Imobiliare

Promovat
Casa tip duplex de vanzare la curte comuna pivnita in Piata Cluj Sibiu
15
6

COMISION 0! TABOO Imobiliare va propune spre vanzare o casa cu 3 camere, cu suprafata utila de 56 mp si 67 mp construiti, avand o curte libera comuna de 33 mp, situata in zona Piata Cluj din Sibiu. Casa tip duplex a fost construita in anul 1945 se afla intr-o curte comuna cu inca ...

1428 EUR/m2 | 56 m2

Piata Cluj, Sibiu, Sibiu

Promovat
Vila cu deschidere la lac - constructie 2016 - mobilata si utilata
20
1

Vila cu deschidere la lac si vedere catre Padurea Cernica - strada Oltului - Branesti. De la primul pas in interior, aceasta casa transmite exact ceea ce isi doreste orice familie: liniste, confort si senzatia autentica de „acasa”. Spatiile sunt gandite sa functioneze natural pentru viata de zi cu zi, ...

1452 EUR/m2 | 310 m2

Cernica, Ilfov

Promovat
Teren aproape de pădure, situat într-o zonă aerisită
14

Teren aproape de pădure, situat într-o zonă aerisită

Teren situat în Vlădeni, într-o zonă retrasă, chiar la limita pădurii, ideal pentru dezvoltarea unui proiect de tip glamping, tiny houses sau cabane turistice. Proprietatea se află într-un cadru natural autentic, înconjurată de vegetație, oferind liniște deplină, departe de trafic și zgomot urban. Terenul ...

6,700 m2

Vladeni, Brasov

Promovat
Casă individuală spațioasă, complet mobilată   Ghiroda, zonă liniștită și bine conectată
12
4

Casă individuală spațioasă, complet mobilată Ghiroda, zonă liniștită și bine conectată

De vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială apreciată Ghiroda, la doar câteva minute de Timișoara. Ideală pentru familii, această casă oferă spațiu generos, confort și funcționalitate într-un cadru aerisit și verde. Detalii generale: Tip imobil: Casă individuală Regim înălțime: ...

2000 EUR/m2 | 170 m2

Ghiroda, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Liubcova - casa cu teren , 500mp !!!
6
10

Liubcova - casa cu teren , 500mp !!!

Casa in Liubcova , asfalt , 500mp teren , front de 18ml , aproape de Dunare ! Casa trebuie refacuta in totalitate , sau restaurata , pastrandu-si farmecul de odinioara . Pret 25.000Euro negociabil , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

250 EUR/m2 | 100 m2

Liubcova, Caras-Severin

Promovat
Vanzare imobil sediu  resedinta
10
1

Vanzare imobil sediu resedinta

Imobil P+1+M suprafata utila 210 mp. direct proprietar S.C... ideal sediu after.. gradinita.. resedinta !

210 m2

Buc.Noi - Laminorului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Spațiu aproape de București - Localitatea 1 Decembrie
17

Spațiu aproape de București - Localitatea 1 Decembrie

Vă propunem spre cumpărare un spațiu accesibil în zona de sud a capitalei situat chiar pe Șoseaua Giurgiului în apropiere de trecerea de pietoni din dreptul pieței (actual magazin Anabella), la 500ml de Centrul Comercial Lidl, stradal pe DN5 cu un front stradal de 7ml și cu o suprafață de 60mp compartimentat ...

1250 EUR/m2 | 60 m2

1 Decembrie, Ilfov

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Apartament decomandat 3 camere 2 bai 68 mpu etaj 3 Calimanesti Valcea
12
1

Apartament 3 camere de vanzare, decomandat, 68 mp, Calimanesti. Recent s-a anvelopat blocul si s-au schimbat toate geamurile, inclusiv balconul cu geamuri tripan. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ...

1544 EUR/m2 | 68 m2

Calimanesti, Valcea

Garana - loc de poveste !!!
18
16

Garana - loc de poveste !!!

1148 EUR/m2 | 135 m2

Garana, Caras-Severin

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare zona Piata Sudului
9
47

Apartament 2 camere de vanzare zona Piata Sudului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Piata Sudului cu o suprafata utila de 55mp este situat la un etaj intermediar .In apropiere regasim Sun plaza! Anul de constructie fiind unul de 1980. Va asteptam la o vizionare !

1545 EUR/m2 | 55 m2

Piata Sudului, Sector 4, Bucuresti

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului
19
5

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1975, structura beton, material ...

1952 EUR/m2 | 21 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră spațioasă, Trivale complex 2, Etaj 2
7
2

Garsonieră spațioasă, Trivale complex 2, Etaj 2

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare o garsonieră decomandată situată în cartierul Trivale, Complex 2, amplasată la etajul 2 din 4 al unui imobil construit în anul 2007. Locuința are o suprafață utilă de 37 mp și este compartimentată eficient, oferind un spațiu confortabil și bine ...

1619 EUR/m2 | 37 m2

Pitesti, Arges

apartament cu o camera de vanzare in zona Complex Studentesc
3
148

Se vinde un apartament de o camera aflat la etajul 1 din 5 si compartimentat astfel: -hol de acces -baie -bucatarie -dormitor Dispune de 25 mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, usor negociabil

1500 EUR/m2 | 25 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat balcon pivnita Terezian Sibiu
12

Apartament 2 camere de vanzare, decomandat, 46 mp, zona Terezian, Sibiu.  Avantaje majore ale acestui apartament: • Pivnita inscrisa in acte • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un ...

2152 EUR/m2 | 46 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

Promovat
Apartament cu 2 camere la cheie de vanzare cu garaj si boxa Buna Ziua
6

Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 59 mp, zona Buna-Ziua, Cluj-Napoca.     Avantaje majore ale acestui apartament:         - garaj inclus in pret; - boxa de depozitare inclusa in pret; TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, ...