Promovat
Teren Daesti / 814mp
6
1

Teren Daesti / 814mp

Se vinde teren intravilan de 813 mp, situat în comuna Dăești, sat Sânbotin, foarte aproape de Școala Primară Sânbotin, cu deschidere de 28 ml la strada principală. Toate utilitățile în zonă (curent, apă, gaz, canalizare). Zonă liniștită, acces facil, ideal pentru construcție casă sau investiție. Pentru ...

813 m2

Daesti, Valcea

Promovat
TEREN DE VÂNZARE 2,1 HECTARE în apropierea Pădurii Bistra
4
1

TEREN DE VÂNZARE 2,1 HECTARE în apropierea Pădurii Bistra

TEREN DE VÂNZARE 2,1 HECTARE în apropierea Pădurii Bistra Comision 0% | Oportunitate de investiție Locație: În vecinătatea Pădurii Bistra Suprafață: 21.350 mp (2,1 hectare) Preț: 12 euro mp 256.000 euro total Contact: Dorin 0764 538 194 (disponibil inclusiv în weekend) Descriere generală: Teren situat ...

21,350 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, spatii de depozitare, luminos, liber, gol, situat la etajul 4 in bloc de 8 nivele reabilitat, in apropierea metroului Dristor.

2544 EUR/m2 | 68 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare, 2 camere, 64 mp utili
5
1

Apartament de vanzare, 2 camere, 64 mp utili

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere este situat in Arad, intr-o zona accesibila si bine conectata Se afla la etajul 4 al imobilului, oferind o priveliste placuta si lumina naturala Locuinta dispune de un dormitor spatios, ideal pentru odihna si relaxare Livingul este generos, ...

1328 EUR/m2 | 64 m2

Ultracentral, Arad, Arad

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa in Mosnita Noua. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare si dressing.
20
14

De vanzare in Mosnita Noua, duplex cu P+Etaj+Pod, 110 mp utili, 300 mp teren, cu acoperis din tigla, placa de beton peste etaj cu spatiu de depozitare in pod, 3 dormitoare, dressing, bucatarie inchisa, camera tehnica, terasa spatioasa acoperita, acces auto in curte, imprejmuire cu gard de beton, 175.000 ...

1591 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
9

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 10 camere si piscina, in Dumbravita - ID V5614
20
4

ID intern: V5614 Casa individuala cu 10 camere de vanzare in localitatea Dumbravita, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare o casa tip individuala, cu un regim de inaltime Subsol+Parter+Mansarda, situata in Dumbravita, zona Central, avand un numar de 10 camere, 7 bai, piscina, cu o suprafata utila ...

1080 EUR/m2 | 440 m2

Dumbravita, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament doua camere zona Tudor Vladimirescu
8
29

Apartament doua camere zona Tudor Vladimirescu

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere suprafata utila: 57mp situat la etajul 5 8 confort 1 sporit, utilat si mobilat complet. bloc reabilitat, centrala proprie, situat in Cartierul Drumul Taberei - Ghencea intr-o zona linistita, ferita de zgomot, praf si traficul urban, dar cu numeroase ...

1404 EUR/m2 | 57 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9
1

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Brancoveanu de vanzare
8
39

Apartament 2 camere zona Brancoveanu de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Brancoveanu la doar 6 minute fata de statia de metrou Brancoveanu in vecinatii avem Nedelya si McDonalds. Se vinde complet mobilat si utilat se vinde ca in poze . Are o suprafata utila de 52mp situat la etajul 2. La doar 2 stati avem spitalul Budimex. Anul ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
31

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
30

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat,avand o suprafata de 27 mp,fiind situat la etajul 1 al blocului cu lift. Se afla in apropierea facultatilor,magazine,farmacii,centre comerciale,dar si mijloace de transport in comun. Pentru ...

1593 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Salaj, Rahova, str. Pricopan, 10 minute de Unirii cu STB, 117 sau 32
10
74

18 mp, et. 5 10, bloc civilizat, utilata, mobilata, mai putin pat, imbunatatiri, baie modernizata, toate utilitatile

2278 EUR/m2 | 18 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vanzare apartament de doua camere zona Lujerului
6
36

Vanzare apartament de doua camere zona Lujerului

Ofer spre vanzare apartament de doua camere complet mobilat si utilat situat la etajul 3 suprafata de 50mp2 an constructie 1980,in zona Lujerului vis a vis de piata Veteranilor!

1700 EUR/m2 | 50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.
20
3

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.

De vanzare in Becicherecul Mic, pe strada asfaltata, casa individuala cu 5 camere, 180 mp utili, P+Etaj+POD, living cu zona de dining, 2 terase mari, 2 bai, garaj, finisata la cheie, mobilata si utilata complet, curte amenajata cu zona de gratar, plante decorative, pomi fructiferi, disponibila imediat, ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Becicherecu Mic, Timis

Giurgiului, Piata Progresul, 12 minute metrou Eroii Revolutiei, ocazie!
7
40

cf. 1, 27 mp, et. 8 din 10, sd., acte si vecini ok, agentie, comision 2% Vizionarile se fac in baza unui contract pentru vizionare semnat anterior in valoare de 100 lei cu documente de incasare. Daca se achizitioneaza locuinta aceasta suma se scade din comision.