Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare-Proiect si autorizatie imobil 6 apartamente, 800 mp, P+2E+M-Sinaia
10

Vă propunem spre vânzare un teren intravilan situat în orasul turistic Sinaia, într-o zonă ultracentrala ,foarte liniștită și cu retragere de la drumul principal, zona alcătuită exclusiv din case, pensiuni si foarte aproape de hotel International, ideală pentru o reședință privată deosebită.Suprafata ...

800 m2

Ultracentral, Ploiesti, Prahova

Promovat
Jumatate de duplex de vanzare cu 5 camere, Dumbravita
7

Jumatate de duplex de vanzare cu 5 camere, Dumbravita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o jumatate de duplex cu 5 camere, situata in Dumbravita, intr-o zona linistita si apreciata, in apropiere de strada Mures. Imobilul se remarca printr-o compartimentare eficienta si functionala, fiind ideal pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si intimitate. ...

2069 EUR/m2 | 116 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare in stil mediteranian curte 704 mp Borhanci
20
3

Cauti o casa spatioasa in Cluj-Napoca pentru tine si familia ta? Vrei sa ai un stil de viata exclusivist intr-una din cele mai cautate zone din Cluj-Napoca? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa individuala de vanzare cu 5 camere in zona Borhanci, Cluj-Napoca.  Suprafata construita este de 296 ...

2863 EUR/m2 | 234 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan cu panorama
3
3

Vand teren intravilan cu panorama

Vand teren intravilan ,s=1400 mp,fs=44 ml,canalizare si apa pe teren,gazul se afla la 100 m,panorama superba aupra orasului. 45 euro mp

700, Deva, Hunedoara

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall
16

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, ideal investitie, suprafata utila 38 mp, baie, bucatarie, debara, balcon, în zona sunt scoli, grădinițe, piata, supermarketuri și la 3 minute stația de autobuz, cabinete medicale nu se accepta credit bancar, pret 79000 Euro negociabil+comisionul ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Circumvala%25c8%259biunii, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!
17
1

COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!

De vanzare apartament cu 3 camere, COMISION 0%, la etajul 1 intr un bloc cu LIFT, in bloc nou, in ORAS, langa mijloc de transport in comun, decomandat, 72 mp utili+balcon, vedere pe 2 parti, spatios, luminos, cu 2 bai, bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, 2 LOCURI ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

FILM TUR 3D!! Apartament cu 3 camere luminos, loc parcare, zona Lenin, Sfantu Gheorghe
19

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA este onorata sa va propuna spre vanzare un apartament semidecomandat cu 3 camere, situat in Municipiul Sfantu Gheorghe, in cartierul Lenin pe strada Sporturilor, chiar deasupra magazinului Profi mdash; o zona apreciata si pentru accesibilitate si ...

1119 EUR/m2 | 67 m2

lenin, Sfantu Gheorghe, Covasna

Promovat
Apartament decomandat de vanzare 78 mpu 3 camere pod 85 mp Selimbar
11
2

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 78 mp, zona Selimbar, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Un loc de parcare inclus in pret • Parcare extra pentru vizitatori, 1 loc de parcare pe etaj • Locatie ferita de aglomeratie • Pod de 85 mp cu intrare din apartament, ...

2051 EUR/m2 | 78 m2

Sibiu, Sibiu

Garsoniera de vanzare zona Berceni
4
121

Garsoniera de vanzare zona Berceni

Garsoniera de vanzare zona Berceni. Proprietatea face parte dintr-un ansamblu pozitionat la doar cateva minute de mers pe jos pana la Statia de Metrou Berceni. Se afla intr-o zona foarte accesibila in apropierea mai multor magazine si supermarketuri. Dispune de 40mp2. Situata la etajul 2. Loc parcare ...

1000 EUR/m2 | 40 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

3 camere  bloc nou, 80 mp utili , balcon de 20 m
20
1

3 camere bloc nou, 80 mp utili , balcon de 20 m

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, situat intr-un bloc nou in Giarmata Vii-Jumbo, zona in plina dezvoltare , la etajul 1 din 3 nivele, foarte bine compartimentat, suprafata utila 80 mp ,veere pe doua parti , terasă mare de 20 mp cu ieșire din fiecare cameră, living cu bucătărie ...

1975 EUR/m2 | 80 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!
10
2

Vand 3 camere Braytim etaj 1 cu intrare din strada!

Vand apartament cu 3 camere, 76 mp, etaj 1 cu intrare din strada, living cu bucatarie, 2 dormitoare, o baie, 2 balcoane, centrala schimbata in 2022, loc parcare, aer conditionat, rulouri exterioare aluminiu, zona Braytim, pret 135000 euro. tel 0773336700

1776 EUR/m2 | 76 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 2 balcoane, decomandat, etaj intermediar!
7
3

Se vinde apartament cu 2 camere decomandate, situat la etajul 6/8, cu o suprafață utilă de 50 mp – o alegere ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție! ✨ Compartimentare inteligentă: • ️ Living luminos, perfect pentru momentele de relaxare • ️ Dormitor confortabil, pentru odihnă deplină • ...

2780 EUR/m2 | 50 m2

Iris, Cluj-Napoca, Cluj

Teren intravilan de locuințe, birouri sau un supermarket P+2E la Centura Orașului la 3,5 km distanta
2

Teren intravilan multiple destinații, locuințe + birouri sau un supermarket P+2E | Centura Orașului la 3,5 km distanta Promovăm teren intravilan, se poate elibera certificat de urbanism pentru locuințe hotel și sau birouri P+2E.Sau chiar P+4E+M în cazul unui Puz dacă se executa). Posibilitate de construire ...

7,500 m2

Remetea Mare, Timis

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
9

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare  teren  de 903 mp, cu casa demolabila , intravilanul vechi  Dumbravita cu strada lata
7
1

De vanzare teren de 903 mp, cu casa demolabila , intravilanul vechi Dumbravita cu strada lata

Teren intravilan 903 mp Dumbrăvița (intravilan vechi), zona str. Gheorghe Doja De vânzare în exclusivitate teren în vatra satului, pe strada Lată, cu zonă verde în față și casă veche demolabilă. Suprafață 903 mp, front stradal 12 ml, toate utilitățile la stradă. Preț: 160 000 negociabil. Prezentarea ...

903 m2

Dumbravita, Timis

Vand apartament 3 camere amenajat modern
8

Vand apartament 3 camere amenajat modern

De vanzare apartament 3 camere, su=90 mp,st=118 mp amenajat complet ,termopan,gresie,faianță,parchet,uși interioare noi și metalică la intrare,climă,izolație exterioară,terasă deschisă 36 mp cu o panoramă superbă. Apartamentul este situat la et.8 9 intr-un bloc construit după 2010 (sunt 2 lifturi mari ...

1660 EUR/m2 | 89 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Promovat
FILM Tur LIVE! Spatiu Ultracentral, Sfantu Gheorghe,
13

FILM Tur LIVE! Spatiu Ultracentral, Sfantu Gheorghe,

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va prezinte un spatiu disponibil in judetul Covasna, amplasat in zona ultracentrala, cu o suprafata utila de 186 metri patrati. Birourile sunt situate la etajul 1 al unei cladiri de bloc, accesul realizandu-se direct din strada principala, ...

1747 EUR/m2 | 186 m2

ultracentral, Sfantu Gheorghe, Covasna

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
8

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea