Imobiliare

Promovat
Apartament cu 4 camere, 2 bai, etaj intermediar, zona Soarelui
7

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere si 2 bai situat in zona Soarelui . Apartamentul are o suprafata generoasa de 86 mp si este compartimentat astfel : -Hol de acces -Bucatarie separata -Dormitor cu balcon -Baia principala -2 Dormitoare -Living - Baie de servici Pe ...

1628 EUR/m2 | 86 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
APARTAMENT  2  CAMERE UNIVERSITATE
9

APARTAMENT 2 CAMERE UNIVERSITATE

Va prezentam spre vanzazare uin apartament de 2 camere situat in centrul Capitalei, aproape de Universitate, intr-un bloc fara risc seismic. Apartamentul este situat la etajul 6 din 9 si a fost renovat in totalitate cu instalatii sanitare si electrice noi. Locuinta se ...

2423 EUR/m2 | 47 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
7

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament finalizat cu 2 camere decomandat in Giroc
4

Apartament finalizat cu 2 camere decomandat in Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu doua camere decomandat in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 53 mp la care se adauga un balcon de 4 mp si un loc de parcare. Imobilul este finalizat la finalul anului 2025! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

CASĂ  2022   desing modern, intimitate totala FOCȘANI   MÂNDREȘTI-Munteni
10

CASĂ 2022 desing modern, intimitate totala FOCȘANI MÂNDREȘTI-Munteni

Dacă îți dorești mai mult decât o casă un spațiu care îmbină confortul, siguranța și liniștea această proprietate este alegerea perfectă. Construită în 2022, cu materiale de calitate și atenție la detalii, locuința oferă un echilibru ideal între eleganță, funcționalitate și intimitate, într-o zonă ...

895 EUR/m2 | 200 m2

Mandresti-Munteni, Vrancea

Apartament 2 camere transformat in 3, zona Rovine
7
1

Apartament 2 camere transformat in 3, zona Rovine

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu un potențial deosebit, situat la etajul 1 din 4, în cartierul Rovine, una dintre cele mai apreciate zone ale Craiovei, aproape de școli, grădinițe, supermarketuri și mijloace de transport. Locuința este formată din 3 camere luminoase și are o suprafață ...

2948 EUR/m2 | 42 m2

Craiova, Dolj

Garsoniera - zona Alexandru cel Bun
11

Garsoniera - zona Alexandru cel Bun

Garsoniera cu Logie in Alexandru cel Bun Zimbru ndash; Confort Urban, Liniste si Parcare facila | Etaj 1 Imobil.Ro va propune spre vanzare o garsoniera decomandata, situata in zona Zimbru ndash; Alexandru cel Bun, intr-un cadru definit de civilizatie si accesibilitate. Detalii Spatiu si Confort: ...

2079 EUR/m2 | 24 m2

alexandru cel bun, Iasi, Iasi

2camere militari rezidence
7
19

2camere militari rezidence

militari rezidence strada ilie petre , etaj 2 7 , liber, apartamentul se vinde mobilat , gresie faianta parchet termopan, balcon ,centrala proprie , rog seriozitate

1317 EUR/m2 | 47 m2

Sector 6, Bucuresti

casa sector 5
10
9

casa sector 5

casa strada calea ferentari , 5 camere ,constructie din 1960 suprafata 123mp, suprafata constructie 57mp, anexe s= 40mp curte pavata centrala pe gaze pivnita, rog seriozitate

1691 EUR/m2 | 68 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere zona Str,Victoriei
12

Apartament 3 camere zona Str,Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 140000 euro,tel.07 arata numarul

1818 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

 investitie - vand casa halaucesti
4

investitie - vand casa halaucesti

Proprietar, va pune la dispozitie un imobil situat in Centrul Comunei Halaucesti - Targ Casa are potential de modernizare desi in acest moment - PARTERUL ESTE INCHIRIAT - O FIRMA DE CONFECTII SI SE OBTINE 600 EURO LUNA CHIRIE. Suprafata de teren 200 mp (un dreptunghi aprox 8ml 25 ml. toate utilitatile ...

500 EUR/m2 | 200 m2

Halaucesti, Iasi

Apartament cu 3 camere, in Militari, langa metrou Pacii, sector 6, Bucuresti
13

Excelenta prin experienta ! Noi nu vindem francize, noi vindem proprietati... si o facem pe 5 continente ! Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere confort 1, decomandat, etaj 7 din 10, situat in Cartierul Militari, aproape de metrou, de statia de autobuz, in apropiere de supermarketuri si ...

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera - Lacul Tei - Facultatea de Construcții
12

Garsoniera - Lacul Tei - Facultatea de Construcții

VG Real Estate vă propune spre vânzare o garsoniera situata în zona Lacul Tei, Facultatea de Construcții, ideala pentru: investiție. Informații generale • Tipul apartamentului: o camera, tip: decomandat. • Suprafața: • Utilă: 36.57 m²; • Construită: 46 m². • Etajul: 8/10 • Anul construcției: ...

2322 EUR/m2 | 37 m2

Sector 2, Bucuresti

3 camere, Lipovei – 67mo utili
7

3 camere, Lipovei – 67mo utili

360 Grade Imobiliare – Apartament 3 camere, Lipovei – Calea Sever Bocu, Timișoara Preț: 109.990 € (negociabil) + comision agenție Locație Apartament situat în zona Lipovei – Calea Sever Bocu, la doar câteva minute de Iulius Mall Timișoara, cu acces rapid la transport în comun, școli, magazine și ...

1640 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Casa de vanzare , Fantasy Park Craiova
10
2

Casa de vanzare , Fantasy Park Craiova

Casa locuinta de serviciu si spatiu comercial la parter cu regim de inaltime S+P+1+M, cu suprafata constriuita la sol de 117 mp si suprafata utila de 380 mp Suparafata teren de 284 mp

1053 EUR/m2 | 380 m2

Craiova, Dolj

Apartament 2 camere DECOMANDAT | Micro 21 | Centrală Proprie | Etaj 6
5

Practic Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandate, spațios și luminos, situat în zona Micro 21. Detalii cheie: Suprafață: 57 mp (generos și bine compartimentat); Etaj: 6 din 8 (bloc construit în 1982, dotat cu lift); Orientare: Sud (lumină naturală pe tot parcursul zilei); Configurație: ...

1254 EUR/m2 | 57 m2

Galati, Galati

Apartament 4 Camere Decomandate | 89 mp | 2 Băi | Micro 17
5

Apartament 4 Camere Decomandate | 89 mp | 2 Băi | Micro 17

Practic Imobiliare vă prezintă o oportunitate excelentă pentru o familie numeroasă: un apartament cu 4 camere decomandate, spațios și echilibrat, situat în cartierul Micro 17. Caracteristici principale: Suprafață generoasă: 89 mp utili; Etaj: 3 din 4 (poziție intermediară); An construcție: 1985; Compartimentare ...

1090 EUR/m2 | 89 m2

Galati, Galati

Apartament 3 Camere Mazepa 2 | 103 mp | 2019 | Încălzire Pardoseală
9
3

Practic Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern și spațios cu 3 camere, situat în zona premium Mazepa 2. Locuința se află la etajul 4 al unui imobil finalizat în anul 2019 (regim de înălțime P+6). Detalii principale: Suprafață utilă: 103 mp (spațiu generos și luminos); Compartimentare: Decomandat ...