Imobiliare

Promovat
Apartament spatios Brazda - 2 camere
11

Apartament spatios Brazda - 2 camere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat intr-un imobil nou, cu o compartimentare moderna si spatii generoase. Proprietatea are o suprafata utila de 69,42 mp, la care se adauga un balcon de 16 mp, oferind un spatiu total foarte bine valorificat. Livingul, impreuna cu ...

1901 EUR/m2 | 69 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Apartament 2 camere, bloc 2014- rate fara dobanda direct la proprietar
13
5

De vânzare – apartament 2 camere, Găvana Apartamentul are 53 mp utili și 56,74 mp total, cu o compartimentare practică și spații bine proporționate. Livingul open-space cu bucătăria oferă acces direct pe balcon, iar lumina naturală intră frumos pe tot parcursul zilei. Dormitorul este separat, confortabil, ...

1696 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Casă / Vilă spatioasa cu teren in zona centrala Sararie
20
5

Casă / Vilă spatioasa cu teren in zona centrala Sararie

Dacă visezi la o casă luminoasă, cu intimitate și totuși aproape de centrul orașului, această proprietate este alegerea ideală. Suprafață teren: 481 mp . Construcție P+E Compartimentare inteligentă și spații multiple Etaj: - Living generos cu șemineu - Bucătărie închisă - 2 dormitoare - Birou - 2 ...

1563 EUR/m2 | 240 m2

Sararie, Iasi, Iasi

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara
7
1

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 65 mp utili + balcon si este situat la etajul 9 intr-un bloc izolat cu 10 etaje . - Hol de acces - Bucatarie - ...

1462 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, bloc nou, 73mp, London Residence
7

Apartament 2 camere, bloc nou, 73mp, London Residence

Blitz vă oferă spre vănzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în complexul rezidențial London Residence, într-un imobil finalizat în anul 2021, construit pe structură din cărămidă și cu regim de înălțime P+4. Locuința este amplasată la etajul 4 și dispune de o suprafață utilă generoasă ...

1842 EUR/m2 | 73 m2

Suceava, Suceava

Vedere pe 2 parti.2 balcoane.Etaj 2.Bloc Nou
10

Vedere pe 2 parti.2 balcoane.Etaj 2.Bloc Nou

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026, integral din caramida, cu vedere pe 2 parti, cu 2 balcoane inchise, incalzire prin pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 50 mp utili, Zona Giroc vizavi de Lidl si Mega Image. Pret 90.600 euro Tel.

1812 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Craiter LIDL
17
8

Apartament 2 camere Craiter LIDL

ID intern: 6928 REGIS Imobiliare va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat in cartierul Craiter, in apropiere de LIDL pe Strada Automotoarelor. Locuinta este luminoasa si bine compartimentata, fiind amplasata la etajul 3 din 3 al unui bloc imbunatatit (anvelopat, cu acoperis ...

1652 EUR/m2 | 46 m2

craiter, Brasov, Brasov

Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Centrala
7

Titan, Nicolae Grigorescu, Parc IOR, Centrala

Apartament cu 3 camere, intr-o zona excelenta, renovat integral, CENTRALA proprie, AC, mobilat si utilat, luminos, spatii de depozitare, 2 grupuri sanitare, situat la parter inalt in bloc de 4 nivele reabilitat.

2417 EUR/m2 | 60 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

casa individuala Varias apa centrala pe gaz canalizare 1500mp
20
2

Casa individuala de vanzare in Varias avand 4 camere 3 dormitoare suprafata utila 120 mp si suprafata teren 1500 mp. Deschiderea stradala este de 21 ml. Imobilul are pe langa casa principala o bucatarie de vara garaj cu groapa de interventie si alte cladiri anexe. Curtea principala este betonata si amenajata. ...

817 EUR/m2 | 120 m2

Varias, Timis

Promovat
Dristor, Mihai Bravu, Kaufland
3
4

Dristor, Mihai Bravu, Kaufland

Apartament cu 3 camere decomandat, zona linistita, cu multe facilitati, bloc solid, reabilitat termic, scara civilizata, reabilitat termic, etajul 5 din 10, este spatios, luminos, balcon inchis in termopan, spatii de depozitare, liber, acte la zi.

2200 EUR/m2 | 70 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Ap 4 camere Dacia - Circumvalatiunii, etaj 2, CT, negociabil
20
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere model confort 2, semidecomandat la etajul 2 din 4, situat in zona Dacia - Circumvalatiunii. Ca amenajari dispune de usa metalica la intrare, geamuri tip termopan tripan, gresie, faianta, parchet laminat, baie cu geam si vana, balcon tip logie modificat ...

1694 EUR/m2 | 62 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa.Balcon.Baie cu geam
10

De vanzare apartament cu 2 camere in Bloc Nou 2026, bloc integral din caramida, decomandat, cu bucatarie inchisa, cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inclus in pret, disponibil in doua luni, acum este la alb pe interior, pe exterior e gata. Zona Giroc la 5 minute de Penny , Lidl si Mega Image Pret ...

1800 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Dragomiresti Valea - Langa Centura, teren 15.600 mp, 35E/mp
11

Dragomiresti Valea - Langa Centura, teren 15.600 mp, 35E/mp

Teren. 15.600 mp, intravilan, cu o pozitionare excelenta, in Dragomiresti Vale cu acces rapid din Centura Bucuresti. Forma terenului este trapez, cu 2 fronturi stradale (68 si 59 m) Strada este asfaltata, accesul este rapid din Centura Bucuresti si utilitatile sunt chiar langa teren. Va stau la dispozitie ...

15,600 m2

Dragomiresti-Deal, Ilfov

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

Hala industriala 572 mp, teren 1.615 mp - Zona Sud Timisoara
7

Hala industriala 572 mp | Teren 1.615 mp | Zona Sud Timisoara | Acces TIR | Foxfort propune spre vanzare hala industriala situata in zona de sud a Timisoarei, langa centura, cu acces rapid catre autostrada si principalele artere ale orasului. Hala are o suprafata utila de 572 mp si este amplasata pe ...

1311 EUR/m2 | 572 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC
8

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere model confort 1 decomandat, situat in zona Aradului intr-un bloc turn la etajul 6 din 6 cu lift, suprafata utila 70 mp, cu vedere pe doua parti, 2 bai(cu vana si geam, cabina de dus), 1 balcon, clima, incalzire cu centrala proprie, geamuri tip termopan, ...

1943 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Brancoveanu
4
80

Garsoniera de vanzare in zona Brancoveanu

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Brancoveanu,este la etajul 2 10,la 10 minute de minute de statia de metrou.Este o zona bine conectata.Are o suprafata de 29mp.Anul de constructie al blocului fiind 1985. Complet mobilata si utilata.

1552 EUR/m2 | 29 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Decomandat.Bucatarie inchisa.Etaj 1.58 mp utili!
10

Decomandat.Bucatarie inchisa.Etaj 1.58 mp utili!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026, integral din caramida, la etajul 1, decomandat, cu bucatarie inchisa, cu incalzire prin pardoseala, luminos si spatios avand 58 mp utili. Blocul pe exterior este finalizat, la interior este la ALB, in 2 luni e gata finisat si pe interior.Pozele sunt ...

1791 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Etaj 2   Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere
15

Etaj 2 Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului, la etajul 2 din 4., suprafață utilă: 47 mp, Hol de acces, bucătărie închisă, living luminos cu ieșire pe balcon, dormitor și baie. Preț: 88.000 Euro

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera zona Lipovei
3
125

De vanzare garsoniera zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 2 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 27 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1333 EUR/m2 | 27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

3D  FILM! Apartament 3 camere,etaj 2, areal apreciabil, Simeria,Sfantu Gheorghe
17

3D FILM! Apartament 3 camere,etaj 2, areal apreciabil, Simeria,Sfantu Gheorghe

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA Va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Sfantu Gheorghe, pe strada Viitorului, zona Simeria. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin accesare filmului de prezentare si a ...

1371 EUR/m2 | 62 m2

simeria, Sfantu Gheorghe, Covasna

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea