Pret imbatabil-pozitie excelenta
1

Pret imbatabil-pozitie excelenta

REX Imobiliare, iti oferta oportunitatea de a aciztiona un teren generos cu o pozitionare excelenta, la un pret imbatabil, intre Timisoara si Sacalaz. Terenul generos in suprafata 1070mp, amplasat pe colt cu doua fronturi mari de 35ml, respectiv 30ml, este ideal atat pentru cumparare in vedearea construirii ...

1,070 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren intravilan 423 mp cu PUZ de vanzare la Bungard
5

EXCLUSIVITATE! Cauti un teren de vanzare in Bungard? Vrei sa iti construiesti o casa? TABOO Imobiliare iti propune acest teren de vanzare in zona Bungard. Suprafata totala a terenului este de 423mp, cu front stradal de 20m. Detine autorizatie de constructie. Acest teren se afla intr-o zona buna si poate ...

423 m2

Bungard, Sibiu

Promovat
Duplex premium in sat Gheorgheni
12

Duplex premium in sat Gheorgheni

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare o casa de tip duplex, premium, situata in Sat Gheorgheni, intr-o zona retrasa de la strada principala, cu acces pe drum asfaltat si priveliste frumoasa asupra imprejurimilor. Proprietatea imbina perfect linistea si intimitatea unei zone rezidentiale aerisite cu ...

1509 EUR/m2 | 170 m2

Gheorghieni, Cluj

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vânzare teren Fundata
3

Vânzare teren Fundata

Fundata 2988 mp, zona Padina Ursului, zona pensiuni, între Fundara și Fundatica, vedere Bucegi și Piatra Craiului, utilități la limita proprietatii (apa curentă și curent electric). Drum asfaltat plus forestier 700 m. Autorizatie emisa in octombrie 2025 pentru restaurare cabana P+M. 25 +tva mp. Mai multe ...

Fundata, Brasov

De vanzare casă  single in Sanandrei 115000 euro
1
2

De vanzare casă single in Sanandrei 115000 euro

De vanzare casa single in Sanandrei situata in vatra satului, teren 340 mp, cu finalizare iulie 2026. Beneficiaza de toate utilitatile. Suprafata utila este de 62 mp si este format din living, bucatarie, 2 dormitoare, 1 baie terasa. Pretul la cheie cu finisaje la alegerea clientului si cu incalzire ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

Sanandrei, Timis

Teren intravilan timisoara
3
7

Teren intravilan timisoara

De vanzare teren intravilan 2808 mp,front stradal 40 mp,strada nou asfaltata ,toate utilitatiile in fata,zona Dambovita-Aurora.Pret 150 euro/mp total 420000 euro. TEL 0745126783

Dambovita, Timisoara, Timis

Garsoniera la casa 70 mp gradina proprie 371 mp Terezian Sibiu
10
2

Comision 0% Garsoniera 1 camere de vanzare, decomandata, 70 mp, zona Terezian, Sibiu. Garsoniera de vanzare la casa 70 mp utili, situata intr-o zona linistita, beneficiind de intrare individuala si curte exclusiva de 371 mp. Desi necesita renovare substantiala, imobilul impresioneaza prin potentialul ...

1428 EUR/m2 | 70 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului
6
195

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Sagului

Oferim spre vanzare 2 camere, zona sagului, 48 mp2, decomandat, etaj 2 cu vedere in spate Blocul este izolat pe exterior, iar apartamentul, doar peretii exteriori si tavanul, este izolat si la interior. Zona este linistita. Soarele trece pe lungimea blocului, in asa fel ca e un apartament luminos, dar ...

1208 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren intravilan-zona KM5
3

Teren intravilan-zona KM5

Agenția Acord Imobiliar propune spre vânzare un teren intravilan situat în municipul Constanta, zona KM5, cu o suprafata de 915mp si o deschidere de 17,5m. PUZ aprobat, POT 50 % , CUT 2, regim de inaltime D+P+2et, maxima intre 11,4-12,5m de la cota zero la atic. Utilitati proximitate : curent, apa, ...

915 m2

Constanta, Constanta

De vanzare duplex în Mosnita Nouă aproape de Mega Image si Lidl 172000 euro negociabil
17

De vanzare duplex în Mosnita Nouă, aproape de Mega Image, si statie de autobuz, Parter+Etaj, suprafață teren 275 mp, suprafață utilă 115 mp, compartimentare astfel: la parter: bucătărie spațioasă, living cu acces pe terasă, baie cu duș; la etaj: 3 dormitoare, baie generoasă cu cadă și cu duș. Sunt incluse ...

