Imobiliare

Promovat
Casa moderna de vanzare Ciarda Rosie Timisoara
20
3

Casa moderna de vanzare Ciarda Rosie Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare, in exclusivitate, cu comision zero la cumparator, o casa individuala, situata in Timisoara, zona Ciarda Rosie, intr-un cadru rezidential linistit si elegant. Aceasta proprietate se remarca prin designul arhitectural modern, finisajele premium si dotarile de ultima ...

1945 EUR/m2 | 256 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
Casă 3 camere de vânzare în Miniș, jud. Arad
8
2

Casă 3 camere de vânzare în Miniș, jud. Arad

RE/MAX Dynamic vă propune spre vânzare, în reprezentare exclusivă, o casă situată în localitatea Miniș, jud. Arad. Proprietatea are următoarele caracteristici: • Suprafață: 121 mp construiți și 98 mp utili (conform planului de construcție) • Utilități: curent electric, apă forată; gazul nu există ...

653 EUR/m2 | 98 m2

Minis, Arad

Promovat
Apartament 3 camere decomandate zona Abator
6
1

Apartament 3 camere decomandate zona Abator

cod VA 42558 Va propunem spre achizitie Apartament 3 camere decomandate zona Abator avand o suprafata de 65mp,situat la etajul 3 4,imbunatatiri,2 grupuri sanitare,cadastru,intabulare,se vinde mobilat la pretul de 120000 euro.Ptr mai multe detalii apelati la 0752194792

1846 EUR/m2 | 65 m2

Abator, Constanta, Constanta

Promovat
2 Cam-Freidorf-5 Min Shopping City-Centrala-Mobilat-Utilat-56MP-79.000 Euro Negociabil !
18

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Freidorf, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 10 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1420 EUR/m2 | 56 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala, 4 camere, 143 mp utili, 582 mp teren - Giarmata
9

ID Intern: P2316 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa , cu 4 camere, 143 mp utili, 582mp teren, anul constructiei 2024. -Nivel -P+1 -Suprafata teren -582mp -Front stradal -17 mp -Suprafata utila -143 mp -Terasa-33 mp -Numar camere - 4 -Numar bai - 2 -Numar bucatarii - 1 -Garaj-1 -Loc de ...

1811 EUR/m2 | 143 m2

Giarmata, Timis

Spatiu comercial - Mosilor cu chirias
3

Spatiu comercial - Mosilor cu chirias

Spatiu comercial - zona Mosilor cu suprafata de 220mp construiti 183mp utili pretabil magazin reprezentanta vitrina stradala cu trafic auto si pietonal intens si acces secundar pentru marfa. Spatiul este inchiriat .

3552 EUR/m2 | 183 m2

mosilor, Sector 2, Bucuresti

Spatii comerciale birouri Apartame et 1 si et 3 zona  Campia Libertatii sector 3
5

Spatii comerciale birouri Apartame et 1 si et 3 zona Campia Libertatii sector 3

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare 3 apartamente , etajul 1 , 150 mp la pretul de 270.000 Euro si etajul 3 doua apartamente la pretul de 110.000 euro doua camere respectiv 160000 trei camere . Fiecare etaj este inchiriat cu suma de 1200Euro / luna .

1800 EUR/m2 | 150 m2

Sector 3, Bucuresti

Zona Piata Delfinului 200mp impartit pe Parter 110 mp etaj 90 mp ideal depozit e
3

Spațiu comercial 200 mp impartit parter 110 mp etaj 90 mp cu rampa pt marfa Zona Piata Delfinului in spatele pietii . avand in vedere zona spatiul este ideal pt depozitare , magazin online etc

800 EUR/m2 | 200 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Spatiu comercial 350 mp parter
9

Spatiu comercial 350 mp parter

Imobiliar Expert Grup va propune un spatiu comercial de 350mp, parter, constructie noua, pretabil clinica privata, restaurant, magazin, coafor, vad comercial bun cu posibilitate de parcare.spatiu liber se poate închiria cu 3500euro .

1355 EUR/m2 | 310 m2

Sector 2, Bucuresti

Teren 17,000 mp Soseaua Oltenitei
5

Teren 17,000 mp Soseaua Oltenitei

Imobiliar Expert va propune un teren ,amplasat pe soseaua Oltenitei imediat dupa centura , avand 17000MP cu proiect pentru hala pret 24Euro/mp .

17,000 m2

oltenitei, Sector 3, Bucuresti

Spatiu comercial 45 mp  - Magheru
3

Spatiu comercial 45 mp - Magheru

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare un spatiu stradal 45metri, cu chirias stabi .

7778 EUR/m2 | 45 m2

magheru, Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere, 60 mp utili, etaj 2 - Giarmata Vii
6

Apartament 3 camere, 60 mp utili, etaj 2 - Giarmata Vii

ID:P2385 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 60mp utili, situat la etajul 2 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+2, anul constructiei 2010. Apartamentul dispune de loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1633 EUR/m2 | 60 m2

Giarmata-Vii, Timis

Imobil comercial cu trafic 1600 mp
8

Imobil comercial cu trafic 1600 mp

Imobiliar expert Grup va propune spre vanzare sau inchiriere un imobil pretabil sala spectacole,birouri ,spatii comerciale si activitati conexe in vecinatatea Bucur Obor cu posibilitate de compartimentare si divizarea activitatilor.

1500 EUR/m2 | 1,600 m2

Sector 2, Bucuresti

Cladire  cu suprafata de 400 mp si parcare 350 mp
6

Cladire cu suprafata de 400 mp si parcare 350 mp

Cladire situata in sectorul 2 Strada Matei Voievod cu suprafata de 400 mp utili si curte libera de 350 mp pretabila pentru clinica ,scoala ,sediu de birouri . Se poate amenaja la cerere in functie de cerere cu posibilitatea de inchiriere sau vanzare directa .

3250 EUR/m2 | 400 m2

Sector 2, Bucuresti

Terren intravilan rezidential Buftera
3

Terren intravilan rezidential Buftera

Teren intravilan situate in zona de nord a Bucurestiului in localitatea Buftea intr-o zona in plina dezvoltare rezidentiala cu deschidere la lac. reprezinta o oportunitate rara si deosebita pentru dezvoltarea unui cartier rezidential intr-un cadru natural unic.Zona ofera un mediu relaxant, departe de ...

35,264 m2

Buftea, Ilfov

BLOC PREMIUM! Vânzare apartament 2 camere cu panoramă!
1
1

BLOC PREMIUM! Vânzare apartament 2 camere cu panoramă!

Blitz oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere intr-un imobil premium cu 5 etaje finalizat in 2026, situat în zona Coposu/Calea Baciului aproape de mijloacele de transport in comun, magazine, scoli și clinici medicale. Apartamentul este la etaj superior si este compartimentat ergonomic, oferind confort ...

2500 EUR/m2 | 54 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Spatiu depozitare si productie Chitila
6

Spatiu depozitare si productie Chitila

Sptiu de depozitare si productie situat in zona de nord a Bucurestiului cu acces din DN7 Soseaua Banatului Chitila. Proprietatea este compusa din 2 corpuri de cladire una de birouri si cealalta de hala. Cladirea de birouri are o suprafata de 116 mp, la care se adauga un pod generos pentru depozitare ...

938 EUR/m2 | 416 m2

Chitila, Ilfov

BLOC PREMIUM ! Vânzare apartament 2 camere - preț imbatabil!
1

Blitz oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere intr-un imobil premium cu 5 etaje finalizat in 2026, situat în zona Coposu/Calea Baciului aproape de mijloacele de transport in comun, magazine, scoli și clinici medicale. Apartamentul este la etaj intermediar si este compartimentat ergonomic, oferind ...

2500 EUR/m2 | 52 m2

Cluj-Napoca, Cluj

BLOC PREMIUM! Vânzare apartament 2 camere - preț imbatabil!
1

BLOC PREMIUM! Vânzare apartament 2 camere - preț imbatabil!

2500 EUR/m2 | 52 m2

Cluj-Napoca, Cluj

1

2500 EUR/m2 | 52 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Apartament 2 camere, 48 mp, zona Fortuna
7
2

Apartament 2 camere, 48 mp, zona Fortuna

Blitz oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Fortuna. Apartamentul are o suprafață utilă de 48 mp și este amplasat la etajul 8 din 10, oferind o priveliște frumoasă asupra zonei. Compartimentarea este semidecomandată, iar proprietatea este bine întreținută. Se vinde mobilată și ...

1052 EUR/m2 | 48 m2

Arad, Arad

Teren Soseaua de Centura Mogosoaia
3

Teren Soseaua de Centura Mogosoaia

Teren intravilan situate in zona de nord a Bucurestiului cu acces la Soseaua de centrua Mogosoaia. Teren in suprafata de 4817 mp Deschidere teren 35.5 m Utilitati: energie electrica Urbanism: Terenul este situat in zona mixta de industrie nepoluanta,depozitare , servicii comert si birouri POTmax. 60% ...

4,817 m2

Mogosoaia, Ilfov

Splaiu Unirii teren 5000 mp Imobil S+P+5 Showroom, Clinica , Birouri , Hotel
20

Pe splaiul Unirii stradal intre Targul Vitan si Centura Glina de vanzare Teren 5000 mp cu un imobil S+P+5 open space in suprafata totala de 3500 mp utili .Imobilul dispune de toate utilitatile si este finisat cu materiale de cea mai buna calitate. A fost folosit ca Showroom si birouri insa poate fi transformat ...

1000 EUR/m2 | 3,500 m2

Sector 3, Bucuresti

Hale noi 2buc  Voluntari ( Afumati ) pret bomba 750.000 euro
7

Hale noi 2buc Voluntari ( Afumati ) pret bomba 750.000 euro

Hale noi,an constructie 2025, 2 buc 550 mp fiecare Voluntari - Afumati , teren mare 3000 mp, toalete ,usa mare acces,acces TIR, ideal depozitare/productie- super pret 750.000 euro

694 EUR/m2 | 1,080 m2

Voluntari, Ilfov

Salvează căutarea