Promovat
De vanzare teren intravilan 680 mp - Aleea Fagetului
3

De vanzare teren intravilan 680 mp - Aleea Fagetului

De vanzare teren intravilan 680 mp ndash; Aleea Fagetului, Bistrita Alpha Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan situat pe Aleea Fagetului, intr-o zona rezidentiala si linistita a municipiului Bistrita. Suprafata teren: 680 mp + 87 mp cota drum de acces (care se va alipi la Aleea Fagetului, ...

680 m2

Viisoara, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament de vanzare Titan
5
49

Apartament de vanzare Titan

Vand apartament 2 camere decomandat in zona Parcului Titanii, cu centrala termica in garantie, usa metalica, balcon generos, 10.In imediata apropiere se afla statii de autobuz, tramvai linia 23, 19, scoala 195 Hamburg si 196, gradinite, centrul comercial Auchan Titan.Anul de constructie al blocului este ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
de vanzare, Apartament 2 camere si terasa, zona Lidl, Mamaia Nord
11

Ansamblu rezidențial premium – Mamaia Nord Agenția noastră vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 3, într-un proiect modern vis-a-vis de LIDL și la doar 500 m de plaja exclusivistă Lujo Beach. Detalii apartament Suprafață utilă: 69,91 mp Terasă: 24,91 mp Etaj: 3 Compartimentare ...

1860 EUR/m2 | 70 m2

Mamaia-Sat, Constanta

Promovat
GARAJ 32mp de vânzare în zona Gara
3

GARAJ 32mp de vânzare în zona Gara

EXCLUSIVITATE! COMISION 0% la cumparare! Va propun spre vanzare un garaj in suprafata de 32mp, situat pe strada Razboieni, constructie din beton si acoperis tip Lindab, nou. Terenul aferent garajului este proprietate personala. Pentru mai multe detalii va stau cu drag la dispozitie!

375 EUR/m2 | 32 m2

Gara, Focsani, Vrancea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă individuală 5 camere   Ghiroda, vatră veche | teren 506 mp, lângă parc
17
8

Casă individuală 5 camere Ghiroda, vatră veche | teren 506 mp, lângă parc

Proprietate completă pentru familie, situată în Ghiroda, în vatra veche a localității, într-o zonă liniștită, aproape de parc și cu acces rapid către Timișoara. Casă individuală construită în 2013, bine întreținută, cu spații generoase și curte amenajată. Detalii: Suprafață utilă: 147 mp Teren: 506 ...

2034 EUR/m2 | 147 m2

Ghiroda, Timis

Teren casă   duplex Mehala Ronat 937 mp   acces rapid oraș
4
18

Teren casă duplex Mehala Ronat 937 mp acces rapid oraș

Teren intravilan 936 mp Mehala Ronat, Timișoara | ideal casă sau duplex Oportunitate reală pentru construcție într-una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara Mehala Ronat. Teren intravilan cu suprafață de 936 mp, situat într-o zonă de case, liniștită, dar cu acces rapid către ...

936 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Duplex nou 2025   3 camere, curte proprie | Sânandrei, 10 min Timișoara
10
18

Duplex nou 2025 3 camere, curte proprie | Sânandrei, 10 min Timișoara

Casă modernă tip duplex, situată în Sânandrei, la doar 10 minute de Timișoara ideală pentru cei care vor liniște, dar acces rapid către oraș. Construcție nouă (2024 2025), realizată din materiale de calitate, cu posibilitatea de personalizare a finisajelor. Detalii: Suprafață utilă: 71 mp Teren: ...

1761 EUR/m2 | 71 m2

Sanandrei, Timis

Teren intravilan 608 mp   Dumbrăvița, zona IKEA | toate utilitățile
2
15

Teren intravilan 608 mp Dumbrăvița, zona IKEA | toate utilitățile

Oportunitate excelentă pentru construcția unei case într-una dintre cele mai căutate zone din Dumbrăvița, în apropiere de IKEA. Teren intravilan cu suprafață de 608 mp, situat într-o zonă rezidențială în dezvoltare, cu acces facil către oraș. Detalii: Suprafață: 608 mp Destinație: rezidențial Drum ...

608 m2

Dumbravita, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Take Ionescu
6
6

De vanzare apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Va sugeram spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,la 10 minute de mers pe jos de Facultatea de Medicina,la etajul 2,avand o suprafata de 32 mp. Apartamentul se afla situat intr-o zona buna a orasului,cu acces rapid la partea centrala a orasului,facultati,supermarketuri,banci,farmacii. Posibilitate ...

