Promovat
Casa individuala cu 7 camere de vanzare  in Sibiu zona Selimbar
20
4

Casa individuala cu 7 camere de vanzare in Sibiu zona Selimbar

De vanzare casa individuala cu 7 camere si 514 mp teren in zona Selimbar orasul Sibiu, constructia a fost finalizata in anu 2013. Locuinta este ideala pentru o familie care cauta un imobil modern, spatios, complet amenajat si gata de locuit. Casa are 290mp utili si este impartita pe 3 etaje cu un regim ...

1207 EUR/m2 | 290 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Garaj Boxa Centrala Proprie Zona Centrala
14
8

Apartament cu 3 camere decomandat, 1 baie cu posibilitate de a doua baie, centrala proprie, su: 68 mp ,balcon , situat la parter înalt, vedere pe 2 părți, plus boxa, si garaj sub bloc, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Scoala, Gradinita, la 7 minute de mers pe jos de Iulius Mall, ...

2206 EUR/m2 | 68 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

Promovat
Complex Nou de Case P+1+M 140 mp utili Curte+Parcare Tiparniței Sect 5
20
2

Un nou complex rezidential in portofoliul TRIMBITASU ESTATE! PRETURI DE LA 170.000 -185.000 euro+TVA Un proiect de 32 de case dezvoltat cu responsabilitate de catre ISG Romania, un jucator important in piata imobiliara din Bucuresti Complexul este situat pe str Tiparnitei nr. 105-111, in dreptul Dedeman ...

1156 EUR/m2 | 147 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar
9
2

1 cam Circumvalatiunii etaj intermediar

De vanzare garsoniera cu o cameracu hol acces baie cu cada bucatarie separata balcon tip logie necesita renovare completa situat la etajul 7 din 10 cu lift zona Circumvalatiunii-Kaufland Bega Shopping Center. Pret 62900 euro.

1850 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Doua terenuri intravilane in Comuna Teisani de vanzare
9

Doua terenuri intravilane in Comuna Teisani de vanzare

Agentia Imobiliara CRISSIMOB are placerea sa va prezinte pentru vanzare doua terenui intravilane in Comuna Teisani situata la 37km de Ploiesti intr-o zona foarte frumoasa cu aer curat si multa liniste: 1. Teren intravilan 1808 mp cu deschidere in doua parti , se afla pe el livada de pomi fructiferi ...

5,265 m2

Teisani, Prahova

Apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu
14
5

Apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Balcescu Detalii imobil: bloc turn la etaj superior centrala termica proprie usa metalica la intrare parchet gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie din PVC - geam la baie - balcon mare deschis Pret: 49000 euro neg Comision pentru ...

1043 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, Bdul Decebal
16
8

Apartament 2 camere in Deva, Bdul Decebal

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Decebal. Detalii imobil: etaj 4 7 decomandat, suprafata utila 57 mp - living open space cu bucataria (modificari realizate cu proiect) - balcoane incorporate in dormitor, respectiv bucatarie - izolat pe interior - aer conditionat centrala ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
21
4

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu Detalii imobil: - etaj 3 in bloc de 4 nivele - bloc de caramida termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica apartamentul se vinde semimobilat OCUPABIL IMEDIAT!!! Pret: 88000 euro negociabil Comision pentru ...

1205 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3
20
3

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu Detalii imobil: etaj 3 4 decomandat, suprafata utila 77 mp 2 bai hol de intrare foarte spatios (aproximativ 9mp) hol secundar cu spatiu pentru dresing si masina de spalat camara cu geam balcon inchis bloc izolat termic ...

1032 EUR/m2 | 77 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Berceni
7
8

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Berceni

Apartament cu 2 camere decomandat, amplasat strategic in sector 4 Berceni, la 5 minute fata de metrou Piata Sudului, pe sos Oltenitei 172-178, cu o suprafata utila de 50mp,situat la etajul 5 8.Anul de constructie este 1977

1760 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3
20
1

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. Detalii imobil: etaj 3 4 suprafata utila 80 mp balcon baie cu geam centrala termica ferestre termopan cu tamplarie din PVC usa metalica parchet de lemn, gresie, faianta necesita renovare OCUPABIL IMEDIAT Pret: 78000 euro ...

975 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2
19
4

Apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu, et 2

Va propun spre vanzare apartament 4 camere in Deva, zona Gojdu. etaj 2 in bloc de 4 nivele 80 mp bucatarie open space cu sufrageria balcon incorporat in sufragerie camara in balcon baie cu geam centrala termica aer conditionat parchet, gresie, faianta ferestre termopan cu tamplarie ...

1338 EUR/m2 | 80 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto
15
6

Apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Liceul Auto Detalii imobil: etaj 3 decomandat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta balcon inchis centrala termica mobilat,utilat cum se vede in fotografii OCUPABIL ...

1509 EUR/m2 | 55 m2

Marasti, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, zona Saturn- pol. Municipiu Deva
18
12

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Saturn- pol. Municipiu Deva Detalii imobil: - decomandat - suprafata utila 56 mp+ 6 mp balcoanele - doua balcoane unul deschis, unul inchis centrala termica aer conditionat instalatie sanitara si electrica schimbate pe cupru usa metalica ...

1290 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala   Casa de Cultura
20
1

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala Casa de Cultura

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala. etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis din tabla, izolat cu vata bloc de caramida 60 mp baie cu geam usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC Qfort parchet clasic din lemn, bine intretinut gresie si faianta ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie, et 1
6
6

Apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie, et 1

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie. etaj 1 in bloc de 7 nivele 90 mp transformat in apartament de 4 camere din 3 decomandat 3 balcoane dintre care 1 balcon tip loja (bucatarie mutata intr-unul dintre balcoane) debara incapatoare centrala termica aer ...

1200 EUR/m2 | 90 m2

22+Decembrie, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala
20
2

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona centrala Detalii imobil: 66 mp + beci la subsolul blocului parter decomandat bucatarie cu camara 2 bai balcon inchis usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC OCUPABIL IMEDIAT Pret: 86.000 euro Comision pentru cumparator: ...

1303 EUR/m2 | 66 m2

Central, Deva, Hunedoara

Casa la cheie in Deva, zona Archia
20
2

Casa la cheie in Deva, zona Archia

Va propun spre vanzare casa in Deva, zona Archia Prezentare imobil: suprafata totala teren 569 mp front stradal 17,5 ml amprenta casa 94,72 mp suprafata construit desfasurata 164,27 suprafata utila desfasurata 128,23 mp P+M casa constructie 2020 izolata termic pe exterior cu polistiren ...

1445 EUR/m2 | 128 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Teren intravilam de vanzare in PLOIESTI
1

Teren intravilam de vanzare in PLOIESTI

Agentia Imobiliara CRISS imob are placerea sa va prezinte teren de vanzare in zona in plina dezvoltare 23800mp cu deschidere 60ml la DJ 102, in zona ROUA + IRISH TOWN , potentional ridicat de investit . Pretul este de 125 euro mp

23,800 m2

Ploiestiori, Prahova

 Spatiu comercial in Deva, zona Oituz
20
1

Spatiu comercial in Deva, zona Oituz

Va propun spre vanzare spatiu comercial in Deva, zona Oituz Detalii imobil: suprafata teren 89 mp constructiei anul 1988 amprenta la sol (suprafata desfasurata) 77mp P intabulat ca spatiu comercial 2 incaperi separate cu un perete din rigips grup sanitar cu geam la etaj sunt 3 incaperi ...

1169 EUR/m2 | 77 m2

Titu%2bMaiorescu, Deva, Hunedoara

Buftea- Str Aviatiei
3

Buftea- Str Aviatiei

Top Home Advisors va propune spre vanzare un teren in suprafata de 12.229.28 mp, deschidere 36.07 ml, utilitati in zona, strada asfaltata, zona in dezvoltare. toate actele. Broker exclusiv Comision standard

12,229 m2