1496 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament 5 camere
12
4

Apartament 5 camere

Oportunitate Unică! Apartament 5 Camere cu Potențial Residențial și Comercial Descriere Generală: Descoperiți această bijuterie imobiliară! Vă prezentăm un apartament cu 5 camere, o suprafață generoasă de 104 mp, oferind 3 dormitoare spațioase, 2 băi, scară interioară și nu mai puțin de 3 balcoane. ...

1120 EUR/m2 | 104 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, lift, zona Sagului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, luminos, semidecomandat, confort 1 situat, in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 10 intr-un bloc anvelopat cu lift si are o suprafata de 60 mp. Compartimentare: - Hol de ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare parcele de teren in Giarmata Vii,  langa asfalt 110 euro negociabil

De vanzare parcele de teren in Giarmata Vii, langa asfalt 110 euro negociabil

De vanzare parcele de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 630 mp, o parcela este situata pe colt cu 2 fronturi stradale, la 50 m de asfalt. Terenurile sunt situate in Giarmata Vii, intre case . Utilitatile sunt apa, gaz, curent canalizare si drum . Nu este pe drum de servitute. Pretul este ...

630 m2

Giarmata-Vii, Timis

Ofer spre vanzare apartament 2 camere zona Sebastian
10
25

Ofer spre vanzare apartament 2 camere zona Sebastian

Ofer spre vanzare apartament 2 camere zona Sebastian,situat la etaj 2 din 4 cu suprafata utila de 64mp,se vinde cu loc de parcare,an constructie 1980,la 5 minute de complex comercial vulcan,mai multe detalii la telefon.

1391 EUR/m2 | 64 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

COMISION 0% - Apartament cu 3 camere la etajul 1 in Giroc, zona ESO
10
4

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc, zona ESO. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Giroc, zona ESO, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. ...

1690 EUR/m2 | 71 m2

Giroc, Timis

Teren 1100 mp. Dumbravita
4
15

Teren 1100 mp. Dumbravita

Teren de vanzare cu pomi fructiferi, 1.100 mp. fs 19 m. Certificat urbanism pt casa unifamiliala, Dumbravita langa liziera padurii in apropiere de lac , toate utilitatile, pozitie foarte buna, pret 210 euro mp.negociabil. Tel : 0721-442227.

Dumbravita, Timis

OPORTUNITATE  de vanzare parcela de teren in Remetea Mare-Ianova 26000 euro

OPORTUNITATE de vanzare parcela de teren in Remetea Mare-Ianova 26000 euro

De vanzare parcela de teren pentru casa single sau duplex cu suprafata 600 mp. Terenul este situat in Ianova- RemeteaMare, langa case . Utilitatile sunt apa, gaz, curent si drum . Pretul este de 26000 euro, cu utilitati si TVA Incluse

600 m2

Remetea Mare, Timis

Teren 1000 mp. Dumbravita 4

Teren 1000 mp. Dumbravita

Teren aproximativ 1000 mp. front stradal 20 m. toate utilitatile, Dumbravita langa padure ,autorizatie de constructie, in apropierea pietei, pret 275 euro mp. negociabil. tel: 0721-442227.

1,000 m2

Dumbravita, Timis

Garsoniera zona Medicina- Take Ionescu,  23500 euro
4

Garsoniera zona Medicina- Take Ionescu, 23500 euro

De vanzare garsoniera zona Medicina- Take Ionescu, etaj 3, 12 mp mobilată, 23500 euro

1958 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat in zona Circumvaaltiunii,la etajul 2,avand o suprafata utila de 49 mp,confort 1,se vinde mobilat modern si utilat complet. Zona este una foarte buna,oferind un acces rapid la diverse puncte de interes precum partea centrala a orasului,parcuri,localuri,terase,restaurante,dar ...

1735 EUR/m2 | 49 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Depozit de vanzare
4

Depozit de vanzare

Constructie din caramida, amplasata pe 3 nivele, subsol, parter si etaj.

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Teren pentru locuinte colective 820 mp. Timisoara 1

Teren pentru locuinte colective 820 mp. Timisoara

Teren 820 mp. front stradal 19 m. pozitie foarte buna, pentru locuinte colective cu autorizatie de constructie P+2E+ER. Parter : SAD de aproximativ 170 mp. + 6 apartamente cu 3 camere si 5 apartamente cu 2 camere. Zona Brancoveanu- Cal. Sagului. Pret 535.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

820 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL 148000
5

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL 148000

De vanzare duplex situat in Mosnita Noua - LIDL, aproape de statia de autobuz, suprafata teren de 370mp, cu acces auto in curte , suprafata utila de 93mp, format din living, bucatarie, 2 bai, 2 dormitoare, terasa, pod, cu utilitati: apa, gaz, curent , fosa septica ecologica. Pretul este 148000 euro negociabil ...

1591 EUR/m2 | 93 m2

Mosnita Noua, Timis

Salvează căutarea