1969 EUR/m2 | 32 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

!!! 2 Camere...Punctele Cardinale...5min de Fac. de medicina
6
1

Agentie imobiliara oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, transformat in 3 camere, model complet decomandat, la etajul 2 la 5min de Facultatea de medicina si 2 min de piata Unirii , zona Punctelor Cardinale amenajat complet cu geamuri tip tripan, parchet, gresie si faianta, centrala termica proprie ...

2250 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Ocazie!!! 585 mp teren intravilan 2 fronturi stradale Dumbravita -IKEA
1
8

Agentie imobiliara oferim spre vanzare teren intravilan in Dumbravita - IKEA cu o suprafata de 585 mp, cu 2 fronturi stradale de 21mp, pretabil pt o casa individuala sau duplex. Zona are drum asfatat precum si toate utilitatile, zona de case care nu este foarte circulata. PRET 250 euro mp Tel 0791 000 ...

Dumbravita, Timis

Duplex premium 4 camere   Dumbrăvița, zona IKEA | teren 326 mp
18

Duplex premium 4 camere Dumbrăvița, zona IKEA | teren 326 mp

Proprietate modernă, situată într-o zonă în plină dezvoltare din Dumbrăvița, cu acces rapid către Timișoara. Duplex spațios, ideal pentru o familie care își dorește confort, liniște și curte generoasă. Detalii: Suprafață utilă: 114 mp Teren: 326 mp Regim: Parter + Etaj Compartimentare: Parter: living ...

2342 EUR/m2 | 114 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
COMISION 0%| Ghimbav| 885 mp| View Postavaru
17

COMISION 0%| Ghimbav| 885 mp| View Postavaru

Teren intravilan de vânzare în Ghimbav – Cartierul Florilor Dacă visezi să îți construiești casa perfectă într-o zonă liniștită, modernă și cu o priveliște deosebită, atunci acest teren din Cartierul Florilor este alegerea ideală pentru tine. Sunt Ionela Ciobotă de la RE/MAX Evolution și te invit să ...

885 m2

Central, Ghimbav, Brasov

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

!!! 3min Facultatea de medicina...3 Camere..
6

!!! 3min Facultatea de medicina...3 Camere..

Agentie imobiliara oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, model semidecomandat cu dormitoare separate, SU=63mp, la etajul 3 din 3, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet masiv in stare f buna, geam la baie, centrala termica proprie. Ideal ca si investitie pentru inchiriat ...

2029 EUR/m2 | 63 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

!! 3 Camere..decomandat..Calea Aradului
9
1

!! 3 Camere..decomandat..Calea Aradului

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 3 camere model decomandat, la parter inalt in zona calea Aradului est, cu o suprafata utila de 65mp + 2 balcoane inchise, 2 bai dintre care una cu geam, amenajat cu geamuri termopan, parchet, faianta si gresie model clasic, incalzirea cu centrala ...

1752 EUR/m2 | 65 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Medicinei
5
4

Apartament cu o camera in zona Medicinei

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 4 7 avand o suprafata de 24 mp. Foarte aproape de mijloacele in comun. Actele pentru centrala proprie sunt facute, trebuie doar montata.

1481 EUR/m2 | 27 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, balcon in Mosnita  - ID V2826
5
13

Apartament cu 3 camere, balcon in Mosnita - ID V2826

ID intern: V2826 Apartament cu 3 camere de vanzare in Mosnita FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Mosnita. Apartamentul este la Etaj 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Suprafata utila de 60 mp Anul constructiei ...

1447 EUR/m2 | 60 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament cu 2 camere decomandate de vanzare in cartierul Manastur
6

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 42 mp, zona Manastur, Cluj-Napoca.       TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Manastur, aflat la etajul 4 intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter ...

3285 EUR/m2 | 42 m2

Manastur, Cluj-Napoca, Cluj

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Vacaresti
4
20

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Vacaresti

Oferim spre inchiriere garsoniera situata in zona Vacaresti, 35mp, balcon, centrala proprie, masina de spalat, aragaz, frigider, etc. Se vinde mobilata si utilata. Etaj 2.Va asteptam la o vizionare!

1429 EUR/m2 | 35 m2

Vacaresti, Sector 4, Bucuresti

!!! 2 Camere ...Complex rezidential ..4 min Iulius Mall- zona Tipografilor
11
1

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, intr-un complex rezidential din TIMISOARA, zona centrala Tipografilor-Iulius Mall, la 7min de facultatea de medicina, amenajat , cu incalzire in pardoseala, la parter cu terasa, mobilat si utilat. Locuinta este ideala ca si investitie pt ...

2431 EUR/m2 | 65 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea