Imobiliare

Promovat
Lux, Spatiu si Vedere Panoramica – Borhanci
20

Lux, Spatiu si Vedere Panoramica – Borhanci

Va prezentam o proprietate de exceptie, destinata celor care apreciaza arhitectura moderna, confortul absolut si pozitiile privilegiate. Situata in zona exclusivista Borhanci, aceasta vila impresioneaza prin designul contemporan, tehnologia inteligenta integrata si vederea panoramica de 360° oferita ...

3500 EUR/m2 | 320 m2

borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Vânzare imobil reprezentativ, zona Castelului de Apă - Târgu Jiu
10
1

Imobil reprezentativ – Vânzare – Vizibilitate stradală – Bd. Ecaterina Teodoroiu - Târgu Jiu! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare o clădire impunătoare P+2+M, cu poziție strategică pe bulevard principal, vizibilitate excelentă și potențial investițional ridicat, situată în Târgu Jiu – Bulevardul ...

1667 EUR/m2 | 780 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Apartament in bloc nou cu 4 camere,  tip Samanta ,zona Alfa
8

Apartament in bloc nou cu 4 camere, tip Samanta ,zona Alfa

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere decomandat (samanta) in zona Alfa. Apartamentul este amplasat intr-o zona foarte bunaaceasta proprietate reprezinta o oportunitate de a locui intr-un spatiu sofisticat si confortabilcu o estetica moderna . Imobilul este compus din 4 camere ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Alfa, Arad, Arad

Promovat
Teren intravilan 453 mp, Snagov, Ghermănești, zonă rezidențială formată
7

Teren intravilan de vânzare, situat în Snagov, sat Ghermănești, județul Ilfov, într-o zonă rezidențială deja formată, cu locuințe și blocuri de apartamente în imediata apropiere. Proprietatea are o suprafață măsurată de 453,32 mp .. Conform documentelor cadastrale, terenul se află în intravilan, tarla ...

454 m2

Ghermanesti, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa unde copii cresc liberi: Povestea de pe strada Marin Sorescu
16

Exista case care sunt facute din caramida si mortar, si exista case care sunt tesute si din amintiri. Daca citesti aceste randuri, inseamna ca drumul tau te-a adus exact unde trebuia: la numarul 4, pe strada Marin Sorescu, intr-un loc unde se afla casa care este facuta pentru tine! Nu te uita ca in ...

1654 EUR/m2 | 130 m2

Calea Aradului, Oradea, Bihor

Pozitie inalta, aproape de vatra satului, Dumbravita, 765mp.
1

IMODIVERS--Vecini pe toate laturile, 765mp, fs 19,7m, Dumbravita-Mures, curent, gaz, apa, canalizare, 164.000E

765 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 2 camere zona Kaufland
8
1

Apartament 2 camere zona Kaufland

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere bloc nou,zona Kaufland,etaj 2,suprafata totala 57 mp,suprafata utila 46 mp,centrala gaz,lift,pret 76000 euro ,tel.

1652 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Spitalului
15

Apartament 2 camere zona Spitalului

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Spitalului,etaj 4 cu pod,suprafata totala 63 mp,decomandat,renovat total ,mobilat utilat,centrala gaz,boxa pe palier,pret 92000 euro,tel.0747698898

1460 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona Mircea Voda
18

Apartament 3 camere zona Mircea Voda

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona centrala ,etaj 4,decomandat,surafata totala 75,2 mp,suprafata utila 65,mp,fara imbunatatiri,boxa la subsol de 6 mp in proprietate,debransat caldura,gaz la usa,pret 60000 euro neg.tel.0747698898

923 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Casa Sat.Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea
12
3

Casa Sat.Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu Jud.Tulcea

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde casa in Sat Lastuni Com.Mihail Kogalniceanu,Jud.Tulcea, din chirpic ,tencuita,suprafata teren 4612 mp,suprafata construita 125 mp, decomandata ,1 hol mare ,sufragerie ,3 dormitoare ,plus anexa formata din 1 bucatarie ,plus 2 camere,imbunatatita cu termopane ,gresie ...

280 EUR/m2 | 125 m2

Lastuni, Tulcea

Apartament 2 camere zona Victoriei
20

Apartament 2 camere zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Victoriei ,etaj 5,suprafata totala 80,7 mp,suprafata utila 65,7 mp,decomandat,centrala gaz,aer conditionat,2 bai,boxa privata la parter,pret 78000 euro,tel.0747698898

1182 EUR/m2 | 66 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona E3,etaj 2
17

Apartament 3 camere zona E3,etaj 2

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere cartier E3,etaj 2,suprafata totala 70 mp,decomandat,mobilat utilat,2 bai,gaz la usa,pret 85000 euro,tel.0747698898

1308 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere Str.Sabinelor
17

Apartament 3 camere Str.Sabinelor

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere Str.Sabinelor,etaj 8 10.lift nou,decomandat,suprafata totala 70 mp,renovat complet,centrala gaz,pret 78000 euro .tel.0747698898

1114 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

1\2 DUPLEX, DE VÂNZARE, 4 camere\CARANSEBEȘ\ ZONĂ CENTRALĂ\JUD.CS
20

COMISION 0% Dana Imobiliare ,vă propune 1\2 a un Duplex,pe un teren de 260mp,situat în zona centrală a orașului Caransebeș ,aproape de Parcul Dragalina. Imobilul are o suprafață utilă de 132 mp, și este dispusă pe Parter + Pod(cu posibilitatea de mansardare), având următoarea compartimentare: ...

1114 EUR/m2 | 132 m2

central, Caransebes, Caras-Severin

Apartament 2 camere, 60.70 mp, zona Micro 4
8
1

Apartament 2 camere, 60.70 mp, zona Micro 4

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Micro 4, la etajul 4 al unui imobil bine întreținut, cu acoperiș în stare excelentă. Proprietatea dispune de o suprafață utilă de 60,7 mp și este compartimentată eficient, fiind compusă din living generos, dormitor, ...

1153 EUR/m2 | 61 m2

Targoviste, Dambovita

Studio de vanzare, 37.01 mp, zona Ultracentrală
9
2

Studio de vanzare, 37.01 mp, zona Ultracentrală

Blitz propune spre vanzare un studio modern, poziționat într-una dintre cele mai căutate zone ultracentrale ale orașului. Imobilul este situat la et 1 din 4 al unui bloc bine întreținut. -Suprafața totală este de 37,01 mp, compartimentarea fiind eficient realizată astfel: -1 dormitor -living spațios ...

2837 EUR/m2 | 37 m2

Craiova, Dolj

Teren intravilan,  2980 MP cu utilitati, Dealu Negru, aproape de Belis
4

Teren intravilan, 2980 MP cu utilitati, Dealu Negru, aproape de Belis

Capital Imobiliare va propune spre vanzare un teren, intravilan, cu suprafata de 2980 mp, situat in Dealu Negru, Calatele. Terenul are 2 fronturi, cu o lungime de 90 ml, este pozitionat intr-o zona foarte frumoasa a lacalitatii, cu priveliste deosebita asupra zonei. Accesul se face pe un drum din piatra, ...

2,980 m2

Dealu Negru, Cluj

Hale de INCHIRIAT- Tunari (Ilfov) - 7 euro mp
4

Hale de INCHIRIAT- Tunari (Ilfov) - 7 euro mp