Promovat
Oportunitate Centru – apartament 2 camere + loc de parcare și garaj
6

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, localizat in Cluj-Napoca, centru , zona strazii Uzinei Electrice. Imobilul este amplasat intr-o zona bine conectata, in apropiere de scoli, gradinite, parcuri, centre comerciale si mijloace de transport in comun. In imediata apropiere regasim: -BT ...

4063 EUR/m2 | 48 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
Duplex cu 4 camere despartit prin garaj Mosnita Noua
3

Duplex cu 4 camere despartit prin garaj Mosnita Noua

ID Intern: P2144 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex , cu 4 camere, 115 mp utili, 350 mp teren, anul constructiei 2025, situat in Mosnita Noua. Compartimentarea duplexului este realizata astfel: Parter: • hol acces • baie • bucatarie inchisa • living • 2 terase • garaj Etaj: • hol • ...

1904 EUR/m2 | 116 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere în zona – 1 Mai / Domenii
13

Apartament cu 3 camere în zona – 1 Mai / Domenii

Vă propun spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat în zona de Nord a Capitalei – 1 Mai / Domenii, într-un bloc solid, construit în 1974, reabilitat termic, bine întreținut și dotat cu lift. Proprietatea beneficiază de o localizare excelentă, la aproximativ 10 minute de mers pe jos până ...

2333 EUR/m2 | 75 m2

Domenii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Otopeni - Str. Drumul Garii Balotesti, 19.325 mp. cu deschidere stradala
6

OTOPENI, Str. Drumul Garii Balotesti, zona in plina expansiune imobiliara ( Complex Rezidential de locuinte, depozite si parcari auto cu transfer la Aeroportul International Otopeni) vanzare teren in suprafata de 19.325 mp. cu deschidere stradala de 34,5 ml. cu acces pe Str. Drumul Garii Balotesti ...

Otopeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu teren de vanzare intravilan in Hamba, Judetul Sibiu
2
3

Casa cu teren de vanzare intravilan in Hamba, Judetul Sibiu

Vand 4450 m' 2 in sat Hamba intravilan. Parcela are o casa fara valoare si are front la strada de aproximativ 40 ml. Este posibilitate de racordare la toate utilitatile. Gaz, apa, canal. Curent este tras pe propietate atat monofazic cat si trifazic. Este format din doua numere cadastrale. POT = 80-85%, ...

4,450 m2

Hamba, Sibiu, Sibiu

Liubcova - casa cu teren , 500mp !!!
6
10

Liubcova - casa cu teren , 500mp !!!

Casa in Liubcova , asfalt , 500mp teren , front de 18ml , aproape de Dunare ! Casa trebuie refacuta in totalitate , sau restaurata , pastrandu-si farmecul de odinioara . Pret 25.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

250 EUR/m2 | 100 m2

Liubcova, Caras-Severin

Promovat
Vanzare imobil sediu  resedinta
10
1

Vanzare imobil sediu resedinta

Imobil P+1+M suprafata utila 210 mp. direct proprietar S.C... ideal sediu after.. gradinita.. resedinta !

210 m2

Buc.Noi - Laminorului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Spațiu aproape de București - Localitatea 1 Decembrie
17

Spațiu aproape de București - Localitatea 1 Decembrie

Vă propunem spre cumpărare un spațiu accesibil în zona de sud a capitalei situat chiar pe Șoseaua Giurgiului în apropiere de trecerea de pietoni din dreptul pieței (actual magazin Anabella), la 500ml de Centrul Comercial Lidl, stradal pe DN5 cu un front stradal de 7ml și cu o suprafață de 60mp compartimentat ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

1 Decembrie, Ilfov

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Apartament decomandat 3 camere 2 bai 68 mpu etaj 3 Calimanesti Valcea
12
1

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 68 mp, Calimanesti. Recent s-a anvelopat blocul si s-au schimbat toate geamurile, inclusiv balconul cu geamuri tripan. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ...

1544 EUR/m2 | 68 m2

Calimanesti, Valcea

Garana - loc de poveste !!!
18
16

Garana - loc de poveste !!!

1148 EUR/m2 | 135 m2

Garana, Caras-Severin

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare zona Piata Sudului
9
47

Apartament 2 camere de vanzare zona Piata Sudului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Piata Sudului cu o suprafata utila de 55mp este situat la un etaj intermediar .In apropiere regasim Sun plaza! Anul de constructie fiind unul de 1980. Va asteptam la o vizionare !

1545 EUR/m2 | 55 m2

Piata Sudului, Sector 4, Bucuresti

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului
19
5

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura beton, material ...

1952 EUR/m2 | 21 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră spațioasă, Trivale complex 2, Etaj 2
7
2

Garsonieră spațioasă, Trivale complex 2, Etaj 2

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare o garsonieră decomandată situată în cartierul Trivale, Complex 2, amplasată la etajul 2 din 4 al unui imobil construit în anul 2007. Locuința are o suprafață utilă de 37 mp și este compartimentată eficient, oferind un spațiu confortabil și bine ...

1619 EUR/m2 | 37 m2

Pitesti, Arges

apartament cu o camera de vanzare in zona Complex Studentesc
3
148

Se vinde un apartament de o camera aflat la etajul 1 din 5 si compartimentat astfel: -hol de acces -baie -bucatarie -dormitor Dispune de 25 mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, usor negociabil

1500 EUR/m2 | 25 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat balcon pivnita Terezian Sibiu
12

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 46 mp, zona Terezian, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Pivnita inscrisa in acte • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un ...

2152 EUR/m2 | 46 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament cu 2 camere la cheie de vanzare cu garaj si boxa Buna Ziua
6

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 59 mp, zona Buna-Ziua, Cluj-Napoca.     Avantaje majore ale acestui apartament:         - garaj inclus in pret; - boxa de depozitare inclusa in pret; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, ...