet,usi noi,izolatie exterioara de 10 cm si decorativa ,barbaque,curte amenajata cu pavele, anexe,gradina ...

917 EUR/m2 | 180 m2

Soimus, Hunedoara

Promovat
Dristor, Mihai Bravu, Kaufland, Metrou
2
2

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland, Metrou

Zona linistita, cu multe facilitati, bloc solid, reabilitat termic, scara civilizata, reabilitat termic, etajul 5 din 10, este spatios, luminos, balcon inchis in termopan, spatii de depozitare, liber, acte la zi.

2143 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea