Imobiliare

Promovat
Apartament 2 camere | vedere libera | Piata Chibrit – Ion Mihalache
20

Situat pe Bulevardul Ion Mihalache, acest apartament de 2 camere imbina foarte bine accesul facil catre oras cu confortul unei locuinte primitoare. Apartamentul beneficiaza de vedere deschisa, balcon inchis generos si o atmosfera calda, potrivita atat pentru locuire, cat si pentru investitie.

2326 EUR/m2 | 46 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Promovat
 Apartament 3 camere de vânzare | Tudor – Str. Armoniei
8

Apartament 3 camere de vânzare | Tudor – Str. Armoniei

Apartament 3 camere de vânzare | Tudor – Str. Armoniei Oferim spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din cartierul Tudor. ✔ Bloc izolat termic ✔ Instalații electrice, sanitare și de încălzire refăcute ✔ Mobilier realizat la comandă ✔ ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

tudor, Targu Mures, Mures

Promovat
Casa individuala P+ M in Pischia cu teren 814mp
5

Casa individuala P+ M in Pischia cu teren 814mp

Bindea Imobiliare va oferă spre vânzare o casă individuală situată în Pischia, într-o zonă liniștită, foarte aproape de pădure – ideală pentru cei care își doresc aer curat și liniște. Suprafață teren: 814 mp, 21 m front stradal, Regim înălțime: P + M, Suprafață utilă: 157 mp Stadiu construcție: ...

815 EUR/m2 | 157 m2

Pischia, Timis

Promovat
Fundulea   Vila individuala P+1 cu teren 1000 mp
7

Fundulea Vila individuala P+1 cu teren 1000 mp

Va prezentam spre vanzare o proprietate deosebita, amplasata pe un teren de 1.000 mp, gandita atat pentru locuire permanenta, cat si pentru potential de dezvoltare imobiliara viitoare. Pozitionare avantajoasa, la aproximativ 20 de minute de Bucuresti, cu acces facil prin Autostrada A2 sau DN3 (Branesti ...

1946 EUR/m2 | 185 m2

Fundulea, Calarasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ciolpani - Ilfov - drumul spre Izvorani, teren 4000 mp, deschidere 17,37 m
11
3

Ciolpani - Ilfov - str. Lupilor- drumul spre Izvorani, teren 4000 mp, deschidere 17,37 m. Zona cu potential de dezvoltare. Intravilan. Canalizare, curent electric, gaze la prima casa ( 33 m distanta). Pret promotional = 16 euro mp. Se poate extinde cu inca 7500 mp, dar la pretul zonei.

Ciolpani, Ilfov

Apartament 2 camere, ultrafinisat, parcare, zona BMW - West Peak
7

Blitz ofera spre vanzare un apartament de 2 camere in zona BMW - West Peak, cel mai exclusivist bloc din zona. Acest apartament beneficiază de toate avantajele zonei si anume: stații de autobuz ( 70m distanta ), magazine, farmacii, gradinite, parcuri pentru copii si zone verzi. Amplasat la etajul 2 al ...

2733 EUR/m2 | 49 m2

Floresti, Cluj

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere in zona Piata Romana
6
15

Apartament 3 camere in zona Piata Romana

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, in Piata Romana. Imobilul este situat la etajul 1 , cu o suprafata de 58mp, mobilat si utilat complet.

1464 EUR/m2 | 58 m2

Piata Romana, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Policolor - Drum Gura Putnei, teren in suprafata 2500 mp
13
1

Policolor - Drum Gura Putnei, teren in suprafata 2500 mp

Policolor - Drum Gura Putnei, suprafata 2500 mp (include cota de drum), dubla deschidere- 32,5 m la Drum Gura Putnei si 67,5m la drum de servitute. Toate facilitatile. Liber de constructie!

Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2
9
6

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului Exterior Nord. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + 1 Etaj retras. Anul constructiei ...

1787 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Ciolpani, zona Cimitir Britanic, stradal,teren 3000 mp
17
6

Ciolpani, zona Cimitir Britanic, stradal,teren 3000 mp

Ciolpani, zona Cimitir Britanic, stradal, DN1 Bucuresti Ploiesti, Ciolpani stradal, intravilan construibil, 3000 mp d-30 ml. Gaze curent. Acces direct din DN1, pe spate este drum de exploatare..Pretabil : Depozite cu birouri , Statie PECO SHOWROOM, locuinte , etc. Caracteristici, dotari

Ciolpani, Ilfov

Apartament de vanzare in Titan
7
42

Apartament de vanzare in Titan

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere de vanzare in zona Titan. Suprafata utila 57 mp2. Etaj 6. In apropiere de metrou si mijloace de transport. Zona linistita si accesibila. In apropiere sunt magazine si supermarketuri.

1333 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare Dorobanti
4
4

Apartament de vanzare Dorobanti

Vanzare apartament cu 1 camera in zona Doronbanti,la etajul 2,suprafata de 55 mp,se vinde utilat si mobilat. Zona este foarte accesibila,in apropriere aflandu-se magazine,restaurante,parcuri,banci,farmacii,piata,sali de fitness si mijloace de transport. Apartamentul este finalizat in anul 2019.

Dorobanti, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa de vanzare 5 camere 76 mpu 780 mp teren liber Comuna Mandra
6
4

Comision 0%! Doresti sa te muti intr-o zona mai linistita si retrasa? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa de vanzare cu 5 camere in satul Mandra. Casa de vanzare din Mandra este o casa de tip individuala, cu un regim de inaltime Parter +Pod. Casa este compartimentata astfel: ~ Parter: 5 camere hol, ...

855 EUR/m2 | 76 m2

Mandra, Brasov

Promovat
Saftica - Domeniile Safica, str.Morarilor P++M
9

Saftica - Domeniile Safica, str.Morarilor P++M

Saftica - Domeniile Safica, str.Morarilor P++M, an 2004l la gri, 250 mp utili, ampreta de 90+19 mp, terasa, necopartimentata, constructie din BCA, si placi beton, gaze, curent,teren 600 mp. O puteti personaliza dupa nevoiile dumneavoastra.

640 EUR/m2 | 250 m2

Saftica, Ilfov

Promovat
Herastrau - Aviatiei - str. Smaranda Braiescu, teren 1155 mp
7

Herastrau - Aviatiei - str. Smaranda Braiescu, teren 1155 mp, trei deschideri, 37m, 30m, 37 m, Unicat. Urbanism, Sub zona L3a, P+3+P+4. Toate facilitatile.

1,155 m2

Sector 1, Bucuresti

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere de vanzare zona Crangasi
5
147

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Crangasi, etaj 2 4, in apropiere de magazinul Auchan. Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat. Metroul se afla la 500m de bloc. In zona sunt o multime de spatii verzi si locuri de joaca pentru copii.

1292 EUR/m2 | 48 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere, etaj 3, semidecomandat Vlaicu-Arad
10
4

Apartament 2 camere, etaj 3, semidecomandat Vlaicu-Arad

Apartament cu 2 camere de vanzare in Arad, zona Aurel Vlaicu. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Arad, zona Aurel Vlaicu, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1970, structura beton, material ...

1232 EUR/m2 | 43 m2

Aurel Vlaicu, Arad, Arad

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
10

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea