Promovat
Metrou Dristor 2 Camere Decomandat 53mp - Etaj Intermediar
7

Metrou Dristor 2 Camere Decomandat 53mp - Etaj Intermediar

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat excelent pe Bd. Camil Ressu, la numai 2 minute de stația de metrou Dristor și la aproximativ 7 minute de Mall ParkLake. Apartamentul este amplasat la etajul 6 din 10 al unui bloc construit în anul 1970. Locuința este decomandată, are o suprafață ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere cu loc de parcare
11
4

Apartament 2 camere cu loc de parcare

RE/MAX Dinamic vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere situat la etajul 3/4. Apartamentul este compus din sufragerie, dormitor, bucatarie, baie, balcon si hol. Cu o suprafață generoasă de 73 mp conform CF, locuința oferă un confort peste media apartamentelor clasice de 2 camere – spațiu ...

1183 EUR/m2 | 60 m2

6 Vanatori, Arad, Arad

Promovat
Apartament cu boxa si parcare zona Coresi
20

Apartament cu boxa si parcare zona Coresi

Compania STARTIMOB va propune spre achizitie , un apartament situat intr-un bloc finalizat in 2016 pe strada Ioan Popasu in cartierul Tractorul. Apartamentul este situat la etajul 2/8, este insorit datorita pozitionarii Nord-vest si a spatiilor vitrate mari ce asigura o buna iluminare naturala, are ...

2593 EUR/m2 | 54 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20
1

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% Vă prezentăm un apartament cu adevărat special, situat într-unul dintre cele mai frumoase proiecte rezidențiale din centrul Bucureștiului – Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9. Aici, arhitectura istorică se îmbină perfect cu confortul modern, oferind un stil de viață rar întâlnit ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare Titan
5
48

Apartament de vanzare Titan

Vand apartament 2 camere decomandat in zona Parcului Titanii, cu centrala termica in garantie, usa metalica, balcon generos, 10.In imediata apropiere se afla statii de autobuz, tramvai linia 23, 19, scoala 195 Hamburg si 196, gradinite, centrul comercial Auchan Titan.Anul de constructie al blocului este ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsonieră Timișoara de vânzare
11
6

Garsonieră Timișoara de vânzare

Vând garsonieră ,la parter în Buziașului ,str Martir Marius Nemțoc ,16 Mp,amenajată ,mobilată apa caldă și căldură de la oraș ,ideala investiție închiriere sau locuit ,liberă ocupabila imediat ,Preț ,27000euro.Tel.0742143679.

1688 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

In spate la Eso.Bucatarie Inchisa.Ideal investitie.10 locuri de parcare in CF!
8

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou , integral din caramida, la parter, ideal pentru birou, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon, cu o suprafata utila de 31 mp , 10 locuri de parcare in CF in fata blocului. Zona Giroc in spate la Eso. Pretul in varianta fara mobila este de 75.000 euro ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu
6
6

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu

Vand apartament cu o camera situat laga Facultatea de Medicina, la 5 minute de mers. Are o suprafata de 30 mp, se afla la etajul 3. Apartamentul se vinde conform pozelor

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Baneasa
6
14

Garsoniera de vanzare in zona Baneasa

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Baneasa cu o suprafata de 35mp situat la etajul 1 al unui imobil de 8 etaje.Complet mobilata si utilata cu incalzire prin pardoseala.

2000 EUR/m2 | 35 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Teren 800 mp Timișoara Nord-Modern  de vânzare 1

Teren 800 mp Timișoara Nord-Modern de vânzare

Vând teren intravilan 800 mp front 18 m , casa mică ,toate utilitățile ,racordate ,ideal construcție casă individuală sau duplex ,zona Modern -Timisoara ,strada laterala necirculată ,Preț,189000euro Tel.0742143679.

800 m2

Timisoara, Timis

Disponibil Imediat.Bloc Nou.52 mp utili!
12

Disponibil Imediat.Bloc Nou.52 mp utili!

De vanzare apartament ULTIMUL apartament cu 2 camere, in bloc nou finalizat, disponibil imediat, integral din caramida, cu posibilitate de inchidere bucatarie, la etajul 3 cu spatiu de depozitare in Pod, loc de parcare inclus in pret, in zona Giroc dupa complex Diadora, pret 94.000 euro. Tel. 0734744765 ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Bucatarie inchisa.Finisaje de calitate.Disponibil imediat
9
4

Bucatarie inchisa.Finisaje de calitate.Disponibil imediat

De vanzare 2 camere in Bloc Nou 2025, finalizat, integral din caramida, incalzire prin pardoseala, finisaje de calitate, disponibil imediat, loc de parcare, zona Giroc in zona planetelor pe langa magazinul Profi. Pret 88.000 euro Tel. 0734744765

1833 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Teren-parcele -casă Sacalaz de vânzare 6

Teren-parcele -casă Sacalaz de vânzare

Vând 2 parcele ,teren intravilan pt casa in Sacalaz,vatra veche ,strada pietruită , utilități aproape ,600 mp și 580 mp front 18 m ideal casa individuală ,Preț ,29000euro.Tel.0742143679.

600 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră situată în zona Titan
5
6

Vând garsonieră situată în zona Titan

Vând garsonieră situată în zona Titan.Locuința este curată și întreținută nu necesită renovări, luminoasă beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul zilei si gata de locuit ideală pentru cei care doresc să se mute imediat. Zona este liniștită și bine conectată, având în apropiere mijloace ...

2148 EUR/m2 | 27 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Duplex cu 4 camere + garaj in Dumbravita
20
8

Duplex cu 4 camere + garaj in Dumbravita

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Dumbravita, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 144 mp. Anul constructiei este 2007, structura beton, material zidarie caramida. ...

1458 EUR/m2 | 144 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament de vanzare 4 camere 75mp cu 2 balcoane Mihai Viteazul Sibiu
10
6

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 75 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • 2 balcoane • Posibilitate construire pentru a 2-a baie • Pretabil investitie sigura  • Parcare extra pentru vizitatori  TABOO ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Sibiu, Sibiu

Despartit prin camera tehnica.Disponibil imediat.Luminos.Teren generos
17

De vanzare duplex despartit prin camera tehnica, in zona Mosnita Noua pe langa noul Lidl, pe parter si etaj, cu 3 camere, bine compartimentat, luminos, disponibil imediat, finalizat, incalzire prin pardoseala, teren de 330 mp. Pret 172.000 euro Tel. 0734 744 765

1870 EUR/m2 | 92 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa Pădureni de vânzare
13
1

Casa Pădureni de vânzare

Vând casa de cărămidă în Pădureni ,renovată parțial,teren total 1800 mp front 16 m acces auto ,apa,canalizare ,curent ,baie ,bucătărie și 3 camere ,Preț ,87000euro.Tel.0742143679.

870 EUR/m2 | 100 m2

Padureni, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Rahova
5
28

Garsoniera de vanzare in zona Rahova

Apartamentul tip studio prezentat spre vanzare face parte din proiectul imobiliar Confort Urban Residence, dispus excelent in Sectorul 5 al Capitalei, pe Soseaua Salaj, langa targul de legume-fructe Pucheni. Dispune de 34mp2. Etaj 2. Blocul dispune de lift. Bloc fara risc seismic. Dispune si de loc de ...

1324 EUR/m2 | 34 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Teren intravilan curți construcții Moșnița de vânzare
1

Teren intravilan curți construcții Moșnița de vânzare

Vând teren intravilan curți construcții 19150 mp în Moșnița ,PUZ de case în lucru ,zona foarte bună ,toate utilitățile lângă teren ,zona în plină dezvoltare drum pietruit ,Preț ,60 euro mp ,Tel.0742143679.

19,150 m2

Timisoara, Timis

Disponibil Imediat.Mobilat si utilat.Loc de parcare Acoperit!
10

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, integral din caramida, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, loc de parcare Acoperit inscris in CF, boxa in Pod inscrisa in CF, in zona Giroc pe langa Lidl,Penny si Mega Image. Pret 102.500 euro negociabil Tel.

2050 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Crangasi
4
76

Garsoniera de vanzare in zona Crangasi

Se ofera spre vanzare garsoniera confort I, vis-a-vis de Piata Crangasi. Se afla la etajul 2 intr-un bloc mixt, este curata, decomandata, 28mp utili.

1429 EUR/m2 | 28 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Teren intravilan industrial Aradului de vânzare
7

Teren intravilan industrial Aradului de vânzare

Vând teren intravilan industrial ,zona Calea Aradului lângă coca cola ,suprafața 15000 mp front 35 m ,drum de acces ,ideal investiție termen lung ,Preț ,25 euro mp,Tel.0742143679.

15,000 m2

Timisoara, Timis

Finisaje premium!Calitate!Disponibil Imediat
10
4

Finisaje premium!Calitate!Disponibil Imediat

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Giroc, cartierul Planetelor, intr un bloc nou 2025, finalizat, cu finisaje premium atat in apartamente cat si in casa scarii, la etajul 1, disponibil imediat, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon. Sunt disponibile mai multe modele, cu suprafete intre ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea