Imobiliare

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 1 mai
5
37

Garsoniera de vanzare in zona 1 mai

Garsoniera de vanzare in zona 1 mai. Dispune de 40mp2. Etaj 3. Imobil construit in 2012. Pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati!

1625 EUR/m2 | 40 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere 1 dressing 103 mpu loc de parcare Arhitectilor
16
1

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 103 mp, zona Calea Cisnadiei - Arhitectilor, Sibiu.COMISION 0 %. Acesta este situat la etajul retras al unui imobil cu regim de inaltime P+3+ER. Living - 34 mp; Bucatarie - 20,14 mp; Dormitor mare - 17,77 mp; Dormitor mic -13,73 mp; Baie - 6,73 mp; Dressing ...

1845 EUR/m2 | 103 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Rahova
6
56

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Rahova

Oferim spre vanzare 2 camere, situat in zona Rahova, semidecomandat, suprafata de 38 mp2, situat la etajul 1 intr-un imobil izolat in 2018. Acces linie RATB 117, magazine alimentare Profi si Kafland 1 statei de autobuz distanta. Destul de aproape Piata Rahova - Cartier Rahova.

1053 EUR/m2 | 38 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Casa cu 4 camere, panorama, zona Borhanci
4
1

Casa cu 4 camere, panorama, zona Borhanci

Va propunem spre vanzare o casa cu 4 camere, tip duplex, situata in zona strazii Calea Borhanciului din cartierul Borhanci. Casa dispune de o suprafata utila de 117 mp si 230 mp de teren. Este compusa din living cu bucatarie, 3 dormitoare, 3 bai si casa scari. Proprietatea beneficiaza de incalzire ...

3475 EUR/m2 | 118 m2

Borhanci, Cluj-Napoca, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera moderna, etaj 1, 37mp, finisaje premium, Totul Nou, Metrou Berceni
8

Vă propunem spre vânzare o garsonieră modernă, cu finisaje premium, situată într-un ansamblu rezidențial liniștit, la doar 15 minute de mers pe jos de stația de metrou Berceni. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, oferind un potențial excelent pentru închiriere rapidă ...

1959 EUR/m2 | 37 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Vila 4 camere, Strada Viilor Popesti Leordeni, Finalizată, Se accepta credit
12
2

Va propunem spre achizitie Vila 4 camere, P+1E+pod, situata in apropiere de centrul orasului Popesti Leordeni zona noua, între str. Școlii și str. Viilor, construita pe cadre de beton si compartimentarea din caramida. Suprafata utila de aproximativ 96 mp. Vila este compartimentata astfel: Parter: ...

1771 EUR/m2 | 96 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Doua terenuri intravilane in Comuna Teisani de vanzare
9

Doua terenuri intravilane in Comuna Teisani de vanzare

Agentia Imobiliara CRISSIMOB are placerea sa va prezinte pentru vanzare doua terenui intravilane in Comuna Teisani situata la 37km de Ploiesti intr-o zona foarte frumoasa cu aer curat si multa liniste: 1. Teren intravilan 1808 mp cu deschidere in doua parti , se afla pe el livada de pomi fructiferi ...

5,265 m2

Teisani, Prahova

Promovat
7 Minute Metrou Dristor | Apartament 3 camere decomandat
11
4

7 Minute Metrou Dristor | Apartament 3 camere decomandat

Apartament luminos și bine compartimentat, situat la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în 1970 și anvelopat de primărie. Suprafață utilă: 64 mp Localizare excelentă: 7 minute până la stația de metrou Dristor 1 4 minute de Parcul IOR (Alexandru Ioan Cuza) 2 minute până la creșă, grădiniță și ...

2266 EUR/m2 | 64 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, decomandat, drumul fermei lânga Campusul Școlar
7

METROU Berceni Dimitrie Leonida LA DOAR 12 MINUTE MERS PE JOS!!! Apartamentul beneficiaza de finisaje de calitate !!! Achizitia se face direct de la Proprietar; Se accepta plata cash credit bancar ipotecar sau Noua Casa, Este amplasat in cadrul unui ansamblu rezidential situat in zona Berceni si dispune ...

1676 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
OFERTĂ! Vila duplex 4 camere, 250 mp teren | 116.490€ TVA inclus!
17
1

Primăvara vine cu oportunități de achiziție! O singură unitate din modelul Barcelona disponibilă la preț promoțional de 116.490 € (TVA inclus), față de prețul standard de 144.000 € (TVA inclus). Vila Barcelona – Vila Duplex, cu 250 mp teren Parter + Etaj + Pod, peretele comun izolat fonic și termic ...

919 EUR/m2 | 105 m2

Sabareni, Giurgiu

Apartament cu o camera de vanzare in zona Complex Studentesc cu centrala proprie
3
9

De vanzare apartament cu o camera semi-central, in zona Complexului Studentesc, foarte aproape de mijloacele de transport in comun, magazine, facultati, centru. Apartamentul se afla la etajul 3,avand o suprafata de 40mp ,se vinde mobilat si utilat, centrala proprie. Se accepta si credit.

1625 EUR/m2 | 40 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Teren intravilam de vanzare in PLOIESTI
1

Teren intravilam de vanzare in PLOIESTI

Agentia Imobiliara CRISS imob are placerea sa va prezinte teren de vanzare in zona in plina dezvoltare 23800mp cu deschidere 60ml la DJ 102, in zona ROUA + IRISH TOWN , potentional ridicat de investit . Pretul este de 125 euro mp

23,800 m2

Ploiestiori, Prahova

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Rahova
5
16

Vanzare apartament 2 camere Rahova

Ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Rahova .An de constructie 1990.Apartamentul dispune de o suprafata de 50mp situat la etajul 3 10,la 5 minute de piata rahova.

1540 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

COMISION 0% Casa Individuala cu teren de 3143 mp in Timisoara zona Girocului
14
6